Banaz'da Şampiyonluk Sevinci
 Akmonya Kaplanları Vergi Haftası sebebiyle “ Türkiye Bilgi Sevgi ve Vergi ile Kalkınıyor “ yazılı pankartla sahaya çıktı.
Karşılaşmaya iyi başlayan Banaz Sağlık Spor üstün performansı ile ilk seti 25 – 14 kazanarak maçta 1 – 0 öne geçti. İkinci ve üçüncü setlerde de rakibine baştan sona üstünlük sağlayan Banaz Sağlık Spor setleri 25 – 18 ve 25 – 21 önde tamamlayarak maçı 3 – 0'a getirdi ve şampiyonluğunu ilan ederek adını finallere yazdırdı.

Maçın devre arasında şov yapan minik jimnastikçi kızlar büyük beğeni toplarken , Maç sonunda taraftarlarla dolu tribünlerde  şampiyonluk davullarla, zurnalarla ve konfetilerle kutlandı.

17 – 18 – 19 Mart tarihlerinde oynanacağı belli olan final müsabakalarına geçen hafta matematiksel olarak katılması kesinleşen Akmonya Kaplanlarının bu haftaki şampiyonluğuyla finallere grup birincisi olarak katılmaya hak kazanması Uşak'ta ve Banaz'da büyük sevinç yaşattı.
Final müsabakalarını 17 – 18 – 19 Mart tarihlerinde Eskişehirde Oynayacak olan Akmonya Kaplanlarının grubundaki rakipleri bugün belli oldu.

Finallerde
Kütahya Barosu , Kocaeli Gebze , Tekirdağ Sağlamtaş takımları ile karşılaşacak Olan Banaz Sağlık Spor Gruptan 1. Olarak çıkması durumunda seneye Uşak'ı ve Banaz'ı 3. Ligde temsil etmeye hak kazanacak.

BANAZ SAĞLIK SPOR – AFYON K.H. BELEDİYE : 3 – 0
Salon                                     : Banaz 31 Ağustos Spor Salonu
Hakemler                            : Arif Yaşar Akçay , Emine Uçar
Banaz Sağlık Spor            : Yunus Emre Topaloğlu , Mehmet Tuğyanoğlu , Yalçın Çelen , Tayfun Şahin , Ömer Faruk Turgüler ( K) , M. Zülfü Tek , Muhammet Mutlu , Onur Tan , Ali Kemahlı , Tahsin Tunçel , Ömer Faruk Topaloğlu , Ramazan Azbay .
Teknik Sorumlu                : Özkan Tezcan
Afyon K.H. Belediye       : Burak Arığ , M. Emin Polat , Murat Arıtmaç , Cem Arın , Mehmet Cemal Uysal , Tuncay Demirci , Yunus Emre Arığ , Ertuğrul Gazi Metin , Burhan Kınay , Koray Kaya , Onur Küler
Teknik Sorumlu                                : Serhat Kurşun
Setler                                   : 25 – 14 , 25 – 18 , 25 – 21
Süre     



İşte  3.Lig Yolunda Rakipler.


D1 UŞAK BANAZ SAĞLIK
K2 KÜTAHYA BAROSU
G1 KOCAELİ GEBZE
E2 TEKİRDAĞ SAĞLAMTAŞ

ESKİŞEHİR ( Oynanacak Yer )











Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.