Çavuşoğlu, Altay, Emniyet ya da bir başkası; söylediğin gibi sana savaş açsa ne olurdu?

14 Temmuz 2016, 16:46
Çavuşoğlu, Altay, Emniyet ya da bir başkası; söylediğin gibi sana savaş açsa ne olurdu?

Nurullah Cahan ve çok açık söyleyeceğim kabiliyetsiz birikimsiz insanları doldurarak her türlü kepazeliklerine göz yumduğu yakın ekibi şimdilerde sağda solda Nurullah Cahan'ı kahramanlaştırmak için midir bilinmez? Sürekli Nurullah Çavuşoğlu'nun kendisine savaş açtığını söylüyormuş. Yine AKP içerisinde başta paralelciler ve Mehmet Altay olmak üzere sürekli Cahan ile uğraşmakta imiş O'na göre. Cahan'ı devirme planları yapanlar sadece siyaset ya da gazeteci çevrelerinden değil, emniyet içerisinde de Cahan'a operasyon yapmak isteyen bir grupta varmış sözde. Evet, evet yanlış duymadınız Nurullah Cahan'ın aleyhinde sürekli plan yapıyorlarmış ama Cahan dik dururmuş, hatta bu güç odakları Cahan olmasa birlikte çok kötü işler yapabilecekmiş ama Cahan müsaade etmiyormuş.

Elbette bu iddialarına kimselerini inandıramıyorlar, bu yüzden de artık uluorta değil, kapalı kapılar ardında fiskos ve dedikodu yöntemiyle fırsat buldukça bu dedikoduları yaymayı ve insanları inandırmayı deniyorlar. Tıpkı eskiden olduğu gibi, tıpkı sahte facebook hesapları açarak yüzlerine taktıkları maskelerle insanlara hakaret yağdırdıkları gibi, tıpkı genel merkeze rakip gördükleri politikacılar hakkında düzemece raporlar götürdükleri gibi, tıpkı istedikleri gibi davranmayan esnaf ya da vatandaşı üstü kapalı ya da açık tehdit edip yola getirmeye çalıştıkları gibi, bilindik yöntemler yani aslında ve kimse artık Cahan'ın bu algı oynamak amaçlı operasyonlarına kanmıyor. Ama ben yine de bir izah getireyim istedim. Söyledikleri çevreler kişi ya da gruplar gerçekten Nurullah Cahan ile uğraşsa neler olabilirdi? Sorusuna cevap arayacağım ve sizlerle paylaşacağım.

Geçtiğimiz günlerde kaleme aldığım bir makalede sağda solda bulduğu her fırsatta Nurullah Çavuşoğlu'nu ve kurumumuzu eleştiren, sitemizin haberlerini sürekli takip ettiği ya da başkaları ile sitemizde çıkan haberleri gündem ettiği için işten adam çıkartan, haberlerimizi paylaşan ya da beğeni bırakanlara bile tehditvari haberler gönderen Belediye Başkanı Nurullah Cahan'a yanıldığını ifade etmiş,  kimsenin kendisiyle herhangi bir savaşının söz konusu olmadığını anlatmaya çalışmıştım. Bu yazımda da Çavuşoğlu ya da Mehmet Altay veya dediğiniz gibi emniyet gerçekten Nurullah Cahan ile savaşsaydı ne olurdu? 

Öncelikle şunu belirteyim ismi geçen grup ya da kişilerle savaş halinde olan bizzat kendisi iken bu kişi ya da kurumların kendisi ile bir savaşı olduğunu söylemek hangi aklın karıdır bilemiyorum. Nitekim Uşak Haber Merkezinde eleştiri haberlerinin önüne geçemeyeceğini anlayınca, "kimse Devletin gücünü sınamaya kalkmasın" diyerek saçma sapan açıklamalar ile durumdan vazife çıkartıp, kahramanlık aparmaya çalışan ve Uşak Haber Merkezi ekibi ile savaşa başlayan Nurullah Cahan değil miydi? Bütün Uşak halkının gözü önünde hukuki yollarla çıkartamadığı Atapark işletmecisi Erkan Çuhadar'ı çıkmak zorunda bırakmak için Ataparkı mahveden Belediyenin kepçelerine emri veren Nurullah Cahan değil miydi? Yine Nurullah Cahan değil miydi? SGK, Maliye ne kadar kurum varsa bizim üzerimize yollamaya çalışan ve kurumlara bu yönde baskı kurulmasını isteyen, Nurullah Cahan değil miydi? O tamamına yakınına takipsizlik kararı verilen davaları üst üste Ufuk Uğur'un hukuk bürosu olan, Tuana Hukuk bürosundan davalar açan. Nurullah Cahan değil miydi? Bizim sayfamızı beğenenlere bile üstü kapalı ya da açık tehditler yağdıran.

Peki, tüm bunlara karşın Uşak Haber Merkezi ya da Nurullah Çavuşoğlu ne yaptı peki? Sadece doğru bildiklerimizi yazdık söyledik, mahkemeye verdiğinizde de takipsizlik kararı verilen davaların  tamamına yakınına gerekli belge ve bilgileri sunduk. Hiç bir haberimizde kastı aşmışız demedik, ya da biz sokakta konuşulan dedikoduları yazdık şeklinde bir savunma getirmedik. Tamamen gazetecilik vazifemizi ifa ettik asla hakarete kaçmadan eleştirilerimizi dile getirdik ve yanlış gördüğümüzü usulsüzlük ya da yolsuzluk gördüklerimizi yazdık. Hatta pek çok haberi yapmaya bile gerek duymadık. Zira halk artık Belediyenin beceriksizlik ve hukuk dışılık kokan icraatlarını duymak dahi istemiyordu. Bizde bu yüzden pek çok haberi es geçtik. Örneğin hiç temizlik ihalelerinde çevrilen alavere dalaverelerden bahsetmedik. İhalelerin neden nasıl iptal edilip daha sonra kılıfına uydurularak istenen firmaya verilmesinin sağlandığı gerçeğini dile getirmedik. Yine UTAŞ bünyesinde gerçekleştirilen pek çok usulsüzlükle ilgili CHP'li Meclis üyelerinin eleştirilerini yayınladık sadece kendimizden ciddi bir eleştiri getiren yazı kaleme alan olmadı. Yine mafyavari tavırlarla insanların tartaklanmasının ardında sizlerin olabileceğinizden bahsetmedik. Belediye içerisinde insanlara silah çektiğinizi haberleştirmedik mesela, yine David People ismini Uşak'a niçin ve nasıl getirdiğinizden bahsetmediğimiz gibi oralarda silah çekip havaya ateş açan sizin cenahın insanlarından da bahsetmedik Uşak halkına. Ama inanın biz bahsetsekte bahsetmesekte halk bütün rezilliklerin farkında idi zaten ve halk şu anda belediyenin gidişatının hiçte iyi olmadığının da farkında. Ama bir gariban canı yakmasalar diye duada adeta. Herkes benden olmasın modunda ya da bana bulaşmasınlar aman modunda. Ama herkes bu tepetaklak gidişin er ya da geç bir duvara toslayacağının ve önüne geçilmesi zor sıkıntılara sebep olacağının farkında. Nurullah Cahan'a oy verdiği için pişmanlık ifade eden AKP'li sayısı bile memnuniyet ifade edenlerden bir hayli fazla. Demem o ki Nurullah Cahan'a ekstra bir savaş açmaya gerek yok. O ve ekibi zaten kendisi ile ve kendi içindeki savaşı sebebi ile her şeyini halka arz eder vaziyette diyebiliriz. Yukarıda hatırlattığım ve daha yazmakla bitiremeyeceğim kadar çok kepazeliği yazmaktan imtina ettik. Bu arada Cahan'ın; Sayın Çavuşoğlu'na defalarca haber gönderdiğini ve yolladığı reddi çok zor teklifleride bilmem hatırlatmama gerek var mı?

Ya söylediği gibi savaşsaydı Çavuşoğlu nemi olurdu? Bir kere şunu söyleyeyim bütün belediye meclisi toplantılarına bizzat katılırdı. Nurullah Cahan'ın meclis üyesi olduğu zamanlar, Ali Erdoğan'ın döneminde yani meclisi bizzat takip ettiği ve çok daha etkin bir muhalefet ortaya koyduğu bütün Uşak'ın malumudur. Yine aynı Çavuşoğlu pek çok belediye meclisi üyen ile birebir tanışmakta idi ve bazıları ile samimiyeti dâhil vardı ama asla hiç bir meclis üyesine bu süreçte birebir herhangi bir teması bile olmadı. İstese hiç değilse meclis üyeleri vasıtası ile sana nüfuz etmeyi en azından deneyebilirdi. Yine Çavuşoğlu istese bütçe görüşmeleri sırasında bildiği eksiklikleri tek tek sayar döker ve meclis üyelerinin buna kabul vermesi halinde yaşayabilecekleri hukuki sıkıntıları sayıp dökerek bütçeyi geçirmeni zorlaştırmayı deneyebilirdi ama bunu yapmadı. Çavuşoğlu mahkemelerden takipsizlik kararı aldığı haberlerini suç duyurusu kabul etmeyen savcılara dilekçe ile suç duyurusunda pekâlâ bulunabilirdi ama bunu da yapmadı. Sana açtığı idari bir kaç davanın dışında açtığı bir davada söz konusu değil. Çavuşoğlu ve ekibi seninle uğraşsaydı BİMER'e yazdığı dilekçeler ile seni bunaltma yolunu seçebilirdi ama bunu da yapmadı, bimere bizim tarafımızdan gönderilmiş tek bir dilekçe bile yok henüz. Hatta Nurullah Cahan'ın üzerinde ciddi bir hegomanyasının olduğunu bildiğim ve defalarca yanımda ikili görüşmelerindeki hallerine tanık olduğum 1 Eylül tarihindeki Uğur Işılak konserinde en önde protokoldeki yerine kadar gelip sana üstelik Valinin de yanında oturduğu bir ortamda; durdur şu rezaleti, parti propagandasına çevirdin diyerek yanından ayrılan ve hiç bir şey söyleyemediğin Nurullah Çavuşoğlu; senin katıldığın toplantıları takip eder ve politik tavır ya da sözleri ile seni toplum içinde küçük düşürmeye kalkışabilirdi ve bunu pekala yapabilirdi, yani yine hakarete gitmeden videoda yada yazılarında dile getirdiği eleştirileri ve daha fazlasını herkesin içinde yüzüne karşı söyleyebilirdi ve buna asla engel olamazdın. Çünkü gazeteci kimliği ile protokolde yeri var ve pek çok protokolün davetlisi ayrıca Belediye Meclisi toplantılarını izlemesine hatta zaman zaman söz istemesine de engel olamazdın ama o ne protokolün katıldığı toplantı yada resepsiyonlara geldi sen seçildiğinden bu yana, nede belediye meclisi toplantılarına katıldı. 

Şimdilik bu kadarını kâfi görüyorum. Herhalde Nurullah Cahan'mı Çavuşoğlu ile savaşta imiş, yoksa Nurullah Çavuşoğlu'mu Cahan ile savaştaymış anlaşılmıştır. Bir not daha ilave edeyim burada yeri gelmişken, hiç bir meclis üyen aleyhinde de tek bir cümle eleştiri getirmedi bugüne dek. Emine Yıldırım'ın battığı için ticari anlamda saçmalayıp önüne gelene borç taktığını hatta kendisinin de 50 Bin Lirasını elden bizzat benim teslim ettiğim 100 bin lira alacağını iki yılı aşkın zamandır günü gelmesine rağmen alamadığından bahsetmedi mesela hiç. Yine meclis üyesi seçilip sonra belediyeye kadrolu işçi olmaya razı olan hanımefendiden ya da yine belediyeye kadrolu çalışabilmeye razı olan başka meclis üyelerinden bahsetmedi. Kurulan ortaklıklardan da bahsetmedi kimseye. Daha neler var saysam ama bu kadarını şimdilik yeterli buluyorum. Gerekirse ileride hangi belediye meclisi üyen kaçak katlar çıktı inşaatlarına, hangi belediye meclis üyelerin ne türden çertefilli ticari ilişkiler ile anılmakta Uşak kamuoyu, hangi Belediye Meclis üyeleri ile Ali Rıza Çümen yada Ufuk Uğur tartıştı, özel kalem müdürüğü bütçesi nasıl har vurulup harman savruldu hepsini yazarız gerekirse. Ama inan millet doydu Sayın Cahan inan seninle ilgili hiç bir şeyi duymak dahi istemez oldu.

Demek ki neymiş, seninle senden başka uğraşan yokmuş Sayın Cahan; Mehmet Altay'a gelince o zaten istese sana belediye başkanlığı bile yaptırmazdı. Nasıl mı yaptırmazdı? Dur biraz açıklık getireyim. Altay istemese sen asla ne bütçeyi geçirebilirdin nede o meclisi toplayabilirdin.Bildiğiniz üzere; Belediye meclisi, üye tam sayısının salt çoğunluğuyla toplanır ve katılanların salt çoğunluğuyla karar verir. Ancak, karar yeter sayısı, üye tam sayısının dörtte birinden az olamaz.  Yani meclisin çalışmasını önleyebilecek kudret Mehmet Altay'da vardı ama bu uygulamaya gitmeye gerek görmedi. Gerçekten seninle savaşsa bu yada benzeri yolları denemesi gerekmez miydi? Eğer Altay istemeseydi AKP'li 4 üyenin faaliyet raporuna red vermesini sağlamak sureti ile senin başkanlığını bile düşürmeyi deneyebilirdi.Daha sonra meclis kendi içinden seçtiği yeni başkanla yoluna devam edebilirdi. Diyelim ki Altay; Serhat Eren'in ortağı olan Akın Demir'i, yakın arkadaşı Mehmet Demirhindi'yi, Hasan Erdoğan'ı bu yönde bir muhalefete ikna etmek isterdi sence senin meclis üyelerin seni mi dinlerlerdi? Yoksa hukukçu kimliği ile ileride başınız hukuken çok ağrıyabilir arkadaşlar diye uyarıda bulunan Mehmet Altay'ı mı dinlerdi. Ben meclis üyelerinin tamamına yakını ile sohbet etme imkânı bulmuş çoğunu yakinen tanıyan bir gazeteci olarak söylüyorum ki yarıdan daha fazlası Altay'ı tercih eder ve seni istifaya mecbur edebilirlerdi. Yine şayet Mehmet Altay seninle savaş halinde olsaydı sadece Serhat Eren'in elindeki belge ve bilgileri kullanarak senin görevden alınmanı sağlamak için gayret gösterebilirdi. Yine Mehmet Altay isteseydi seni adli merciler aracılığı ile sıkıştırmayı da deneyebilirdi. Düşünsene seninle en çok savaşması gereken Serhat Eren'ki o insana kumpas kurulmuş yuvasını dağıtabilecek iftiraya kurban gitmiş ardında Cahan'ın ve ekibinin olduğunu düşündüğünü çekinmeden söylüyor. Yine aynı insan tuzağa düşürülüp otoparkta hiç tanımadığı birisi tarafından arkasından saldırılmak sureti ile tartaklanmış ve arkasında Cahan ve tayfasının olduğunu düşünüyor. Elinde de bu ekibi hapse attıracak belge ya da bilgilerin olduğunu da uluorta söylüyor ama hiç kimseye yâda birime şikâyetçi olmaya dahi değer bulmuyor sizi.

Gelelim emniyet ayağına hani bir ara ortalıkta dolaşan bir tweet vardı, bir Emniyet Müdür Yardımcısının İstihbarat Müdürünün, Terörle Mücadele Şube Müdürünün bizzat adının geçtiği ve bir savcının isminin ise Perinçekçi Savcı olarak ima yoluyla geçtiği bir twet vardı tıpkı o twette yazdığı gibi bir operasyon hazırlığı yapılmış ama yukarıdan önlenmiş havası estirerek sözüm ona güç gösterisi yapmaya kalkışılmış olmasının çok ayıp olduğunu öncelikle belirtmeliyim. Emniyet yetkilileri ya da Savcıların gerçekten Cahan ile özel bir uğraşı olsa herhalde neler olabileceğini yazımı okuyan herkes tahmin edebiliyordur. Dolayısıyla aslında emniyette Cahan’a karşı açılmış herhangi bir savaş olmamakla birlikte bana göre Nurullah Cahan’ın geceleri gördüğü kâbusları gerçek zannederek dillendirdiği iddialar olsa gerek bu iddialar. Aksi takdirde şu yazdıklarımın hepsinin farkında olan Uşak halkı bu türden ucuz kahramanlık numaralarını yemez. Ayrıca paralel Nurullah Cahan'la güya uğraşıyormuş, paralel neden uğraşsın ki, belediye içindeki yapılanmayı bile emniyete teslim etmemiş bir Cahan ile. Söylenecek söz çok lakin bu kadarı kâfidir sanırım diyor sürçü lisan ettimse affola diyerek iki yazılık yazı dizime son veriyor bütün Uşak halkına esenlikler diliyorum.


          


YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 22 yorum mevcut

  • u.bay 2 yıl önce yorumlandı

   arkadaşlar serhat erenin neden elindeki belgeleri kullanmıyor dıye yazmıssınız adamı bir defa sopayla kac kişi dövdürdüler adamın culugu cucugu var adamı kim bilir nelerle tehtıt ediyorlar serhat eren cemaaatten değil cemaaatin adamlarını utasa dıktıler işlerini tıkırında yurutmek için yediler adamı ben işin içindeydim sonra bimere gelince bende bimere degıil direk cumhurbaşkanlıgı resmı sitesine şikayetlerı bunla ılgılı yazdım ama ses cıkmıyor kı arkadaslar

  • memet 2 yıl önce yorumlandı

   ilk önce sayın cahan belediyeden çıkardığı kadrolu sözleşmeli taseron işçilerin vebalini nasıl odeyecek onu düşünsün sonra özel kalem yaptı gosterip 5 akrabasını memur yapıpı 5 akrabasınıda sözleşmeli memur olarak aldıgının hesabını versın dıyecem ama hesap sorulmuyo nedense yenı akp il başkanının lise mezunu bacanagı yada damadı olması lazım nasıl sözleşmeli aldıgını millet bilmiyor beledıye kadrosu dolu dıyor ama akraba eş dost doluyor gerisini yazmıslar ustte gazateci arkadaslar ama ben oy verdim helal etmiyorum cunkı ben nurullah cahana degıl akp ye oy verdım bundan sonrada nurullah cah olursada aday vermem yazıklar olsun.

  • kürşad 2 yıl önce yorumlandı

   bakın sanal medyada darbeci askerlerin emrindeki erlere darbe karşıtı milletin hareketlerini öyle kışkırtıyorlarki yok kelle kestiler diye suriyedeki resmi ajite ediyorlar yok kemerle dövülen eri ajite ediyorlar be isafsızlar tankların altında ezilenler,özel kuv. kahramanlar,uşaklı şehit kardeşimiz,161 şehit insan değilmi bunları sitelerinde ajite edenlere bakıyorsun sol chp zihniyeti yeni bunlara katılan paralelci mhp muhalefet ülkücüler ,darbe sevicileri, bütün türkiye sol un darbeci olduğunu biliyordu ama bu yeni gelenler bakalım ne yapacak ,malum çevreler darbe başarılmadı diye kahrından ölüyor daha çok beklersiniz

  • y. ayan 2 yıl önce yorumlandı

   Allahın sopası yok. ne umdular bu cuntacılar, ne buldular. 1 yıldır uşaktaki hakim ve savcılar ile, emniyet içeresindeki bu paralel yapının varlığını dile getirmeme, genel merkeze yazmama rağmen sonuçlar alamıyordum, çaresiz kalmıştım, adalet bu mu diye çok kez isyan ettim. Allah kimsenin ahını kimsede koymuyor, buna bir kez daha şahit olduğum için şükürler olsun rabbime. özellikle şikayette bulunduğum hakim ve savcıların gözaltına alınmaları beni çok sevindirdi. darbe kalkışmasıyla ilgili olarak ta şahsi düşüncem, sap ile samanı karıştırmamak lazım. masum insanlarla suçlu insanlar ayırt edilmeli ve suçlular idam edilmeli. halkın iradesini hiçe sayan o kirli yapının içinde olan diğerleri düşünsün artık.

  • Deli 2 yıl önce yorumlandı

   türkiye deki akp li belediyebaşkanları halkı sokağa çağırıyor. sakın sokağa çıkmayın.

  • Delican 2 yıl önce yorumlandı

   haklı olan çok yakında ortaya çıkacak. panige gerek yok.baskan kendisine kaçacak delik arasın bakalım.

  • uşak lı 2 yıl önce yorumlandı

   gülüyorum sadece atapar elinden alındımı böyle saldırırsın çavuşoğlu

  • isa yesilyaprak @mehmet demirhindi"....????? 2 yıl önce yorumlandı

   lutfen su beni koruyan kimmis Allah rizasi icin soyleyin herkes biliyor ben bilmiyorum bu kisiyi

  • İnadına reisçi inadına akpartili. 2 yıl önce yorumlandı

   bu işler hep o bastı bacak basrinin başının altından çıktı sıkıntı yok diye diye partiyi dağıttı gitti. kmse uğramıyor artık partiye adam işsiz geziyor gel gidem partiye seni işe sokam diyorum yine gelmiyor. chan efendi durmasın hava atsın yalandan 20bin kişi topladım diye.insan biraz destekli atar herkes güldü bu yalana o caddenin alacağı kaç masa 7000 değil 700 masa bile atamazsın boydan boya oran var orantı var insan mantıklı bir abartı yapar da bu kadar gülünç duruma düşmez herkes biliyor servet ergun basri ve cahan akp yi bitirdi uşakta. hep çavuşoğlu mu dicek birde ben diyem hadi merkez ilçe il toplanıp bi araya gelin yarısı birbirine küs zaten. grcek partililerin dava adamlarının ayağı kesildi partiden baktıkça üzülüyorum.reis dünyaya meydan okurken siz sırtından vuruyorsunuz hani ak kadrolar hani yeni ve büyük turkiye hayalimiz. bence derhal il istişare toplantısı yapılmalı herkes katılmalı basına kapalı olarak herkes etegindekini dökmeli az daha boyle devam edersek kapatıriz

  • aslan sadıcim2 2 yıl önce yorumlandı

   yazı karakteri dozunu aşığım için ilk yorumda diyemedim mustafa bey yazınızı tek solukta okudum enfes bir yazı tebrik ederim.

  • aslan sadıcım 2 yıl önce yorumlandı

   istese nurullah çahan ı paralelciler bile yıkar meclis üyelerinin en az yedi tanesi halen cemaat ile sıkı fıkı ve akşenerin yeni kuracağı partiyi bekliyorlar akpartiyi terketmek için. herkes vaziyeti idare ediyor yani aslında beklenen sadece şu siyasetin yeniden bi şekillenmesi ve dizaynın gercekleşebilmesi yoksa yeni aktörleri bile hazır uaşkın mesela akşenerin yeni kuracağı partinin il başkanı şu anda belli. gercı profili düşük birisi ama akşenerakşener gibi lidere çok bile. hattı zatında söylemeye çalıştığım cahanın ipi çekileli çok oldu da siyaset şekillensin önce diye bekleniyor.sarayın da akparti genel merkezininde uşakta olan bitenden haberi var.çünkü genel merkez bu siteyi yakın takibe 2013te aldı hala bırakmıyor bu siteyi yakın takibe almayı. cahan davutoğlunun projesi idi menzildekiyle birlikte ama çöktü. ddavutoğlu bile göçtü cahana kim sahip çıkacak şimdi. bu arada uhm yapabileceğinin yarısını bile yapmadığını itiraf etmiştir sayın çavuşoğlu bunu not ediyorum bilgine.

  • Bahadır SAKAOĞLU 2 yıl önce yorumlandı

   2007 yılından bu yana kirli şer odaklarının hedefinde olmuş bir cumhuriyet savcısı olarak ; adalet duygusu içinde hareket etmeye her daim özen göstermişimdir... herhangi bir siyasi aktörün ya da kliğin etkisinde kalmadığımı ve vicdanlarını kiraya veren şuursuzların şahsımı yıpratmaya yönelik iftira ve gayretlerini soğukkanlılıkla takip ettiğimi kamuoyunun takdirlerine sunuyorum , saygılarımla ...

  • mehmet demirhindi"....????? 2 yıl önce yorumlandı

   at çiftliğinde mehmet demirhindinin oğlu sorumlu memur nasıl neden ??? bu apaçık torpil değilmi belediye meclis üyesi iş adamı oğlu burak . ilknur ertuğrul oğlu fatih, ali genç menzilci hacının damadı , muhterem balta yiğeni, fatih lort, isa yeşilyaprak mehmet fatih gündüz korumalı, cengiz doğan hakan uludağ başkan torpilli port alinin adamı, cahanın yiğenleri, kaynı, ufuk cambazının kardeşi, üniversite yıllarında lavabadan çıktığında elini yıkamaya aciz resul, sayyy sayyy biter mi bunlar ???? lütfen birileri belediyede ki vaziyeti açıklasın belgeleriyle ortaya döksün her şeyi ??? yazınızda belirttiğiniz pınar günaş kayış erol uysalın eski sevgilisi belediyede ki asabilikleriyle kibriyle tanınır , doğru yazmışsınız vesselam da daha açıklama isteyen cevap bekleyen bir sürü açık konular bırakmışsınız???

  • kuyruk acısı @Emine yıldırım'a 2 yıl önce yorumlandı

   kuyruk acın olduğu hemen göze çarpan bir ayrıntı. kamu hizmetinden kısıtlı olmamak şartı ile türkiye cumhuriyeti vatandaşları, istediği siyasi partide siyaset yapma ve seçilme hakkına sahiptir. çamur attın iz kaldı mı peki? halk kendisine kim, ne hizmeti yapmış çok iyi bilir.

  • uşaklı aşık 2 yıl önce yorumlandı

   oturduklari makamı hesap ettikleri günden de önce kaybedebileceklerini yani makamların kimseye baki kslmadığını çok iyi hatırlatmışsın mustafacım. eline yüreğine sağlık hayırlı teskereler diliyorum.

  • y. ayan 2 yıl önce yorumlandı

   en başta şunu söylemeliyim, birilerini eleştirmek için birilerini rencide etmişsin, hoş olmamış. mehmet altay veya diğer saydığın meclis üyeleri; ak partinin, parti içi muhalefeti mi? o dediklerini yapar iseler, siyasi hayatlarını genel merkez anında bitirir. ne demek, ak belediyecilikte, ak partili muhalefet? kamu görevlileri ile ilgili bir şey söylemeye gerek yok, çünkü atanmış insanlardır kendileri. seçilmiş ile atanmış arasındaki farkı herkes bilir.

  • Emine yıldırım'a 2 yıl önce yorumlandı

   bilenler bilir belediye ekibinin ve başkanın arkasından en çok o konuşur dedikodu üretir peki cahan bilmez mi bunu? uşak haber merkezi ekibiyle yakındır fakat uzak gibi durur sizlerinde hakkında konuşur bilirsiniz? peki emine yolıldırım kim nasıl akpye geçti? nasıl meclis üyesi oldu ve peki nasıl hala meclis üyesi ? hani cahan usak haber merkeziyle birlikte olan herkese kıyıyordu bu durumda çıkarları ne? peki serhat erenin vekilin eli güçlü de neden yapmazlar bişey ? hele ki serhat erene yapılan kumpas doğru ise bunu nasıl hazmeder susar karşılarında ? çok avavere dönüyor çok fazla peki bunca usulsüzlük karşısında neden sizler bimere bildirmezsiniz? evet cahan ve ekibi sizlerle uğraşır bunu uşak bilir belediye personelinin face sayfadında eklisiniz personel beğenmeye korkar bizzat şahitiz seyfullahın tehditini biliriz peki bir sürü ????? yazı dizinin devamı olsun

  • uygar 2 yıl önce yorumlandı

   gün gelir devran döner bugün güç zehirlenmesi yaşayanlar hesap verirken bulur kendisini. mgk kararlarına ve genel kurmayın tavrına bakılırsa nakşibendilerin illede menzilcilerin sonu yakın.

  • avareler akpliler okur ...!!!!!!! 2 yıl önce yorumlandı

   yazınızı dikkatle okudum . iddialarınız yönündeki insanlar mehmet altay, serhat eren neden yapmazlar bu kadar güçlüyse eğer? ailesine kumpas kurulsun ve sussun haksızlığın karşısında neden nasıl sorulur bunu anlayamadım? açıklık getirirseniz sevinirim editör veya vekil bey serhat bey. emine yıldırıma gelince en iyi sizinle değilmiydi? evet her şey bu kadar ciddiyse neden hala belediye yönetimine hiç bir şey olmaz ? çok soru çok iddia var çözüm ve son nerede ?? ilginç. cahana ekibine söylenecek ortaya çıkarılacak bir çok söz olay var yaşanılan yaşatılan ama ayaktalar mı evet .

  • ekrem 2 yıl önce yorumlandı

   i̇sleri güçleri iftira dedikodu kumpas tehdit ve şantaj zaten bunların ramazan paketini yani fakir halk için devletin kasasından ayrılan istikakı menzil yurduna kamyonla teslim eden. 45 çocuğun ırzına geçilen ensar vakfını kollayip koruduğu yetmezmiş gibi vakıfın binasının kirasıni ödeyen bir belediye başkanı ve avanesinden ne bekliyordunuz.

  • hasan 2 yıl önce yorumlandı

   bana soracak olursanız bu cahan ve beceriksiz tayfasının sonu çok yakındır. aynen bir önceki yazınızda serhat erenin size söylediğini yazdınız ya bende aynı şeyi söylüyorum bırakın uğraşmayı zaten birbirlerini yimeye başladılar yakındır kendi kendilerini yıkacaklar. ayrıca yazınız gerçekten çok okkalı ve güzel olmuş kaleminize sağlık biz uhmyi de biliyoruz cahanıda siz kendi işinize bakın bence hiç onu cevaba değer bile bulmayın derim naçizane.

  • YUSUF 2 yıl önce yorumlandı

   cahan efendiye on numara kapak niteliğinde bir yazı olmuş mustafa bey. birde neler varmış bilmediğimiz yazmadığınız hayretler içerisinde öğrendim yazınızı okurken. bu adamlar uçmuş bence usta, ne yaptıklarını bimiyorlar ateşle oynuyorlar...

  TÜM YORUMLAR
  
  TÜMÜ Yazarlar
  Sen de Yaz
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri
  Siz de yazmak istemez misiniz?
  Ziyaretçi Defteri
  Arşiv

  

  banner363

  banner366