Cehaletinizi ve İş Bilmezliğinizi Milletçe Ayıplıyoruz!

02 Haziran 2015, 10:19
Cehaletinizi ve İş Bilmezliğinizi Milletçe Ayıplıyoruz!
Nurullah Çavuşoğlu
İlimden haberdar olmayanlar; ilinden bihaber olanları, ilin halkına vekil etmek için gösterdikleri her çalışmada, kendi cehaletlerini ortaya koyuyorlar. Daha öncede kimliği meçhul Facebook sayfalarından, Sayın Rektöre, eski AKP İl Başkanı Mehmet Gün'e, şahsıma yönelik çok kirli iftiraların atıldığına ve bu sayfaların arkasında bazı AKPli yöneticilerin, Belediye Başkanı ve ekibinin olduğuna Uşak halkı tanıklık etmişti.

Cahilce bel altı, üstü demeden hakarette ve özel hayatı ifşa da sınırları aşmakta bir beis görmeyenler, bilesiniz ki halk sizi ve para karşılığı ürdürdüğünüz, salya saçan köpeklerinizi esefle takip ediyor. Herkes biliyor bu asılsız cehalet kokan, hakaret ve iftira dolu haberlerin ardında kimler olduğunu ve kimlerin bu alçakça saldırılardan medet umduğunu. Ne hazin tecellidir; kendi karılarına sahip çıkamayanlar, kendi karılarını kıskanmayanlar, başkalarının eşlerini diline dolama cüretini gösteriyorlar. Uşak halkı nezdinde zerre itibarları olmayan, insanın selamını dahi kıskanacağı insanlarla işbirliği içerisinde yaptığınız karalama kampanyaları, insanların sizden daha çok nefret etmesine vesile oluyor bilginiz olsun. Kaç para ya da hangi makam bir ailenin çökmesini riske etmenize değer acaba? 

İnsanların çoluğu çocuğu var, ailesi var, herkesin kendi çapında bir onuru, haysiyeti var. Siz de olmayınca başkalarınınkini de umursamayabiliyorsunuz anlıyorum, ama toplumu çok geriyorsunuz; anlayış ve hoşgörü sınırlarını taşıyor, taşırıyorsunuz. Millet sizi ayıplıyor, bir düşünün ki bir mahalleye, bir eve o ilin Belediye Başkanı ve milletvekili geliyor, beş kişiyi bir araya getiremiyorsunuz, kimsenin umurunda değilsiniz, halk sizi artık takmıyor. Makamları küçülttünüz malesef; artık Devletin makamlarını da takmıyor insanlar ve sizin hakaretlerinize karşılık, Onlar da size hakaret ediyorlar. Ama makamların ağırlığını yok ettiğinizin farkına varın. Siz gidersiniz de mahvettiğiniz kavramlar yeniden nasıl mamur edilir onu bilemiyor ve kentim adına, ülkem adınada endişe ediyorum. Bu nasıl müslümanlık ki; hiç Allah'tan korkmazsınız, kendi kurtarıcınıza küfredenleri kendinize vekil etmek için iftira batağına saplanırsınız. 

Bu nasıl insanlık ki utanmayı da unuttunuz. Bu yapılanlara ayıp ayıp diyecek, bu yapılanlari hiç değilse kınayacak ADAM yokmuş içinizde, yazıklar olsun vekil olsanız, başkan olsanız ne olacak; ADAM olamamışsınız ve olamayacaksınız. Artık yalanlarınıza, iftira ve hakaretamiz sözlerle her yerde her alanda yaptığınız saldırılara bir son verin. AYIP diye bir şey vardı 13 yıl önce, örselediniz bu kavramları, milletin ahlakı ile oynuyorsunuz. İnsanlar; CHP li olan, AKPli amcaoğlu ile küstü, AKP'li olan MHPli kardeşi ile, hatta artık birbirilerini Facebook'tan bile siler oldu. Biri ile konuşuyorum ne kadar AKPli varsa sildim listemden diyor, diğeri ile konuşuyorum o da ne kadar CHPli, MHPli varsa temizledim diyor. Akrabalar birbirine düştü, toplumu çok gerdiniz artık yeter, bu gidişe dur deyin lütfen! Unutmayın ki, seçim bitecek ve bizler Uşak'lılar olarak yine yüzyüze bakacağız. Politikayı beceremediğiniz aşikar, politik söylemler geliştiremediğiniz ve rakiplerinizi politik olarak, nezaket çerçevesinde eleştiremediğiniz de aşikar. Eleştiri kaabiliyetinizi özel hayatı ifşa da insanların ticaret hayatını ifşa da geliştirmeyin. Zira aile hayatı da, ticaret hayatı da mahremdir, kimse diğerinin ticari ya da aile hayatını diline dolama hakkına sahip değildir. 

Toplumun yadırgayacağı bir noktaya gelmedikçe, toplumu rahatsz etmedikçe veya adli bir vaka haline gelip kişiler hukukun dışına taşmadıkça kimsenin özelini dilinize dolayamazsınız.(Durum toplumu rahatsız edecek boyutlara ulaşmış ise zaten özel olmaktan çıkar)  Her gittiğiniz yerde MHP Milletvekili Durmuş Yılmaz'ın yaşlılığını dilinize dolamanız ne kadar ayıp. Adamı eleştirin, deyin ki Uşak'ı bilmiyor ya da doktirin ve ideolojilerinden haberinin olmadığı tabanının özelliklerini bilmediği bir partinin adayı deyin, ya da Ekonomist ama MHP'nin ekonomi vaadlerinden haberdar değil deyin. Ama adamın yaşını dilinize dolamanız, sağda solda hakarete varır derecede sözler sarfediyor olmanız (çok afedersiniz sidiği durmuş gibi) çok ayıp. Yine Özkan Yalım'ı eleştirin deyin ki politik kaabiliyeti yok, deyin ki parti tabanına yeterli sinerjiyi vermedi ya da veremedi, İsmet Akın'ı eleştirin deyin ki, O'da çalışmalarda yeterli performans gösteremedi. Ya da gözlemlediğiniz başka politik eksik ya da yanlışları varsa eleştirin. CHP'nin bir çok vaadi var, emeklilere ikramiye gibi asgari ücretin 1500 lira olması gibi ya da mazotun maliyet fiyatına verilmesi gibi; yanlış buluyorsanız bunları eleştirin mesela. Yine MHP'nin politik vaadleri var, CHP'ninkine benzer onları eleştirin, ama insanların onurunu kıracak sözler sarfederek O insanları eleştirmeniz çok AYIPtır. 

Gelelim Nurullah Çavuşoğlu meselesine; ikide bir her gittiğiniz yerde son sırada bitirdi ön seçim yarışını deyip durmayın. Ben ön seçimde yarışmadım. Hiç bir aday adayı hakkında olumsuz tek cümle kurmadan, CHP üyelerinden değil, geçmişte AKP ve MHP'ye oy veren insanlardan sizlerin onurunu kırıcı, sizleri rencide edici tek cümle kurmadan, ADAM gibi CHP'ye oy istedim. Konuşmalarım köylü ile sohbet havasında ve tamamen politikti. Asla kimseye iftira etmedim ya da şahısları gündem etmedim, edilmesine de müsade etmedim. Kaldı ki bu sohbetlerimizi seçimden sonra da sürdüreceğiz. Köylü gülmek istiyor, hani sadece yüzlerinin gülmesine vesile oluyorum ya size göre ya da öyleymiş gibi gösterip gerçekleri gizlemek istiyorsunuz ya hani, o anlamda söylüyorum bunu. Köylü benim sözlerime gülüyor, sizin ise halinize gülüyor ve seçimden sonra bütün Uşak gülecek halinize. Her neyse ön seçimin sonucunu da baştan yakın dostlarıma ve arkadaşlarıma paylaştım. Bana oy vermeyin ben sizlerden oy istemiyorum diyen, CHP'liden daha çok, MHP'li ve AKP'li ile görüşen ve ilgilenen bir insan, üstelik başvuru tarihinin en son günü son dakika başvuru yapan, yani herkes birilerinin yanında safını belirledikten, sözünü kararını verdikten sonra, ortaya çıkan bir insan kaçıncı sırada yer alabilirdi ki. Kaldı ki iddiam da yoktu bu konuda. Ben sadece gözümü budaktan sakınmadan GERÇEKLERİ haykırdım ve elimde yayınlanmamış video kayıtları var, köylerde daha önce AKPye oy veren en az iki bin insandan CHP'ye oy verme sözünü aday adayı iken aldım. Ayrıca ben ön seçimlerde CHP'lilerin oyuna değil gönlüne talip oldum. Sağolsunlar beni kırmadılar CHPliler ve gönüllerini bana açtılar, gönüllerini kazandım. CHP'deki seçim çalışmalarından ya da adayların performansından bende memnun değilim. Bu yöndeki eleştirileriniz benim de hoşuma gidiyor adaylar ve örgüt kendilerine çeki düzen vermeye mecbur oluyor sayenizde. Çalışmaya katılmayan aday adayları da siz eleştirdiniz diye çalışmalara katılmaya mecbur oluyorlar, Örgüt size inat bir araya gelip toparlanıyor. Yani aslında eleştirileriniz CHP'nin işine yarıyor. 

Özel hayata ilişkin yazdıklarınız da, AKP'nin bu yazılan çizilenlerin arkasında olduğu düşüncesi ile insanların AKP'den nefret etmesine vesile oluyor. Siz yazdıkça örgüt adaylarına sahip çıkıyor. Zaten bu kadar hırçınlaşma sebebinizin anket sonuçları olduğunu biliyoruz. İbreler her yerde CHP'yi ya da MHP'yi gösteriyor. AKP'nin 3. sırada seçimden çıkma ve vekil çıkaramama ihtimali sizi ürkütüyor, korkutuyor. Benim de eleştirdiğim ya da vakti geldiğinde eleştireceğim yönleri var CHP Örgütünün ve adaylarının. Ama beni muhalefetin bütünüymüş gibi gösterip, gittiğiniz yerlerde beni eleştirmeniz, iftiralar etmeniz çok ayıp. 

Tekrar ediyorum, Halk bu yapılanlardan çok rahatsız ve bu ŞIMARIKLIKLARINIZIN ve kural, ölçü tanımazlıklarınızın bedelini size sandıkta ödetecek haberiniz olsun.


YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 37 yorum mevcut

  • cx @eymen efe 2 yıl önce yorumlandı

   yaşaaaa

  • uşaklı 2 yıl önce yorumlandı

   seni kutlarım çavuş oglu seni eleştirenler koyun bile olamazlar koyun çobanını tanır bunlar kukla kime oyverdikleri vereceklerini tanıyorlarmı acaba merak ediyorum ama atatürk düşmanı oldugu kesin

  • USTa & AGA 2 yıl önce yorumlandı

   dogru bildigin yolda tek basina kalsanda yurumeyi senden ogrendik buyuk usta.

  • İSMET ERDEM 2 yıl önce yorumlandı

   durmuş yilmaz 72 yaşinda eski̇ mi̇lli̇ görüş mensubu,i̇hvan i müsli̇mi̇ne daha yakin bi̇ri̇si̇
   ne zaman ülkücü olmuş merakta kalmayalim

  • banazlı 2 yıl önce yorumlandı

   kaldı 3 gün.

  • Arif TURKUT 2 yıl önce yorumlandı

   sayin çavuşoğlu insanlara i̇fti̇ra atmak bunlarin fitratinda var bunlarin ağababalari deği̇lmi̇ bi̇rçok kaset ve yasa dişi di̇nlemelerle bu memleketi̇n bütün kurumlarini çökerten halk anladi artik bunlarin ne olduğunu.

  • makaron 2 yıl önce yorumlandı

   ayıp ayıp sana nurullah bey haberci olmayan faceden ortalığı kurcalayan sokağa bile çıkamayan bir totoşa cevap vermeni yadırgadım diğerine gelince yaptığı haberlerin geneli yoruma kapalı veya en fazla 4 yorum onunda ikisini kendisi cevap olarak atan bir zatı uşak adam yerine koymuyor sen cevap vermişsin bunlara para verip saldır choe diyenlere ne diyeceksin

  • uşak64 2 yıl önce yorumlandı

   "saltanatın çöküşü" 7 haziran'da sinemalarda...

  • uşaklı 2 yıl önce yorumlandı

   her ne kadar ideolojik bakımdan uyuşmasakta yazılarını ve diğer arkadaşların yazılarını takip ediyorum.
   haber sitenize baktığımda önceki tarafsızlığınızın kalmadığını görüyorum,mensubu olduğunuz partinin dışında da partiler olduğunu unutmayınız.
   yani demem odur ki taraf olmak yakışmadı size.

  • mehmet dönmez 2 yıl önce yorumlandı

   ne diyem oyumu chp vercektim belediye seçimleri olsun her şeçimde chp için çalışmaktaydım 20 gün öncesine kadar artık chp için değil çalışmak önünden geçmem artık bu kadar, 1-1-1 düşünüyordum chp uşaktan vekil çıkaramayacak bu gidişle tüm görüştüğüm partitaşlarım aynı konuda

  • vatandaş metin 2 yıl önce yorumlandı

   durmuş yılmaz'ın uşak'tan mhp'nin milletvekili adayı olması, daha önceki seçimlerde akpati'ye oy vermiş sade vatandaşların büyük çoğunluğunun bu seçimlerde durmuş yılmaz gibi bir marka değere oy verecek olması onları müthiş strese soktu ve bu nedenle de hiç de hoş olmayan dedikodularla halkı kandırmaya çalışıyorlar

  • sağlıkçı @AKP değil Ak parti 2 yıl önce yorumlandı

   eskiden ak partiydi şimdi ise akp

  • antiakp 2 yıl önce yorumlandı

   uşakta yerel medyanın hali içler acısı. uhm dışında çoğu akpnin beslemesi. besleme basın isteyen diğerlerine baksın. bu siteye değil!

  • .... 2 yıl önce yorumlandı

   kalemine yüreğine yüreğine sağlık çavuşoğlu. şimdi kimin karısı avukatla yakalandı ve kimin eski karısı biranede çalışıyor diye sorsan sen ayıp edersin.ama millet kendisine bakmaz başkasına çamur atar durur.

  • Harun 2 yıl önce yorumlandı

   2011 seçimlerinde de aynı ayak oyunlarıyla dilek hanıma iftira atmışlardı. üstelik beraat ettiği davadan!!! akpnin kirli siyasetine karşı inadına chp'ye oy vereceğim.

  • bizde uşaklıyız 2 yıl önce yorumlandı

   nurullah cahan ve ekibinin yani şuanki belediyenin ne kadar çalıştığını bir yılda bilemeyiz o yüzden bekleyip görecez neler yaptıklarını taktirimizide bir dahaki seçimde kullanaırız hizmete göre.alışılmışın dışında bir hizmet sunmaya çalışıyorlar sistem değiştiriyorlar illaki eksikler olacaktır ama nurullah çavuşoğlu iyi çalışıyor :-) istikrarlı bir şekilde yalan ve karalama haberlere devam ediyor heralde acısı büyük şu adama oyalanacak biyer verinde abilerinden nemalanmayınca o kadar uğraşmaz sizinle

  • bla bla... @mert adam 2 yıl önce yorumlandı

   hayret ben hıc cıldırmadım,biz cıldırmadık dıye sızde kudurun :-)

  • hakan 2 yıl önce yorumlandı

   madem bu kadar kendine güveniyorsun akparti 1 . cıkarsa git heykelde eşşek gibi anırırım de :) 3. çıkar diye kandırma milleti hatta vekil çıkaramama ihtimali varmış :) insan bunu rüyasında bile göremez yaa ne hayal varmış sende :))

  • mert adam 2 yıl önce yorumlandı

   nurullah çavuşoğlu sert vede mert adamsın vesselam yazı on numara akpliler çıldıracak ama bu yazıyı okuyunca.

  • selim 2 yıl önce yorumlandı

   nurullah çavuşoğlu sen siyaset yapma artık.siyasette ne kadar iyi olduğunu tüm uşak gördü.200 oy kadar konuşma hakkın varken sen o hakkını çoktan kulladın.sen önce nerede duracağını öğrenmelisin.

  • sıkı takipçi 2 yıl önce yorumlandı

   her gün bütün uşak halkı tarafından takip edilen bu sitede akparti ile ilgili olumlu hiç haberin çıkmıyor olması da düşündürücü değilmi nurullah bey sizce. tamam doğru dürüst haberler yapıyorsunuz, kimseye çamur atmadan özel hayatına girmeden çok iyide eleştiriyorsunuz, haklıda olabilirsiniz ama bence arada sırada akparti haberleri de girmelisiniz. cevap hakları olmalı mesela. unutmayın ki sizi her gün 40 bin insan okuyor ve bunların yarıya yakını akpye oy vermekte. ben böyle düşünüyorum siyaseten samimi söylüyorum kararsızm kime oy vereceğini bilmeyen birisi olarak yazdım, lütfen dostça bir uyarı diye alın bunu saygılar.

  • uşaklı 2 yıl önce yorumlandı

   proje olmayınca iftira ve dedikodu üretmeye başladılar.2.sıra adayları güya uşağı tanıtacakmış uyduruk dizisinde.siz bu milleti embesilmi zannediyorsunuz.uşağın yerini bilmeyen varmış.uşağın nerede olduğunu ilkokul birinci sınıf öğrencisi bile bilir.sen uşaktan aday olunca öğrendiysen o başka.akp bu kadar rezil edilmemişti hiç bir seçimde.nurullahla başladı seviyede iniş o hızla devam ediyor.ilbaşkanı,kadın kolları,gençlik kolları bu partiyi yerlere düşürdü.

  • battal 2 yıl önce yorumlandı

   bırak zırvalamayı nurullah insanları ayrım noktasına surukleyen sızlersınız,sizin işiniz habercılık olması gerekırken siz sureklı chp propagandası yaptınız,kendı taraflarınızı sureklı methettınız karsı tarafa hıc saygı duymadınız,sımdı cıkıpta burda kendınızı masum gostermeye calısmayın yemezler bu numaraları...

  • çavuşoğluna 2 yıl önce yorumlandı

   senin akparti düşmanlığına ne demeli peki sayın çavuşoğlu, yaptığın haberler ve yazılarınla belki cahil kitleleri kandırabilirsin ama bilinçli akpartililer asla senin sözlerinle oy vermekten vazgeçmeyeceklerdir. ön seçimlerde geldin aybeyde konuştun sana tamam tamam chpye verelim diyenlerin hepsi şimdi akpartiye oy verecek haberin var mı? yani ikibin kişiden ogün sana söz veren yirmi beş kişiyi düşmen gerek ben dahil. o gün o atmosferde tamam dedi insanlar ama sonradan senin akparti düşmanı olduğun ortaya çıkınc değiştirdiler fikirlerini. adaylarınız berbat ve bunu aslında sende biliyor fakat çaktırmıyorsun.sandıklar açıldığı gün yüzünün ifadesini görmek istiyorum çünkü akparti oy kaybedebilir ama yine de birinci parti çıkar bence.

  • cole 2 yıl önce yorumlandı

   sen kendine bak çavuşoğlu...gazeteci müsvettesi seni...

  • özlem 2 yıl önce yorumlandı

   insanları siyasetten ve siyasetçiden tiksindirdiler nurullah bey çok doğru şeyler yazmışsınız kaleminize yüreğinize sağlık sizi ilgi ve takdirle takip ediyoruz ailece. şu atatürk düşmanı adaya cevp verecektiniz söz vermiştiniz ettiği hakaret ve iftiraları yanıtlayacaktınız heyecanla onu beklemekteyiz ama hala ropörtaj yok seçimden sonraya mı kalacak acaba? o sancaktarla on dakika daki zırvalıkları mutlaka yanıtlayın lütfen. atamıza sahip çıkalım.

  • UŞAKLI 2 yıl önce yorumlandı

   gerçekleri̇ yansitan güzel bi̇r yazi olmuş.

  • ersan akyay 2 yıl önce yorumlandı

   her gittikleri yerde ya atatürk düşmanı vekil adayları yüzünden yada belediye başkanının hiç bir icraat yapmayıp menzilcileri doldurduğundan dolayı tepki alıyor akpliler çoğu köyde kovulmaktan beter oldular.mehmet altay vekildi dört sene neyaptıki bir daha day oldu, aday adayları bile oy vermicek. baktılarki seçim gidiyor tetikçilerine başvurdular dediğiniz gibi beş paralık insanlara iftira attırıyorlar sonrada utanmadan haberlerde görmediniz mi chpli adayın nasıl biri olduğunu diyorlar.yazıklar olsun diyorum.

  • AKP değil Ak parti 2 yıl önce yorumlandı

   önce bunu öğrenmelisin.

  • Nedret abin 2 yıl önce yorumlandı

   nurullah vAllahi bomba olmuş yazın helal olsun. aynen dediğin gibi çamur atmakta üzerlerine yok. neymiş efendim fi tarihinde chp varmış kuyruk olmuş. o tarihte dünya ne yaşamış başka dünya ülkelerinde kuyruklar açlık ve sefalet varmiymis, dünya savaşı mı varmış şartlar neymiş bakmadan saldır çamur at izi kalsın.varsa yoksa özkan beyin ticari ve özel hayatı ayıp gerçekten çok ayıp. yerdn göğe haklısın. kendini savunduğun bölüm harikaharika. başarılarına devam dilerim, alaşehirden sevgiler, oy vermeye geleceğiz, halkın iktidari için bunları gönderecegiz.

  • müslüm 2 yıl önce yorumlandı

   bel altı vuruşlar, iftiralar, şantajlar ve bunun adı da gazetecilik oluyor. burada tüm stk'lara, firmalara, resmi kuruluşlara düşen böyle gazetecileri ayıklayın haber, reklam vermeyin.unutmayın ki bu şantaj, kötülük silahı birgün sizede döner zati uşak'ta malum 2 kişi var isimlerinide yazmaya gerek yok çavuşoğlu güzel tarif etmiş her ikisinide Allah tan korkmayan 3 kontör parasına her şeyi yapan bu insanları aranızdan atın adam yerine koymayın bu sözde gazetecileri

  • Mustafa Kaleli 2 yıl önce yorumlandı

   ah nurullah abim chp seni koymalıydı ki birinci sıraya politika nasıl yapılır görmeliydi uşak. chp sıralamada en büyük hatayı yaptı, sende kabul et artık. ben şahsen bu yalıma oy vermem çünkü iki lafı bir araya getiremiyor. vAllahi sen olsan verecektim chpye ama şimdi kusura bakmazsan oyum milli ittifaka bbp saadet ittifakına, çünkü adayları tertemiz insanlar.

  • mesaide memur @sevgi 2 yıl önce yorumlandı

   siz çavuşoğlunun bir iftirasını yazın ben söz veriyorum bir daha bu siteye girmeyeceğim. bizler nurullah çavuşoğlunu tanımasakta onun şahsiyetli onurlu birisi olduğuna kesin kanaat ettik. hep vurguluyor bir tane haberim yalanlanmadı beş yıldır diye adam. siz kalkmış iftiralarınıza sınır koyun diyor yine iftira ediyorsunuz adama.oda niye onaylıyorsa sizin bu safsatalarınızı anlamış değilim. neyse dediğim gibi bir iftirasını yazın sevgi hanım nurullah beyin çok değil bir tanesini.

  • uşak seçim atmosferi 2 yıl önce yorumlandı

   kim ne derse desin milletvekili adayları içinde durmuş yılmaz bir numara.kişiliği,bilgisi,konuşmasıkonuşmasıve hayatı.mhp lideri iyi olsa uşakta 3-0 alır.ama bahçeli liderlik özelliği yok.her yerde bunu duyuyorum.hdpli demirtaş bile ondan iyi konuşuyor.gelgelim partisi parti değil.akpnin akıllı insanları oy verirse seçim mhp 2-1chp şeklinde olur.akp uşakta 8 haziranda istifalar başlıyacakbaşlıyacak demedi demeyin.

  • helal sana çavuşoğlu 2 yıl önce yorumlandı

   vAllahi ben daha dün konuştum bir arkadaşımla aşağı yukarı aynı şeyleri. işleri güçleri yalan dolan iftira ve foto çektirme tiyatrosu. hiç proje söyleme yok, neymiş efendim dizi çekeceklermiş, neymiş efendim mhpnin adayının sidiği durmuş, chp adayının sevgilisi varmış,akp adayının atatürke küfür ettiğini unutturmak bence amaç. ama gerçekten utanç verici yaşananlar, çok doğru ve yerinde bir yazı çavuşoğlu sende olmasan kim ayar verecek bu siyasete ama keşke vali hakkında da yazsaydın bir şeyler oda iyice akp il başkanı gibi davranıyor.

  • sevgi 2 yıl önce yorumlandı

   asıl siz attığınız iftiralara sınır koysanız nurullah bey.aslı astarı olmayan olaylar mesela bir oy için çirkinleşmeye gerek yok.

  • eymen efe 2 yıl önce yorumlandı

   bir kalem ancak bu kadar güzel, doğru ve oturmuş yazı yazabilirdi trebrikler

  TÜM YORUMLAR
  
  TÜMÜ Yazarlar
  Sen de Yaz
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri
  Siz de yazmak istemez misiniz?
  Ziyaretçi Defteri
  Arşiv

  

  banner363

  banner366