Uşak Üniversitesi'nde Taciz İddiaları!

Uşak Üniversitesi'ne Macaristan'dan gelen bir kız öğrencinin idari ve akademik kadrolarda görevi olan bir akademisyen tarafından taciz edildiği iddiaları doğru mu?

24 Ekim 2011 Pazartesi 18:54
Uşak Üniversitesi'nde Taciz İddiaları!
2011 yılı Bahar Döneminde Erasmus (öğrenci hareketliliği) kapsamında Uşak Üniversitesi'nde öğrenim görmek amacıyla Uşak'a gelen Macaristan uyruklu E.V'nin bir akademisyen tarafından taciz edildiği iddiaları konuşuluyor.

Bir çok idari birimde yönetici olduğu, ve iddialara rağmen halen görevlerini sürdürdüğü söylenen akademisyen hakkında Macaristan'dan gelen E.V'ye tacizi iddiası dışında başka şikayetlerin olduğu da söylentiler arasında...

İddialara konu olan akademisyen ile yakın oldukları söylenen bir İİBF Öğretim Üyesinin, başlatılan ön inceleme kapsamında; ön incelemeci olarak görevlendirildiği konuşulurken bu öğretim üyesinin konuya yaklaşımı, tutum ve davranışı, ön incelemenin objektif yürütülüp yürütülemeyeceği ile ilgili sorular kafaları karıştırıyor.

Eğer iddialar doğru ise; akademik bir kurumda yaşandığı iddia edilen bu olay doğru mu, Macaristan'lı kız öğrenci akademisyen tarafından gerçekten tacize uğradı mı, akademisyenden şikayetçi olan Macaristan'lı kız öğrenci şikayet dilekçesinde neler söyledi, şikayet üzerine başlatılan ön incelemede ön inceleme görevi verilen akademisyen ne kadar objektif davranabilecek sorularının cevabını Uşak kamuoyu merakla bekliyor.
Uşak Haber Merkezi olarak elimize ulaşan bilgileri, gerek ön inceleme gerekse Masumiyet Karinesi kapsamında detayları ve isimleri şimdilik yazmadığımız bu konunun Uşak Üniversitesi akademik kariyeri açısından kendi yapısına ve kentimize zarar vermemesi için takipçisi olacağız.

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 99 yorum mevcut

  • Barcelona_fan 3 yıl önce yorumlandı

   Kadinlara, ozellikle Bati'li kadinlara cinsel obje olarak bakan maco-fasist anlayis sahneye cikmis yine sanirim. Cemaat faktorunu filan bilemem (eger bu olayda ve ortbas edilmesinde cemaat faktoru varsa, sasirmam gerci) ama Turk erkeklerinin cogunun kadinlara olan bakisi cok sorunlu.

  • banazlı ismail 3 yıl önce yorumlandı

   Bir üniversite kurumunu yıpratılması çok hoş değil. Kaybenden de sadece üniversite olmuyor, bulunduğu şehir de zarar görmüyor mu?

  • yorumcular 3 yıl önce yorumlandı

   bu sayfada bol keseden atıp tutanların kirli kurşunları bitti mi acaba..keşke insancıl duyguları öne çıksa da ne haltlar ettiklerinin nedametini yaşasalar..ancak istanbula giden karataş gibi cemaat istismarcıları hala ne diye pislik karıştırırlar ve pislik bulaşmış ayaklarını üniversitemziden kesmezler..hesap gününün olduğunu bilirler de ne diye o gün gelmeden kendisini(lerini) hesaba çekmezler...

  • cevriyenin güğümleri 3 yıl önce yorumlandı

   cevriye lakaplı kişi by soruşturmacıyı aklarken herhalde bilmeden intihal yapmış http://www.ugurakkafa.com/yazarlar/muhtelif/ar-damari-nasil-catlar.html bu siteyi kaynak gösterse iyi olurdu yazık emek hırsızlığı yapmayalım maddi hırsızlık yanında. Ha ayrıca Testere filmini arkadaşlar çok seyretmişler balta yerine kılıç kalkan ekibi kurmuşlar bremen mızıkacıların pabucunu dama atarlar. By soruşturmacı Doç olanlara ayrıca tacizci olunca kefil olur onları korur ama gariban öğr. görevlileri olunca nedense doğrucu davut kesilir. Fikri hocayı ise yarı yolda bırakır eee vefa istanbulda bir semt adı. Gün ola harman ola.......devrim kendi evlatlarını yer ne doğru söz.

  • cevriye 3 yıl önce yorumlandı

   Geçmişten kalma bir sözdür ki, “Eğer hayâ etmezsen, dilediğini yapmakta serbestsin!” yapmış oldukları pisliğin arkasında durulmayınca çıkarları, menfeatları tehlikeye girince ösym ye dil uzatanlar bilinki utanmanın, iffetin, hayânın da kaynağı imandır kötülüklerden ve çirkinliklerden uzak durun diyecem ama sizin hem kafa gözünüz hemde kalp gözünüz kör olmuştur. Adaletin kılıcı çok kişiyi yaralar arkadaşlar.

  • Brütüs 3 yıl önce yorumlandı

   ÖSYM’nin, Türkiye’deki yıllık bütçesinin yaklaşık 250 milyon TL. Acaba Uşak Üniversitesindeki bütçe ne durumda merak ediyorum. Bay Soruşturmacının dikkatine

  • Oyunbozan 3 yıl önce yorumlandı

   CY burayı T tipi örgüt modeliyle mikserleştiriyor arkadaşlar uyanık olalım, eski yönetimin kirli oyunları bunlar.

  • Suç ve Ceza 3 yıl önce yorumlandı

   ükseköğretim Kurumları Yönetici Öğretim Elemanı ve Memurları Disiplin Yönetmeliğinin 11/b-6 maddesinde, kamu hizmeti veya öğretim elemanı sıfatı ile bağdaşmayacak nitelik ve derecede yüz kızartıcı ve utanç verici hareketlerde bulunmanın kamu görevinden çıkarma cezası gerektirdiği hükme bağlanmıştır.
   Yani tacizci ve zimmet idiaları doğrulandığı takdirde verilecek ceza aynı. Suç kardeşliği bu olsa gerek.

  • Helvacı Kamil Usta 3 yıl önce yorumlandı

   Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. M. Akif Helvacı üniversitemiz temizlik görevlilerine yönelik “Kurumsal Etik” konulu konferans verdi komediye bakın ya…kurumsal ahlakı geliştirmek istiyorsanız bırakın üniversitenin gariban temizlik işçilerini bu seminerleri önce idari ve akademik personele verin ayrıca bir önerimde acilen psikolojik tedavi merkezi kurulsun bu kurumun yarıdan çoğu hasta.

  • duran 3 yıl önce yorumlandı

   ÖSYM ye çamur atanlar önce kendilerine baksınlar.

  • karayavurangemi 3 yıl önce yorumlandı

   Funda Arar’dan duygusal ve acıtan bir şarkısı var "karaya vuran gemiler gibi" evet son 3 ayda soruşturma yağmuru ile yönetim ekibi karaya vuran balıklara döndü.Yıllardır haksızlık, yolsuzluk, hukuksuzluk diz boyu diyenler İspanyol Engizisyonunu aratmayacak icraatlar peşindeler. Kimse suçlu değildir aksi mahkemede söylenene kadar. Bay soruşturmacı ösym'den ne kadar götürdü açıklasın.

  • ayna 3 yıl önce yorumlandı

   Zulüm ve derebeylik bitsin de şu üniversite de biraz gelişsin artık... Dışardan bakınca sadece hocaların lüzumsuz işleri konuşuluyor. rektör ipin ucunu kaçırmış mı bırakmış mı belli değil. İpi tutacak biri lazım. Lider lazım. ipi önden çekip toplumu sürükleyecek bir lider, ipin arkasından ittirirsen bükülür, lider bunu yapmamalı işte o zaman ip kaçıverir. Bu yazıma gücenen olursa aynaya baksın ben ne yanlış yaptım desin anlar. İnsan zihnini kullanarak hareket etmeli şartlanmamalı...

  • dikkat 3 yıl önce yorumlandı

   Sait Hoca’ya bir tavsiyem olacak. Haddime değil Prof olmuş ama tecrübe ve yaş olarak ben ondan büyüğüm ve Adnan Hocayı ondan çok daha fazla tanırım. Şu kadar diyeceğim. Su uyur düşman uyumaz, gaflete kapılma, madem rektör oldun sonuna kadar git, sana güvenenleri ortada koyma; mazallah bir sonraki dönem Adnan Hoca gelirse bingölde çalışırsın burada kalanları çıtır çıtır yerler

  • adad 3 yıl önce yorumlandı

   Sayın Uşak Haber Merkezi üniversite eski günlerine döndü her gün bir soruşturma lütfen bunları dile getirin üniversitenin hukuk müşavirliğindeki avukatlara, mühendislik fakültesi dekanına, beden eğitimi okutmanına soruşturma açıldı.daha birçok yazsak sığmaz.

  • usak ünide formasyon magduru.. 3 yıl önce yorumlandı

   uşak üniversitesi formasyon basvurularındada dolaplar cevirdi..formasyonda 20 usak mezunu alması 5 te dısardan alması gerekiyordu..usak üniversitesi afyona baglıyken usakta okuyupta diplomasında afyon mezunu yazan insanlarıı usak üniversitesi mezunu gösterip formasyon veriyolar hemde bu olay gercekleseli daha 1 ay bile olmadı..tiksiniyorum artık uşak üniversitesinden..

  • kaptan 3 yıl önce yorumlandı

   Bu üniversite kimlerin eline kalmış ağla gözlerim ağla, yakında kapılarına şöyle bir levha asacaklar itinayla soruşturma yapılır.Özel Soruşturma Yapma Merkezi (ösym) israil filistin savaşı biter ama bunların kan davası bitmez.

  • Volkan Yanardağ 3 yıl önce yorumlandı

   30 kişiye ilan karşılığı boş çıkıyor birine gelince karşılığı yazılıyor ama bu vatandaş bunu suistimal edip kopya çekerken yakalanıyor. Ben bir nevi hırsızlık yaptım demiyor sonra kopya çekildiğine dair rapor veren hocaya çamur at yetmedi bir başka hocaya para yemiş diye iftira at birde sözüm ona hukukçu geçiniyor almış yanına rmikser takımının edavat şahıslarını karış karıştır dur, birde destek veren by pipo var.O iftira attığın adam mazlumların sesi olmuştur.

  • Halun 3 yıl önce yorumlandı

   Üniversite içinde kopyadan yakalanınca kuyruğu tutuşan komplo teorileri üreten yapının zavallı figüranlarının oynadığı bir oyunu seyrediyoruz. Bu iftiracı ekip son icraatında dürüstlüğü ile tanınan bir hocaya zimmet yakıştırması yapmışlardır. Ancak unuttukları bir şey attıkları iftira kendilerine acı dönecektir. Çayını, çorbasını yiyip içtikleri tasa pislemişlerdir. Bunların itibarının olmadığını herkes bilmekte ve hızla kendi kazdıkları kuyularına düştüklerinden haberleri yok rahatlık, huzur bu adamlara batmaktadır.Rektörde bunların taktıkları maskeleri görmektedir.

  • ilginç 3 yıl önce yorumlandı

   Duyduğuma göre eski yönetim döneminde bu kızlardan biriyle özel yakınlığı olan bir kurum çalışanı iş duyulunca hocanın adını ortaya atmış..bunu duyan hoca olayın üzerine gidince o memurun ilişkisi ortaya çıkmış..duruma canlı tanıklık eden s.s. olayı kapatmış..üstelik bu duruma her dönemin adamı pardon danışmanı olan kişi de tanıklık etmiş..neden onların adı buralarda dolaşmaz ilginç..gerçek aktörlerin koruma refleksimi bu yoksa..

  • mangal yürekli 3 yıl önce yorumlandı

   Burada mangalda kül bırakmayanlar neden ilgili hoca ile hergün karşılaştıkları halde bu konuyu ona sorma cesaretini göstermezler de adi bir korkak gibi buraya içlerindeki kazuratı kusarlar anlamak mümkün değil..bu yorumlarda adı geçen ve hedefe alınan herkesle aynı okulda aynı ortamı paylaşmaktalar ama bunlardan bir Allahın kulu gidip de diline doladığı kişiye bunları söyleme cesaretini neden göstermez..ben söyleyim nedenini..çünkü onlar da biliyorki söyledikleri şeyler tek kelimeyle yalan ve iftira..hadin bakalım böyle değilse şayet adam gibi gidin konuşun..yerleri belli yurtları belli..buraya yazması kolay ama konuşmaya yürek gerek..sizi gidi yüreksizler..

  • Kalemi Mahsusa 3 yıl önce yorumlandı

   Her kurumda ya özel kalem müdürü yada onun benzeri sekreter danışman veya koruma gibi duvarlar var. Duvar diyorum çünkü insanlıktan nasibini almamış (insan olanları tenzih ederim) bu kişiler kendilerini bir şey sanıyor. Burada araya filtre görevi yapmak üzere konulan kişinin seçiminde elbette kurumun başındaki kişinin eksiği kusuru var. Ya bu kişiler çok özel kişiler biz anlamıyoruz, yada burada bulunmasını uygun görenlerin bildikleri (!) bir şeyler var.

  • UŞAK LI 3 yıl önce yorumlandı

   Eğer bu iddia doğru ise samimiyetine inandığım sayın rektörümüzün bu konuya duyarsız kalmayacağına,gereğinin derhal yerine getirilmesini sağlayacağına inancım sonsuzdur...Rektörüm şimdiye kadar duruşunuzu doğru bir şekilde gösterdiniz, İnşaallah bu konuda da gerekli işleri yaparsınız.

  • izleyici 3 yıl önce yorumlandı

   bu sayfaya sorumsuzca akılsızca ve vicdansızca aşağılık şeyler yazanlar yarın bu yorum sahiplerine savcılığın ulaşamayacağını mı sanıyorlar acaba..tacizin cezasını araştırın ama iftiranın cezasını bilmeye de ihtiyacınız olacak..unutmayın..benden söylemesi..

  • Tacizin Cezası 3 yıl önce yorumlandı

   Üniversiteden disiplinsizlik nedeniyle atılan öğretim üyeleri grubu içinde ikinci sırayı, hırsızlık, zimmet, tarihi eser kaçakçılığı, dolandırıcılık, evrakta sahtecilik, tehdit, fiili tecavüz ve hakaret, kız öğrencilere sarkıntılık ve taciz, uyuşturucu madde kullanmak, kişisel maddi çıkar sağlama, rüşvet, usulsüz işlem gibi "yüz kızartıcı suçlardan atılanlar" oluşturuyor. Bu kategoride 1997'de 3, 1998'de 6, 1999'da 6, 2000'de 7, 2001'de 8, 2002'de ise 20 öğretim üyesi olmak üzere altı yılda 50 kişi üniversiteden çıkarıldı. 42 öğretim üyesine kamu görevinden çıkarma, 8'ine ise üniversite öğretim mesleğinden çıkarma cezası verildi.

  • Katerina 3 yıl önce yorumlandı

   Bu işin Uluslararası boyutu var kriz çıkar üniversitenin tüm erasmus sözleşmeleri iptal olur. Yabancı Devletler artık öğrenci göndermez. Avrupa Ülkeleri bu konuda daha duyarlıdır.

  • Hesap Döner 3 yıl önce yorumlandı

   Lokman suresi 33. ayetinde Allah ile aldatılmaktan sözeder. Kimileri bunu şeytana yükler. Biz şeytanın aldattığını görmedik ama üniversitede en ufak çıkar ve makam için kimlerin neler planladığını, ne şaklabanlıklar ve döneklikler yaptığını iyi bilmekteyiz. Allah’ı kullanarak kendi düzenlerini kurmaya, kendi çıkarlarını korumaya çalışan zavallıların düştüğü durum hazin.

  • Tacizciye Geçit Yok 3 yıl önce yorumlandı


   üniversitelerde neler oluyor neler. herkes anlatsın bir olay.babalarının çiftliği gibi davrananlar var. üniversite bilimsel araştırma merkezi olmalı. patent merkezi olmalı. Üniversitemizin kadrosu özellikle yönetime yakın isimler tacizcileri, tecavüzcüleri koruyan bir mantıkla eğitimci yerine yozlaşmaya zemin hazırlamaktadır. Biz üniversitemizde tacizci ve tecavüzcü hocalara geçit vermeyeceğiz.

  • CMK 3 yıl önce yorumlandı

   Geçtiğimiz yıllardaki uygulamada tacize uğrayan kadınlar karakola giderek şikayetçi olmayınca, tacizciler hakkında Türk Ceza Kanunu’nun (TCK) “Cinsel Taciz” başlıklı 105’inci maddesi uyarınca “sözlü taciz” kapsamında işlem yapılıyor, ya da “Kabahatler Kanuna” göre ufak bir para cezasına çarptırılıp serbest bırakılıyordu. Daha ağır ceza öngören “Cinsel Saldırı” başlıklı 102’inci madde ise şikayetçi olmadığı için uygulanamıyordu.Şimdi ise TCK 102’de “vücut dokunulmazlığını ihlâl eden kişi, iki yıldan yedi yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır” deniliyor.Yani tacizciler bunu gözönüne alıyorsa istediklerini yapsınlar bakalım.

  • Savcı Ne yapsın 3 yıl önce yorumlandı

   Tacizciye hem taciz eyleminden hemde üniversitenin adını küçük düşürmekten disiplin cezası verilmeli. Tacizcinin kendisi kopyacı olmasına rağmen kopya tutanağı tutması da ilginç. Millet boşuna heveslenmesin bu olayı yönetim kapatacaktır. Endişe etmeyin. Sadece rakip olarak gördükleri kişileri cezalandırır bu yönetim. Ne de olsa defolu kişileri tetikçi olarak kullanmak bilinen bir yöntemdir.Bir üniversitenin Evrenkentin Bilim ve İrfan yuvasının Rektörü ne yapacak bakalım. Tacizci hakkında savcı soruşturma istese bile izin hakkınızda kamu davalarının açılmasını Rektör bey engellerse gerekli izni savcılara vermezse savcılar ne yapsınlar ki Esasen Rektör olarak asli göreviniz devraldığınız Üniversitenin İnsan varlığını yeni katkılarla dengede tutmak ve arkadaşlarınızı mutlu etmek ve çalıştırmak olması gerekirken masum insanlara soruşturma açtırarak size oy verenlere huzur verdiğinizi zannettiniz.Haram koltuklarda oturmak 20 li izmir mıhına oturmaya benzer.

  • Varol 3 yıl önce yorumlandı

   Bu tacizci zat son olarak BAP şube müdürüne toslamıştır. Tabiri caiz ise cami duvarına işemek gibi bir durum.Yetkili makamların yapamadığını SD memnuyiyetle yapar aha buraya yazıyorum bu adam bayramı zor çıkarır. Yanına üç beş kişiyide ekler götürür. Acımaz.

  • Savcı ne yapsın 3 yıl önce yorumlandı

   Tacizciye hem taciz eyleminden hemde üniversitenin adını küçük düşürmekten disiplin cezası verilmeli. Tacizcinin kendisi kopyacı olmasına rağmen kopya tutanağı tutması da ilginç. Millet boşuna heveslenmesin bu olayı yönetim kapatacaktır. Endişe etmeyin. Sadece rakip olarak gördükleri kişileri cezalandırır bu yönetim. Ne de olsa defolu kişileri tetikçi olarak kullanmak bilinen bir yöntemdir.Bir üniversitenin Evrenkentin Bilim ve İrfan yuvasının Rektörü ne yapacak bakalım. Tacizci hakkında savcı soruşturma istese bile izin hakkınızda kamu davalarının açılmasını Rektör bey engellerse gerekli izni savcılara vermezse savcılar ne yapsınlar ki Esasen Rektör olarak asli göreviniz devraldığınız Üniversitenin İnsan varlığını yeni katkılarla dengede tutmak ve arkadaşlarınızı mutlu etmek ve çalıştırmak olması gerekirken masum insanlara soruşturma açtırarak size oy verenlere huzur verdiğinizi zannettiniz.Haram koltuklarda oturmak 20 li izmir mıhına oturmaya benzer.

  • tacizin sonu 3 yıl önce yorumlandı


   ABD’de Mormonlar’dan kopmuş bir tarikatın, çok eşli lideri Warren Jeffs, reşit olmayan 2 kıza cinsel saldırıda bulunmak suçundan ömür boyu hapse mahkum edildi. Teksas’ta görülen davada 10 kadın ve 2 erkekten oluşan jüri, 55 yaşındaki Jeffs’in, yargılandığı 2 suçtan toplam 119 yıl ya da ömür boyu hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi.Darısı bizim ülkemizdeki bu ahlaksızı yapan ya da teşebbüs edenlere.

  • eğitim şart 3 yıl önce yorumlandı

   Uşak Üniversitesinde Cinsel Tacize ve Cinsel Saldırıya Karşı Politika Belgesi hazırlanıp bu doğrultuda üniversite bünyesinde Cinsel Taciz ve Cinsel Saldırıya Karşı Destek Birimi kurulmalıdır.Aynı zamanda üniversitede bu tür iddialar karşısında etkin ve hızlı işleyen bir savunma ve soruşturma mekanizmasını oluşturmak, öğrencilere, akademik ve idari personele, sözleşmelilere yani bütün üniversite bileşenlerini bu konuda bilgilendirerek onlara danışmanlık sağlamak gerekmektedir.Eğer tacizcileri desteklemekten ve Dekan ofislerini darmadağan etmekten vazgeçmiş ise Baltacı işin hukuksal boyutunu yapar böylece üniversiteye ilk defa katkıda bulunmuş olur.

  • yigit 3 yıl önce yorumlandı

   aldigim duyumlara gore tacize ugrayan kizlar olayi savciligia da bildirmisler. aslinda olay daha once ortaya cikarmis fakat gerek eski yonetim, gerekse simdiki yonetim (ozel kalem) olayin ustunu kapatmislar. umuyoruz turk adaleti bu rezilligin cezasini verecektir. yakinda ulusal kanallarda da haber olarak gormemiz muhtemeldir ayrica bu haberi.

  • Kimyacı 3 yıl önce yorumlandı

   Üniversite gördüğü eziyetten dolayı akli dengesi bozulanlara kaldı şimdi olup bitenlere bakınca diyorumki Adnancım az bile yapmışsın demekki varmış bir bildiğin.

  • insaf 3 yıl önce yorumlandı

   bu yorumlar kah bir lağımı kah bir karakter sergisini kah birilerinin sefaletini kah insaniyet zaafiyetini kah yargısız infazın vahşi yüzünü kah kin ve nefret showroomunu ehh biraz da aklı selimi gösteriyor..çok yazık beşeriyet sınavını kaybedenlere..

  • Sessiz 3 yıl önce yorumlandı

   Uşak Üniversitesi Basın Yayın Koordinatörlüğünün duyarlı olarak yorumları Rektöre iletmesini rica ediyorum zira özel kalem gardiyan gibi görüşe izin vermiyor.Bayramlarda mahkumlara özel görüş günü verilir ya bizde o haktan yararlanmak istiyoruz.Basın Yayın Koordinatörlüğü lütfen sesimizi duyurun size güvenimiz sonsuz.

  • Harun 3 yıl önce yorumlandı

   Kalplerinde hidayet ve hayır duvarları olmayan kötü davranışlarda, kötü düşüncelerde, bencillik ve fenalıklarda önde giden bir grup Prof.Dr. Sait Çelik’in etrafını sarmışlardır. Bu insanlarla yola gidildiği sürece Üniversite kurumsallaşamaz, eski günleri arar olduk. Muhasebe basit altı ay boyunca açılan soruşturmaları kimler açtırdı, kimler soruşturmacı olarak görev aldı bu tablonun özeti her şeyi ele veriyor. Ahlak dışı hayatları ifşa olmuş, evrakta tahrifat yapmaktan ceza alanlar, işimi aşımı gasp ediyorlar diye mahkeme mahkeme gezenler şimdi üniversitenin yargıcı, savcısı, polisi rolündeler. Hatta husumet doğrultusunda Hukuk Müşavirliğindeki Avukatlara bile soruşturma açıldı. Peki etkisiz, güçsüz bırakılan genel sekreter ne yapıyor olup bitenleri sadece seyrediyor.Ben bilmem ben karışmam benim haberim yok. Sayın Rektörüm one minute demenin zamanı gelmedimi.Pentagon gibi yanınıza varamıyoruz, konuşamıyoruz bakın yorumlar ağlama duvarı gibi olmuş lakin özel kalem geçit vermiyor

  • Gerçekler 3 yıl önce yorumlandı

   Öncelikle bu tacizci akademisyenin cemaatle herhangi bir bağı kalmamıştır bu durumun iyi bilinmesi gerekiyor, Rektöre 5 ay önce bu kişiye görev verilmemesi yönünde gereken tüm bilgilendirmeler bizzat cemaat tarafından yapılmıştır. Rektör beyin yapacağı ilk icraat bu zata kefil olanlara hesap sormasıdır. Ayrıca tüm üniversite camiasında bilinen bir şey vardırki bu zatın olduğu her birimde kendisine verilen her görev alanında işler tıkanmıştır.Önincelemeci hocaya gelince bu işlerin altından kalkacak bir vasfı yoktur yapacağı korumacılık onu tarihe tacizcinin yoldaşı olarak geçirecektir.Onu koruyan memure bayana gelince onu yazmaya kalemler yetmez iftira ve kumpasların anası olarak bilinir. Adnan Şişman zamanında çatıya çıkıp atlayacaktı keşke atlasaydı.Toplum bu hastadan kurtulurdu.

  • Galip 3 yıl önce yorumlandı

   Üniversitede huzurun formülü basit, pipolu profesör ile elinde çakmak nara atarak romayı yakacak olan bay keseroğlunu rektör durdursun her şey sulh sakin Olur.

  • MEMEME 3 yıl önce yorumlandı

   Üniversite gruplarlardan oluşuyor ve gruplar arası çatışma var işin özeti bu.

  • Tool 3 yıl önce yorumlandı

   Nerede akıl? Nerede bilim? Nerede ışık? Nerede saygınlık? Üniversitede böyle sapıklara ve onları kollayanlara yer yoktur. Tacizciler korunacaksa bedelini herkes öder. Bu olay sonuçsuz kalacaksa rektörü istifaya davet ediyorum.

  • maruf 3 yıl önce yorumlandı

   herkes cemaate özel kaleme genel sekretere yüklenerek bir şeyler yazmışlar .Allah aşkına yönetime yakın olmayan bu ismini saydığım kişilere yakın olmayan yada eski yönetimin adamı olarak rektöre lanse edilen kişilere nasıl mobing uygulandığını gidinde yerinde görün. sevilmeyen herkes eski yönetimin adamı. taciz olayı üniversitede duyulalı 6 ay oldu. dışarıdan bir kişi olarak biz bunu duyduğumuzda çok üzüldük. yani kız gittikten sonra değil. ama yönetim nedendir bilinmez üstünü kapattı. lütfen rektör hocam sözlerinizi tutunuz. personelinizin mutsuz olduğunu özel kalemin üniversiteyi yönettiğini atamaları bile onun yaptırdığını bütün uşak biliyor. uşak olarak size çok güvenmiştik. güvenimiz boşa çıkmayacak en azından inanmak istiyoruz.

  • tükenir kalem 3 yıl önce yorumlandı

   Eğer ucuz bir kalem alır, onu tükenmez kalem sanar, herşeyi yazmasını beklerseniz; aslında tükenmiş olan o kalem kırılır, içindeki kalıntı mürekkep bembeyaz gömleğinizi kullanılmaz hale getirir, yeni gömlek alırsınız amma bedeli ağır olur sayın rektörüm. Siz iyisimi yol yakınken yönetimi kendiniz ele alında millet doğru insanlarla bu kurum nasıl düzeliyor bir görsün.

  • Sıradan Kalem 3 yıl önce yorumlandı

   Özel Kalem ve OSYM-AOF temsilcisi(bay soruşturma) derki. "Üniversitenin tüm birimlerini cemaatçiler sarmış ele geçirmiştir. Bu samimiyetsiz insanlar kendi çıkarları için organize olmuşlar hatta sendika temsilciliğini bile elimizden almışlardır. Bunları önü kesilmeli ve idareci olmaları engellenmelidir. "
   Bu sözler filimlerdeki gibi hayal ürünü değil ikilinin hatta buna 3 isim daha ekleyin gurup toplantılarında üniv. dışındaki kimi stk larda çekşnmeden konuştukları ve savundukları fikirleridir. Buradan bunca karalamaya maruz kalan ve CEMAAT diye etiketlenen değerli kurum emektarlarına sesleniyorum; Keşke sizler kadar temiz yaşasam, sizler kadar güvenilir olsam, sizler kadar bilimsel çalışmalar yapabilsem. İyiki varsınız benim samimi, fedakar ve mütevazi dostlarım.

  • Vicdan 3 yıl önce yorumlandı

   Yorumları okurken taciz olayının cemaat ile ilişkilendirilmesini esefle okudum. Ne demek cemaat. Bu lafı kullanan kişi ne dediğini bilerekmi yazdı yoksa çizgi üzerinde yürüyemeyecek haldemiydi. Cemaatten kastınız Allah C.C. ın emir ve yasaklarına uyan, iman ve vicdan sahibi, vatansever ve fedakar insanlar ise zaten onların taciz gibi bir olaya nasıl baktığını anlarsınız. Yok cemaatten kastınız çilingir masalarında şişe başı sohbetine toplanmış kişilerin oluşturduğu topluluk ise ha o olabilir. AÇIK AÇIK YAZIN. BU HABER SİTESİ YÜREKLİ OLAN HERKESİN İFADESİNE YER VERİYOR. Ekmeğini olmayanla paylaşan, değil sadece komşusu dünyanın öbür ucundaki muhtacın yardımına koşan, alnı secdede tüm vatan ve insanlık için dua eden temiz yüzlü temiz gönüllü insanlara bu suçu yakıştıramazsınız. Günahı işleyen insandır, cezasını çekmelidir. Hiçbir demaat buna sahip çıkmaz. Saygılarımla

  • Adalet Özlemi 3 yıl önce yorumlandı

   Muhterem hocam. Üniversitemize yakışmayacak bir konuyla gündeme gelen şahıs için kulislerde " Genel Sekreter olması gereken kişi" sözlerini sarf eden birileri olduğunu, bu birilerinin mevcut Genel Sekreter Adil KARAMAN ın beklediği gibi çıkmamasından dolayı onu göreve getirdiğinden pişman olduğunu ve bu birilerinin bazı özel kalemlerle yazıp bunları yüksek sesle okurken cümlenin başına ve sonuna "ben ne söylüyorsam Rektör adına söylüyorum " dediğini lütfen duyun. Eğer sizin adınıza konuşuyorsa kusura bakmayın ama yazık size, sizi destekleyen bize ve bu kuruma. Yok sizin adınıza konuşmuyorsa...... e orasıda sizin adalet ve yönetim anlayışınıza kalmış. Bu arada sayın osym-aof temsilcimizin keyfini de kaçırmayın hocam yoksa sizede soruşturma açtırır. Sahi ondan korkulduğu içinmi bu kadar padişahvari hareket ediyor. Tüm saygılarımızla yönetimi BİZZAT ELİNİZE almanızı bekliyoruz.

  • tacizci hoca değildir 3 yıl önce yorumlandı

   hoca sözcüğü farsca hace den gelir. manası ulu bilge kişi demektir.aşağılık hareketler yapıp masum kız öğrencileri taciz edenler hoca değildir tacizcidir. her mesleğin yüzkarası var ... bu da uşağın ve akademisyenlerin yüzkarasıdır! öğretim görevlisini elden çektirmeye güçleri yeetnler ne dense bu adamı korumak için yarışıyor çamur bulanacak ama kimlerin yüzüne görelim.

  • üniversiteler arınsın 3 yıl önce yorumlandı

   maalesef ünv.lerde büyük sıkıntılar var..birçok kişi itiraf edemiyor..bu ruh hastalarından bilim yuvalarını temizlemek lazım...tacizi doğal hakları sayıyorlar..kendilerini dokunulmaz zannediyorlar... sadece telefonlarını teknik takibe aldırsın savcılar yeter her şey ortaya çıkar. üniversiteler ıslah olmalı acilen

  • Taz 3 yıl önce yorumlandı

   Şehirde ve üniversitede yayılan söylentilerden büyük rahatsızlık duymayanlar asıl suçlulardır. Rektörün konuyla ilgili inceleme yerine soruşturma başlatmalı ve öğrencilerin korkmadan ve her şeyi açık açık anlatması için özel bir gayret göstermesi gereklidir. Konu ulusal boyutu aşmıştır bir kriz bile çıkabilir. Açılacak tarafsız bir soruşturma sonucunda olayların doğruluğu ortaya çıkacaktır. Olayları yaşamadan, insanları tanımadan bodoslama yorum yapmak doğru değil. Üniversitedeki kız öğrenciler ne çekiyor onun elinden, bu bilinmeden yorum yapılıyor. kime ne yaptıklarını burada isim isim açıklayacak olan kişiler ve veliler var ama arkadaşlarını zor durumda bırakmak istemediklerinden çekinmektedirler. Derslerde, otellerde, murat dağında yurtdışında kaldığı sürelerde kadınlarla olan maceralarını anlatır tüm ayrıntılarıyla. Kızlara sapık sapık bakar, tepeden tırnağa süzer, kızların çeşitli yönleri, giydiği elbiseler, makyajları, saçlarının rengi nedense çok ilgilendirir sayın hocamızı.

  • Behzat Ç. 3 yıl önce yorumlandı

   Sözü geçen hoca sadece yabancı öğrenciye değil, bir çok bayan Türk öğrencilere de sarkıntılık yapmıştır. Bir çok tanık var. Ama hiçkimse ağzını açıp da karşı çıkamıyor. Aman kimse duymasın, aman kimse bilmesin, aman adım çıkmasın... Macar öğrencilerin Erasmus biriminden olan kimseyle ilişkisi yoktur. Okuldaki istediğiniz öğrenciye sorun, hepsi anlatır size durumu. Sapıklık yapıp, sonra yalan yanlış çevirmenle olayı kendine çeviremenin neresi insanlık, neresi Müslümanlık? Türk bayan öğrenciler de sapık hocanın yaptılarına karşı dava açsalar savcılık sadece Uşak Üniversitesi'ne çalışır. Soruşturma açılması yalan yanlış durumlardan değil, baştaki yöneticilerin olayları çözememesindendir.

  • kerim 3 yıl önce yorumlandı

   İşin garip yanı bu habere ve yorumlara rağmen tacizci halen sırıtarak geziyor.

  • Baltali ilah 3 yıl önce yorumlandı

   universitemiz sorusturma manyagina donustu maalesef RESİT ama akil sagligi sorunlu sahislar yonetimde yer alarak suni dusmanlar yaratarak onemsenme duygularini ve egolarini tatmin ediyor bir sonraki rektor mutlaka psikiyatris olmali.Yaziklar olsun kendi memleketinin kurumuna bilerek veya bilmeyerek ihanet edenlere..

  • yolcu 3 yıl önce yorumlandı

   genel sekreter özel kalem birbirini çok iyi bilir. ufak tefek iş pürüzleri birbirlerine olan sevgiyi saygıyı silip süpürmez. ikiside yıllardır iktisatta çalışıyor her daim birbirlerinin destekçisi olmuştur. sağır duymaz uydurur işte. ikisini de yakınen tanırım.

  • hacııııııı 3 yıl önce yorumlandı

   adı üzerinde özel kalem kimin adına konuşacak :))) kendi adına konuşan özel kalem olur mu? cahil cahil konuşmayın

  • Personel 3 yıl önce yorumlandı

   Sayın Rektörüm.. Konumuz icabı herşeyi göremeye duyamayabilirsiniz. Doğaldır. Ancak bu yetkinizi ve sorumluluğunuzu başkalarına havale etmenizi meşru kılmaz. Ortada sizin adınıza konuşan ve yorum yapan özel kaleminize ve dokunulmazlığını ilan edip kendini kargaşa ve soruşturma amiri sanan Ali Galip hocaya bir sorun hele... Sizin rektör yardımcılarınız ve genel sekreteriniz hakkında ne düşünür ne KONUŞUR lar. Eğer cesaretle cevap verirlerse kimler tarafından nasıl ablukada olduğunuzu anlarsınız. Hocam biz susuyorsak emek verdiğimiz kuruma ve size olan saygımızdandır. Eğer bu gidişat devam edecekse kusura bakmayın ama her konuyu adli makamlara ve yerel basına taşımak boynumuzun borcu olur. Allah yardımcınız olsun.

  • Reklam yapmayan personel 3 yıl önce yorumlandı

   Değerli hocam... Sizin seçim çalışmalarınızda yeni, adil, samimi ve bilimsel çalışmalarıyla gündeme gelerek hızla yükselen bir üniversite olmak amacıyla gece gündüz çalıştık ancak bunu yaparken şu an etrafınızda kalkan oluşturarak sizin katınızın haricinde oluşan kanı ve beklentilerden bihaber olmanızı sağlayan özel kaleminiz yada intikam ateşiyle etrafa pervasızca saldıran sn A. Galip hocamız gibi reklamımızı yapmadık. Sessiz ve sabırla çalıştık bekledik. Gelinen noktada size olan güvenimizi sorgulamamıza neden olacak kadar kendinizi soyutlamadan işleri sürekli bu kişilerin verdikleri referanslarla yapmak yerine yıllarını bu kuruma vermiş akademik ve idari personelinizin tamamına ulaşmaya çalışınız. Göreceksiniz ki size saygıyla muhabbetle bakan ancak hizmette de ADİL ve İVEDİ olmanızı bekleyen pekçok personeliniz mevcut. Saygıyla omuzlarınızdaki yükün vebalini hatırlamanızı diliyoruz.

  • ahmet sağlam 3 yıl önce yorumlandı

   el insaf yahu cemaat nereye altmışki sorun olmasın diyor elinize dilinize
   macar lı kız öğrenci taciz ediliyor şikayetçi oluyor döndürüp dolaştırıp fatura cemate çıkarılıyor nedir bu kin nedir garez

  • misafir 3 yıl önce yorumlandı

   yahu millete abuk subuk dizi seyrettirirsen televizyonlarda böyle şeyler olur üniversite dizileri içinde barındırıyor bihter fatma gülün sucu yok kavak yeli ahlak dökümü gibi diziler milletimizin kafasını karıştıruyor bunlar okumuş insanlar olduğu içün bunların kafası daha çabuk karışıyor demekki okumak c... alır e... baki kalır birde normal vatandaşı küçük görürler hor görürler ama kendilerini görmezler

  • fff 3 yıl önce yorumlandı

   Eşofman için kıyamet kopranlar yeri geldiğinde adaletten mangalda kül bırakmayanlar bu haber karşısında neden suskun kaldınız.Size yapılanları kat kat başkalarına yapmaya başladınız farkındamısınız.

  • Akademik 3 yıl önce yorumlandı

   Üniversitede gruplar arası çatışma var hırs mevki makam için vuruşuyorlar. 6 ay içerisinde açılan soruşturmaların haddi hesabı var soruşturmaları açtıranlar hep belli grup Rektör ve Genel Sekreter olup bitenleri seyrediyor velhasıl bu kurum dikiş tutmaz eskisinden daha kötü günlere doğru gidiyoruz kriz bu defa teğet geçmecek.

  • meraklı 3 yıl önce yorumlandı

   madem bu iş incelemede neden inceleme sonucu beklemeden konu medyaya taşınıyor..neden öğrenci burdayken şikayette bulunmamış..veya ülkesine döndükten hemen sonra şikayette bulunmadı da 5 ay sonra bir şikayetten bahsediliyor..gerçekten bir şikayet var mı..eğer varsa şimdiye kadar neden bekledi..birilerinin bunları açıklaması gerekiyor..yoksa maksat bağcıyı dövmek mi.insanların onur ve haysiyeti bu kadar ucuz mu..bu işte akıl sahipleri için ciddi bir gariplik yokmu..bence bu iş çoook garip..rektör kesinlikle bu olayın takipcisi olmalı..ve çirkin tezgahın aktörlerini ortaya çıkarmalı..yoksa üniversitede huzur da kalmaz rahat çalışma ortamı da bulamaz..kaos ancak ondan nemalananlara yarar..

  • misafir 3 yıl önce yorumlandı

   cemaat nereye el atmış ki orada sorun olmasın. Uşak Belediyesi, Mili eğitim, Tarım il müdürlüğü, UTSO Akparti cemaatin el attığı her yer kaynayan kazan zaten. Perşembenin gelişi çarşambadan belliydi.. Benim için süpriz olmadı daha çok okuruz üniversite haberleri. Tabi basın yazma cesareti gösterebilirse.

  • Karaağaçlı 3 yıl önce yorumlandı

   Uşak Belediyesinde ihaleye fesat karıştırma denildi iki bşk yardımcısı 5 gün gözaltında kaldı Bağımsız ve Sorumsuz Başkan Ali Erdoğan benim haberim yok dedi. İdari bir soruşturma bile açmadı belki, uşak kaybediyor Ali Erdoğan zaten kaybetti. Burdan ne dersi çıkaralım; Rektör bey, yaptır incelemeni hem üniversiteni bu şaibeden kurtar hem de Uşakın adınının tacizle anılmasının önüne geç...

  • cesuryürek 3 yıl önce yorumlandı

   3-5 habis ruhun sayesinde güzelim üniversitemiz fitneler, iftiralar, dedikodular, sorunlar ve çapulcular üniversitesi olma yolunda hızla ilerlemektedir..vicdan,insaf ve iman ehli olan kişiler bu tür çirkinliklerle insanlık sınavına tabi tutulmakta olduklarını bilsinler..çamur o kadar sırıtıyor ki ve bir takım hasta ruhlar o kadar çaresiz ki ellerinde ki çamuru yüzlerine sürdüklerinin farkında bile değiller..gözleri dönmüş kalpleri kirlenmiş salyalı ağızlarıyla ne yaptıklarının farkında bile değiller..adı geçen yabancı öğrenci uşaktan gideli 5 ay olmuşken neden şimdi böyle bir iftira gündeme alınmakta..yoksa o burdayken onu bu tezgah için kullanamadılar mı..çaresizlikten sahte yöntemler mi denemekteler..acaba bu olayın eski yönetime çok yakın bazılarının yrd.doç.luk dil sınavında kopyadan yakalanma zamanına denk gelmesi tesadüf mü..eyy ehli insaf siz söyleyin ve konuşun bakalım..

  • kuru kafa 3 yıl önce yorumlandı

   ağalar yavaş olun özel kalemi ağzınıza doladınız ailesini doladınız çok merak ediyosanız yerleri yurtları belli dürüst insanlardır

  • sussam 3 yıl önce yorumlandı

   hala herkes koltuğunda oturuyo yönetim neden değişmedi tepeden 3-4 kişi değişti ohoo bu böyle olacaktıysa rektörün değişmesine ne gerek vardı. biz sait çelik in maaşı artsın diye seçmedik yönetimi değiştirsin diye gelsin istedik. zaman geçiyor hala başladığınız yerdesiniz

  • tıntın 3 yıl önce yorumlandı

   üniversite çatırdıyor. millet özel kaleme laf edeceğine genel sekretere rektör yardımcılarına baksın bi ya. özel kaleme sıra gelene kadar. numunelik hepsi valla...

  • nokta 3 yıl önce yorumlandı

   evet sitenin adı değişmiş... :))))))))))))))) diğer internet sitesinin reytingi düşecek mi ? onuda okuyamadık doğru dürüst sansürrrr!!!

  • fatih 3 yıl önce yorumlandı

   bu olayı ve aynı sahsın benzeri vakalarını üniversitedeki herkes biliyor. artık biraz olsun sahsi cıkarlarımızı bırakıp haysiyetli davranarak bu gibi insanları üniversitemizden göndermeliyiz. tacizciyi koruyan kadının da ailesini cidden merak ettim. umarım aynı seyler kendi colugunun cocugunun basına gelmez.

  • erasmusss 4 yıl önce yorumlandı

   e.v. adlı öğrenci erasmusta görevli birinde kaldığı söyleniyordu hatta ilişkileri varmış bunun sevgilisi acaba karıştırdı mı şikayet edeceği kişiyi.. :)))

  • kadife 4 yıl önce yorumlandı

   bu inceleme bitince perde arkasındakiler kaçacak delik arasınlar düşündüğüm öğretim üyesi ise iftiraya uğramıştır diyorum. hakkını hukukunu yerde bırakmaz.

  • bir dost 4 yıl önce yorumlandı

   özel kalem birilerini kollayıp çanak mı tutuyormuşşş...aadının zikredilmesinin nedeni kimseyi takmaması çizdiği yolda gitmesii bilirim onu babası gelse doğrusundan sapmaz..böyle şeylere müsade etmez pabuç bırakmaz... 10 senedir tanıyoruz kendisinide ailesinide...

  • adsız 4 yıl önce yorumlandı

   90 liralık bir şeyler satılıyomuş ünide acaba kıyamet bundan mı koptu yoksa koca bayların bayanların dilde birlik adına ortaklıkları mı çıktı

  • silgi 4 yıl önce yorumlandı

   özel kalem kimse yüreğinize oturmuş valla. ne popülermiş. ya iyi organizesiniz ya da herkesin içine ayrı ayrı dert olmuş. rektör memnun mu ona bakacaksınız aksi bi durum rektörlük makamının tercihine hakarettir. bildiğim kadarıyla kimsenin önerisi değil rektörün kendi tercihi ve ilk makamına çağırdığı kişidir.mayıs ayından beri hala o koltukta mı? demekki orda bir başarı memnuniyet söz konusu bu kadar şikayete rağmen.birde şikayetçi olan ölçülüp tartılmalı herkes haddini bilsin.

  • Anlamadım 4 yıl önce yorumlandı

   Üniversite geçmişte de bu haldeydi. Yine sırlar var, sorunlar var diyip duruyordunuz; yetmiyordu aynen bu şekilde sayfalar dolusu yorumlar yazıyordunuz. Görülüyor ki hala aynı yerdesiniz, hiçbir şey değişmemiş... Pardon, site değişmiş.

  • cevdet 4 yıl önce yorumlandı

   kopya icat edenlerle, tacizi örtbas edenler aynı kisiler. burada organize bir suc var ve bu sebeple olay mutlaka adli makamlara ve medyaya yansıtılmalı.

  • kral 4 yıl önce yorumlandı

   bu kadar olur ötesi de olmaz. açık bulunumadı.cnerden rektörü vursak, cemaate dalsak dediler zaten bu konu inceleniyor bişeyde çıkmamış asılsız iddalar pehh pehh pehh .... tacizci deniyor burda şikayet edecek kimse kalmadı da e.v. denilenin erkek arkadaşı mı şikayetçi olmuş taa macaristanlardan gülünür buna...

  • nasıl yani 4 yıl önce yorumlandı

   Kopya mevzusu nedir? Kız bacağına yazmış, kopya çekerken yakalanınca da taciz etti mi demiş?? Nasıl yani!

  • ÖĞRENCİ 4 yıl önce yorumlandı

   Kıskandılar
   Olacak sandılar
   Perişan oldular
   Yakalandılar
   Ağızlarının payını aldılar..

  • SINAV 4 yıl önce yorumlandı

   Kopya çekerken yakalanmayı hazmedemeyen kişilerin kendini temize çıkarma çabası...İFTİRA ARKADAŞ BU YAAA....

  • İYİLİK 4 yıl önce yorumlandı

   Üniversitedeki iyi giden icraatları yapan kişileri karalamaya çalışıyorlar...

  • sevgi 4 yıl önce yorumlandı

   Mücadeleyi kaybedenler kaybettiklerini insafsızca almaya çalışıyorlar...

  • kalp 4 yıl önce yorumlandı

   Bunların hepsi yalan ve iftiradır.....

  • bezgin 4 yıl önce yorumlandı

   belediye,hastane, medical,milli eğitim, üniversite, siyaset vs.vs. deri kokarsa tuz atarız ya tuz kokarsa? Ne yaparız Tuz kokmuş arkadaş tuz. Benim anlamadığım bu tür haberler niçin başka medya tarafından gündeme getirilmez..

  • esra duman 4 yıl önce yorumlandı

   hayret ya burda söz bitmiş icraat yapması gerekenler göreve haydi.

  • halime 4 yıl önce yorumlandı

   Cemaat kendi mensubunu koruyor aynı zamanda özel kalemdeki kadın bu adamın yaptıklarına çanak tutuyor. (niyeki acaba) ve işin utanç verici yanı halen görevlerinin başında halen derse giriyor ey rektörr illa bir kızın canımı yansın illa bir namus cinayetemi çıksın bu ne rezillik.

  • özel kalem ne haber 4 yıl önce yorumlandı

   sonunda özel kalem müdüremizden beklenen bi şey. Dikkat etsin kendine saldırmasın

  • Olcayy 4 yıl önce yorumlandı

   Rusyada aynı işi yap, maraşta aynı işi yap yetmedi Çorumda rahat durma yetmedi Uşak'ta rahat durma ehh ne demişler çekirge bir sıçrar iki sıçrar.100 km hızla gidersen radara düşersin.

  • Coşkun 4 yıl önce yorumlandı

   Macar öğrenciyle kalsa iyi daha ne kızlarımıza yapılan pislikler çıkacak yeterki korunmasın.İktisatın dekanı uyuma görevini yap.

  • gizem 4 yıl önce yorumlandı

   usak üniversitesinde ögrenciyim ve bu hocanın bunu ilk kez yapmadıgını iktisat bölümündeki arkadaslarımdan biliyorum ama nasıl oluyorsa her seferinde olay kapanıyor.

  • volkan 4 yıl önce yorumlandı

   olayı kapatan zaten rektörlük özel kalemi. o yüzden bu olaydan bir şey çıkması zor ama eğer dava açıldıysa belki davadan bir şey çıkar ve bu ırz düşmanı şerefsiz hak ettiği cezayı alır.

  • usak 4 yıl önce yorumlandı

   birilerinin kuyruğu sıkıştı anladığım kadarıyla. çarpıtılmış haberlere prim vermeyin lütfen. bel altı vurmak çaresizlik göstergesidir. helal olsun özel kaleme randevu vermiyorsa sizlere. yıllarca siz rektörün etrafındaydınız rektör sizi dinledide noldu bırakın biraz da başkaları rektörle görüşsün. rektörü elbet görürsünüz biyerlerde. randevu vermiyo diye bi şikayet edin. siz ondan o da sizden kurtulur. bana da çok geç randevu verdi diye şikayet edeyim :)

  • Deniz doğan 4 yıl önce yorumlandı

   rektörün öyle çevrsini kuşatmışlar ki, hiçbir olaydan haber edilmiyor adamcağız. özel kalemi randevu vermiyor istemedigi kişilere... rektör dolayısıyla sadce bir grubu dinlemek zorunda bırakılıyor. yakında başını yakarlar

  • akademisyen 4 yıl önce yorumlandı

   Uşak Üniversitesinin ve Uşak şehrinin itibarını zedeleyeceği aşikar olan bu iddiaların acilen aydınlanması için yetkililer üzerine düşeni derhal yapmalıdır.Eğer doğru ise yuh diyorum.

  • salih 4 yıl önce yorumlandı

   bu nedir yaaaa. belediyesi kaynıyo,hastanesi desen acili S.O.S veriyo. e bide şimdi üniversitesinde tacizci akademisyen var. evdekiler bilse böyle böyle bi yer olduğunu uşağa göndermezlerdi beni. bizde hergün uşak on numara yer deyip avutuyoz onları. ah be uşak sende bittin gözümde

  • natalya 4 yıl önce yorumlandı

   Uşak ilinin tanıtım yılı nedeniyle ilimizi Macaristana kadar tanıtmış bence ödül verilmeli.

  • Peruklu 4 yıl önce yorumlandı

   Bu durumları üniversitede bilmeyen yok zati birşey çıkmaz çünkü cemaatin has adamı ve cemaat koruyor.Cemaat yapınca bu zamanda normal oluyor.Kapatırlar merak etmeyin.

  • Demircan 4 yıl önce yorumlandı

   Bu adam her kimse lanet olsun, yazıklar olsun. Bu adama kol kanat gerenlere yuh olsun. Evlatlarımızı bu hoca müsveddelerinemi teslim etmişiz.

  TÜM YORUMLAR
  TÜMÜ Yazarlar
  Sen de Yaz
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri
  Siz de yazmak istemez misiniz?
  Ziyaretçi Defteri
  Arşiv

  

  banner250

  banner257

  banner261

  banner247

  banner202

  haberler haberler