ADD Uşak Şubesi'nden, Atatürk'e Hakaret Eden Milli Eğitim Müdürüne Sert Tepki!

Bursa İnegöl İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Karaaslan’ın Atatürk’ü cehennemdeymiş gibi gösteren skandal paylaşımına ADD Uşak Şubesi'nden de tepki gelirken; ADD Uşak Şube Başkanı Arif Güvenir paylaşımı ağır bir dille eleştirdi.

19 Haziran 2015 Cuma 18:18
ADD Uşak Şubesi'nden, Atatürk'e Hakaret Eden Milli Eğitim Müdürüne Sert Tepki!

Bursa İnegöl İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Karaaslan’ın, Ramazan ayının başlaması dolayısıyla sosyal paylaşım sitelerinde üzerinde Atatürk’ün fotoğranın bulunduğu “SICAK DİYE ORUCU BOZMAYIN BURASI DAHA SICAK. K. ATATÜRK” yazılı mesaja tepkiler devam ederken; Atatürkçü Düşünce Derneği Uşak Şube Başkanı Arif Güvenir de, Karaaslan'ın bu paylaşımını sert bir dille eleştirdi.

ADDUşak Şube Başkanı Güvenir açıklamasında şunları söyledi: 

"Bilindiği gibi son yıllarda Atatürk’e ve Milli mücadele kahramanlarına yönelik  karalama ve hakaretler giderek yaygınlaşıp moda haline gelmiştir. Bu saldırılar ,Cumhuriyet değerleriyle barışık olmayan ,13 yıldır ülkeyi yöneten iradenin uygulamalarının bir sonucudur. Kurtuluş savaşındaki yenilgilerini içine sindiremeyen emperyalizmin,yıllardır ülkemizde oynadığı oyun bilinmektedir.

‘’BÖL PARÇALA YUT’’ mantığı ile yerli işbirlikçilerine her türlü desteği vererek , ULUS devlet modelini yıkmak için, din yada  ırk temelli ayrımcılığı körükleyerek,iç savaş çıkarıp federasyon yada konfederasyon modelini uygulatmaya zorlamaktadırlar.

Hedefine ulaşmayı kolaylaştırmak için, o ülkenin milli kahramanlarını ,en etkili yöntem olması nedeniyle ,genellikle din düşmanı gibi göstererek halkın gözünde  itibarsızlaştırmaya çalışmaktadırlar.

Kahramanlar itibarsızlaştırılınca onların yazdığı tarihte itibarsızlaşacağından,millet ortak  tarihi bilincinden de  uzaklaştırılmış olacaktır. Kendini dindar sanan bir kısım münafıklar,yıllardır,dünya finans çevreleri ve kapitalizmin , figüranı olmaya devam etmektedirler. Dün 10 Kasımlarda ‘’Olmasaydın da olurduk ‘’ilanları verenlerle,bu gün Atatürk’ü kast edilerek ‘’Sıcak diye orucu bırakmayın burası sıcak’’diyerek ATATÜRK’Ü cehennemde gösteren Ramazan ayında sigara içmeyi, bir tahrik unsuru gibi algılayıp, şiddet gösterme eğiliminde olan  zihniyet aynı zihniyettir.

Halkımız bu tür davranışları her zaman cezalandırmıştır.10 kasımda İlan veren Şahısa, Uşak halkı  gereken cevabı, 7 Haziran’da  vermiştir.Sizin de bu halka, hesap vereceğiniz günler uzak değildir.

Ey gafiller! Siz haşa kendinizi Allah mı sandınız?Kimin Cehenneme,kimin cennete gideceğine karar veriyorsunuz. Kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim , Nisa suresi 4/48 ayetinde aynen şöyle yazıyor ’’Gerçekten Allah kendisine ortak koşulmasını bağışlamaz.Bunun dışında kalanı, dilediği kişi için bağışlar’’diye buyurmuştur. Buna göre en büyük günah Allaha ortak koşmaktır. Bunun dışında her günahın affedilebileceğini belirtmektedir. Atatürk Cennete mi ,cehenneme mi gider ona Yüce Allah karar verecektir. Ama biz bu ayetten anlıyoruz ki  Allahın en şiddetli azabına uğrayacak olanlar sizlersiniz.

İnegöl ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Karaarslan, biliniz ki o ensenizde hissettiğiniz sıcaklık cehennemin sıcaklığıdır. Milli Eğitim Bakanına sesleniyoruz. Kamu vicdanının rahatlaması için, Atatürk düşmanı,Cumhuriyet düşmanı bu zatı ,bir an önce görevinden alıp ,soruşturma başlatınız."


Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  
  TÜMÜ Yazarlar
  Sen de Yaz
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri
  Siz de yazmak istemez misiniz?
  Ziyaretçi Defteri
  Arşiv

  

  banner363

  banner366