Güncel Haberleri Tümü

Uşak'ta dikkatsizlik sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı!

Akşam saat 18:00 sularında Barbaros Caddesi ve Eser Sokak'ın kesiştiği kavşakta iki otomobilin çarpışması sonucu bir kaza meydana geldi.

Eser Sokak'tan kontrolsüz yola çıkan Ali Dağlı idaresindeki 64 KH 370 plakalı otomobil   Barbaros Caddesi'nde seyir halinde olan Resul Bural kontrolündeki 64 SF 017 plakalı opel marka araçla çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle savrulan araçlardaki sürücüler yaralandı. Çevredeki vatandaşların ihbarıyla olay yerine gelen sağlık görevlilileri iki yaralıya  yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırdı.Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

Kaza yerine gelen emniyet ekipleri yeni bir kaza yaşanmaması için gerekli güvenlik tedbirlerini aldıktan sonra olay yerindeki gerekli kaza tutanaklarını hazırladılar.İki araçta çekici marifetiyle olay yerinden kaldırıldı.

Meydana gelen kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar
 • uşaklı hayri

  ya bırakın şöferler kabul dikkatsiz ama uşakta düzgün olan bir tane yol söyleyin saçma sapan tek yönler heryer kazılı rezalet bir trafik otoparkçılar baya bi arttı heryer ücretli oldu belediye başkanı otopark işine girdi bunlara bakın sorunlar nereden çıkıyor anlarsınız

 • MARKA AYRIMI NEDEN VAR

  tofaş marka araba neden yazilmiyor da opel marka diye araç fiyatina göre ayrim yapiliyor yaa ikisininde markasini yazin yada hiç yazmayin.

 • Yol benim

  her arabaya binen yaşlısı genci kadını hep yol benim dedigi surece olacağı bu

 • acil şifalar

  kaza yapan araçlara baktım da ucuz atlatılmış. bu araçlar da zerre kadar güvenlik önlemi yok. o kavşakta ve bir alt kavşakta genellikle sürücüler kavşağa girerken geçiş üstünlüğüne bakmıyor. bir çoğu da bu sözcükleri duymamış, sanki ehliyeti bakkaldan almış.

 • ucuz atlatılmış

  öncelikle geçmiş olsun. uşak ta en büyük sorun geçiş üstünlüğüdür. bir çok insan geçiş üstünlüğü nedir vs gibi konuları bilmiyor. tabela okumuyor, çizgilere bakmıyor...... bir de yetkililer şu otogar kavşakta bulunan "kavşak öncesi küçük araçlar için sürekli yeşil yanıp sönen, sola dönüş için ayrılmış, sol şeritte" bir çözüm bulsun. tabela var, ışık var çizgi var yine de sol şeridi kapatıp bekliyorlar. korna çalıyorsun bön bön bakıyor, salağa yatıyor bir çok kişi. ceza yazsınlar yoksa bizim insanımız öğrenmeyecek,hem devlete de gelir. mtv yi yükseltmek yerine kuralları hiçe sayan saygısız sürücülere ceza yazsınlar.

 • geçmiş olsun

  özellikle o sokakta çoğu insan geçiş üstünlüğüne bakmıyor. sanki tarlada traktör sürüyor gibi dalıyor. ehliyet sınavlarında park ettirmek için uğraşacaklarına "kavşağa nasıl girilir, kavşakta kimin geçiş üstünlüğü vardır" bunlar üzerinden sınav yapsınlar. park etmek zamanla kazanılan bir özelliktir. hem sensör vs var lakin çoğu insan, bu tür sokak ya da caddelerde, kavşaklarda akıl tutulması yaşıyor.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz