Güncel Haberleri Tümü

Uşak'ta inanılmaz olay! Lise öğrencisi anne ve babasını öldürüp intihar etti!

Uşak Bilim Sanat Merkezinde görev yapan öğretmen Murat Metin bugün iş yerine gelmeyip telefonlarına cevapta vermeyince evinde arandı. Evden de kapıyı açan kimsenin olmayışıyla iyice şüphelenerek çilingir çağıran mesai arkadaşı eve girince cesetlerle karşılaştı.

Hemen olay yerine intikal eden Emniyet ve Savcılık yetkilileri olay yerinde incelemeye başladı, henüz cesetler adli tıppa gönderilmedi henüz çevre kamera kayıtları vs incelenmedi belki ama ilk bulgulara göre tahmin edilen oğul Fatih Alim Metin şimdilik bilinmeyen bir sebeple bunalıma girerek önce annesini ardından babasını öldürdü ve daha sonra da kendi canına kıydığı zannediliyor.

Olay yerine bizzat giderek incelemelerde bulunduğunu öğrendiğimiz İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder'in konunun takipçisi olarak yetkililerin çok yakında basına resmi açıklamada bulunacağı ve kamuoyunu aydınlatacağı bilgisine erişildi.

Uşak Haber Merkezi ekibi olarak hemen hepimizin yakından tanıdığı Murat Metin başta olmak üzere Olay'da hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabrıcemil diliyoruz. 

Yorumlar
 • Allah teslim yurduna davet eder (Yunus Suresi 25)

  Allah rahmet eylesin.insanın duymak istemeyeceği yaşamak istemeyeceği şeyler bunlar.ancak eğitim siztemimiz olsun din öğretimi olsun hepsi aslından uzaklaşmış durumda.Allahu teala bakara 2 de buyuruyor, bu kitapki onda hiç bir şüphe yoktur.takva sahipleri için bir hidayettir.-hidayette olan takva sahipleri kim dersek;rum 31 de Allaha yönelenler olduğunu görüyoruz.Allaha yönelenler kim dediğimizde;rad 21 de onlar Allahın ulaştırılmasını emrettiği şeyi o'na ulaştırırlar.buyuruyor.

 • f.g

  efendi bir insandı. oğluyla ilgili sorunlarının olduğunu duymuştum Allah rahmet eylesin.

 • x.........

  böyle eğitim sisteminin Allah belasını versin

 • Basına...!!!!

  bu olay basın tarafından gündeme getirmesi araştırılması ve takip edilmesi gereken bir konu prikolojik olarak nasıl bir ruh hali var gencecik bir çocuğun üzerinde ki cinnete varıyor , neden eğitim sistemimi nedir gençler üzerinde bu buhranlı yaşam kimin umrunda siyasetçiler vekiller önemli konumda bulunan mevki sahibi insanlar neden bu konuları araştırmazlar neden ört bas ederler şehrimde intihar vakaları oldukça ciddi oranda peki bu kimin umrunda ?? gerçeketen merak ediyorum kimin umrunda ? vicdanlar nerde? i̇nsanlık nerde? vaktiyle ve hala bir çok kez ölümü bende düşünürüm bi anlık intihar cinnet, neden mi hayallerimizin yıkılmasından yarınlarımızın güvensizliğinden insanların kötülüğünden zaten umut verip yarı yolda bırakılmak at bir cinayet çünkü yaşama sevincini almak bu , lütfen eller çeneye varsın ve herkes kendi vicdanını bir sorgulasın artık lütfen .. yazıktır günahtır .......... hayatlar sönüyor ocaklar yanıyor neden ?????????

 • Okan

  Murat Metin Orta okulda bilgisayar öğretmenimdi çok harika sevecen kaliteli bir eğitimciydi Allah rahmet eylesin Mekanı cennet olsun inşAllah

 • LABORANT

  çok üzüldük.i̇yi̇ bi̇r i̇nsandimekani cennet olsun.gerde kalanlara sabirlar di̇li̇yoruz...

 • ramazan isik

  Allah rahmeteylesin

 • Xx

  uşakta intihar ile ilgili kesinlikle araştırma yapılmalı defalarca yazıp söyledik

 • Bilsem Velisi

  murat bey cok harika bir insan ve ogretmendi cok uzulduk Allah cc rahmet eylesin

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz