Güncel Haberleri Tümü

Uşak'ta FETÖ operasyonu! 7 kişi gözaltına alındı!

Uşak merkezli 6 ilde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’nın (FETÖ/PDY) Türk Silahlı Kuvvetlerindeki (TSK) "kripto" yapılanmasına yönelik düzenlenen operasyonda aralarında asker, öğretim üyesi ve bir haber sitesi sahibi olmak üzere toplam 7 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre Uşak Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ/PDY soruşturması kapsamında TSK'daki yapılanmaya yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, hakkında gözaltı kararı verilen 7 kişinin yakalanması için Uşak merkezli olarak Uşak, Antalya, İstanbul, Van, Isparta ve  Ankara illerinede belirlenen adreslere operasyon düzenlendi.

Uşak İl Jandarma Komutanlığına bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri koordinesinde 6 ilde belirlenen adreslere eşzamanlı olarak düzenlenen operasyonda 5 muvazzaf asker ile birlikte Uşak Üniversitesi Eğitim Fakültesine Doktor Öğretim Üyesi kadrosunda bulunan ve  Antalya Serik Belediyesinde danışman olan A.G.B. ile Uşak'ta yayın yapan yerel haber sitesinin sahibi olan  K.Ş. gözaltına alınırken, gözaltına alınan şüphelilerin adreslerinde ele geçirilen bilgisayarlar ile dijital dokümanlara el konulduğu öğrenildi.

6 ilde gözaltına alınan 7 şüphelinin sağlık kontrolünden geçirildikten sonra işlemleri yapılmak üzere Uşak'a getirildiği bilgisine ulaşıldı.

Yorumlar
  • Önderimiz Atatürk

    bu, ali galip baltaoğlu fetocu ise şayet gerçekten at izi it izine karışmış demektir. ben kendisini 2002 den beri tanırım. siyasi görüşümüz farklıdır ama bu adamın fetocu olma ihitimali bile beni şok etti... şayet fetocu çıkarsa, ki sanmıyorum... yuh , derim... bu adam şayet fetocu çıkarsa, zaten bu memleket çoktan ayvayı yemiş derim... 16 yıldır tanırım, insan illa bir yerlerden belli eder... haa , bu adam, rektörü savunuyor ama çok yakın arkadaşlar ve bu adamda ahtı vefa olayı çok fazla... bu adam koyu ülkücü, ve fetoya 2002 den beri piç diyen birisi.. bu nasıl olur.

  • anti fetö

    adil öksüz denen hain şerefsize bakınca kim derki darbenin üst kademe yöneticisi diye. uşak üniversitesinde fetö kanser gibi yayılmıştı. azılı elebaşları toplandı ama hala bu yapı güçlü. Zamanında onlara biat eden, koltuk alanlar(şuan sorarsan fetöye küfürler ederler) güle oynaya ortada gezmeye devam ediyor. kim fetöcü ise en ağır cezayı alsın, onlara biat edip gücün rüzgarına göre renk değiştiren şeref yoksunları da cezalarını alsın. hak etmedikleri koltuklar ellerinden alınsın.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz