Uşak Üniversitesinden, UTSO'ya, Belediyeden, Sağlığa, Spordan Yerel Siyasete Uşak Gündemine Dair Her Şey!

Uşak Üniversitesi'nin gelişmesine katkı sunması gerekenler hangi siyasi çekinceler ile tam tersine köstek olmaktalar. Uşak Belediyesi ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Yetkilileri Tıp Fakültesini istememek dahil, Üniversitenin gelişimine nasıl engel oluyorlar.Belediye Başkan Yardımcısı Ergün Kırdinli'nin Belediyeden ayrıldığına ilişkin çıkan haberlerin perde arkası nedir? 2 Kata imarlı bir arsaya 8 kata imar veren belediye ayrıca malum yurdun betonunun çürük olmasına da göz yummak istiyor iddiaları doğru mu? AKP'deki Menzil yapılanması niçin siyasi ihtirasları ile hareket ediyor. Uşak Üniversitesindeki akademisyenlerin ve öğrencilerin katkısı nedir? Üniversite kentle bütünleşmesini niçin bir türlü sağlanamıyor? UTSO Binasının satışı meselesinin iç yüzü nedir? OSB ve Karma OSB'de neler oluyor? OSB'nin kuruluşunda kimlerin emeği var? Kimler OSB ve Karma OSB'ye yatırım yapılmasını nasıl önledi? Hangi işletme yada fabrikalar şehrin havasını suyunu kirletiyor? TÜPRAG Firması Uşak'a niçin kazancı oranında katkı sunmuyor? MHP'de sorunlar çözüldü mü? MHP Ulubey İlçe Başkanı Şevket Gök kongre yapılması için verdiği imzayı niçin geri çekti? MHP'de bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek? CHP İl Başkanı Ali Karaoba Anıtkabir'in önüne kadar gittiği halde niçin Anıtkabir'i ziyaret etmeyip, otobüste oturmayı yeğledi? Hizmet İş Sendikası Başkanı Recep Sorkun niçin Anıtkabir'e ziyaret gerçekleştirme fikrine karşı çıktı? Hangi CHP'liler Sorkun'a destek oldu? CHP Yönetim Kurulu üyesi olan hangi isimler, Nurullah Çavuşoğlu ve ADD Başkanı Arif Güvenir'i Faşistlikle suçladı? Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına ters düşen CHP'li yöneticiler, niçin ÖDP ya da TKP gibi partiler yerine CHP'de politika yapmayı tercih ediyor ve niçin bu tür isimler CHP'de vitrine konuyor?

10 Mart 2016 Perşembe 06:32
Uşak Üniversitesinden, UTSO'ya, Belediyeden, Sağlığa, Spordan Yerel Siyasete Uşak Gündemine Dair Her Şey!

Bildiğiniz gibi Uşak Haber Merkezi Editörü Ferhat Karaturp'un hazırlayıp sunduğu Gündeme Dair programında gündemin konularına ilişkin konuklar zaman zaman konuk alınmakta ve halkı aydınlatmak ve bilgilendirmek maksatlı ropörtajlar gerçekleştirilmekte. MHP İl Başkanı Muhterem Kuruçay, CHP İl Başkanı Ali Karaoba,Merkez İlçe Başkanı Sevinç Yazgan, Makine Mühendisleri Odası Başkanı Ozan Bayık, Uşak Devlet Hastahanesi Başhekimi Abdurrahman Yılmaz, Eczacılar Odası Başkanı Oğuz Kaan Şahin gibi daha pek çok ismin yanısıra vatandaşın dertlerini anlatması için zaman zaman, kentimizde faaliyet yürüten spor kulüplerine, esnaflara işadamlarına hatta zaman zaman çiftçiye yada hayvancıya da mikrofon uzatan ve kendini ifade etme imkanı sunan Gündeme Dair programı bildiğiniz üzere zaman zaman da Gazeteci Nurullah Çavuşoğlu'nu da konuk alarak kentin gündemini özellikle de politika gündeminin nabzını tutuyor ve Çavuşoğlu'nun yorumlarını da halkın ilgi ve beğenisine sunuyor.

Bu hafta Gündeme Dair Programının konuğu 3. Kez Nurullah Çavuşoğlu oldu. Uşak Haber Merkezi ve Son Nokta Gazetsi köşe yazarlarından Mustafa Yüce'nin de eşlik ettiği program yine dolu dolu bir ropörtaja ev sahipliği etmiş oldu. İddia ediyoruz yine gündem belirleyen bir program olma özelliğini koruyacak nitelikte bir ropörtaj gerçekleştirip, siz takipçilerimizin ilgisine ve beğenisine sunuyoruz.

Uşak Üniversitesinin Gelişimine Kentle Bütünleşmesine TIP Fakültesinin Faaliyete Geçmesine Adeta Ket Vuranlar Var!

Bildiğiniz üzere Uşak Üniversitesi kurulalı yıllar olmasına rağmen hala kentle istenen bütünleşmeyi ve sinerjiyi yakalayabilmiş değil. Ayrıca Uşak Üniversitesi bünyesinde bir Tıp Fakültesi açılmasının da önündeki pek çok engel kalkmış olmasına ve Fakültenin kurulması için el birlik olmak yeterli artık diye ilgili ve kaygılıların sürekli sinerji yaratma gayretlerine rağmen Tıp Fakültesinin önünde engel olan malesef bürokrat vede siyasetçilerimiz var. CHP Milletvekili Özkan Yalım'ın adeta hiç haberdar değilmiş gibi davrandığı ve pek ilgisinin görülmediği Tıp Fakültesinin Uşak'ta açılmasını istemediğini özellikle Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği yetkilileri ve Uşak Belediyesi yetkilileri neredeyse açıkça ifade etmekteler. Uşak Belediyesinin başlattığı Üniversiteye bisiklet yolu projesini bile yarım bıraktığı ve Üniversiteye neredeyse tek çivi çakmadığı gerçeği de göz önüne alındığında Uşak'ın gelişimine katkı sunması gerekenlerin kendi siyasi ihtirasları sebebi ile neler yapabildiğini üzülerek görüyor ve gözlemliyoruz. Zaman zaman da siz okuyucularımızla durumu paylaşıp kamuoyu adına eleştiri vazifemizi de hiç bir siyasi yada ticari kaygı gözetmeksizin yerine getiriyoruz. Bu günkü Gündeme Dair programında da yine bu ve benzeri pek çok konuda bir gazetecinin yapması gerekenin fazlasını yaptık ve Uşak'ın sorunlarını masaya yatırarak gerçekleri gözümüzü budaktan sakınmadan ortaya koymaya çalıştık.

Belediye Başkanı'nın, Mahkeme Kararına Devam Etmesine Göz Yumduğu İnşaat Ergün Kırdinli ile Belediye Ekibinin Yollarını Ayırdı mı?

Uşak Üniversitesindeki akademisyenlerin ve öğrencilerin kentimize sunduğu katkılardan tutunda Doç. Dr. Mehmet Karayaman ve Doç. Dr. Barış Metin'in kentimizin tarihine ilişkin yaptığı çalışmalardan ve eserlerinden de bahsettiğimiz ropörtajın bu kısmında Üniversiteyi kentle nasıl bütünleştirebiliriz sorusuna da yanıtlar aramaya çalıştık. Ayrıca battı çıktı projesi başta olmak üzere Uşak'ın gelişimine katkı sunacağını düşündüğümüz projelerden de bahsettiğimiz ropörtajımızda, Çavuşoğlu Belediyenin büyük ortağı olan UTAŞ firmasının bünyesinde yapıldığı iddia edilen yolsuzluk dedikodularına değindi. Ayrıca bilindiği üzere Menzil grubu olarak bilienen gruba yakın olduğu iddia edilen vatandaşların yurt yapmak üzere müracatı üzerine 2 kata imarlı iken 8 kata imar verilmesiyle ve temelinde su çıktığı için, 8 kata yetecek betonun atıldığı yönündeki iddialar ile gndeme gelen ve mahkemenin yürütmeyi durdurma kararına rağmen, mahkeme kararını tanımama pahasına sürdürülen yurt inşaatıyla ilgili bomba bir iddiayı da gündeme getirdi. İddialara göre Ergün Kırdinli'nin yetkilisi olduğu yapı denetim firması maluım yurdun betonunda yeterli malzeme kullanılmadığı yönünde rapor tuttu ve tabi ki bu durum belediye ekibinin arasında ciddi bir rahatsızlık oluşmasına sebep oldu. Öğrencilerin kalması planlanan bir yurt nasıl olurda zaten 2 kata imarlı iken 8 kat yapılacağı halde niçin sağlam beton atılmıyor? Sorusunu yönelten Çavuşoğlu iddiaların şayet doğru ise tüyler ürperten boyutlara ulaştığına dikkat çekerek, belediye ekibinin gidici olduğunu iddia etti. 

Uşak Valisi ve Emniyet Müdürü İyi Niyetle Kente Hizmet Etmeye ve Katkı Sunmaya Çalışıyor Ama Malesef Çabaları Sonuçsuz Kalıyor!

Kentin bürokrasisinde iyi niyetli insanların da var olduğundan bahseden Gezeteci Çavuşoğlu kentin ileri gidenleri siyasi yada kişisel menfaatlerini bir kenara koyarak el birliği ile hareket etmeyi başarabilse şayet, bu kentin yeterinden fazla kaynağı da var dedi. TÜPRAG İsimli firmanın kente çok daha büyük katkılarıo olması gerekirken adeta Uşak'lı ile dalga geçer gibi davrandığını da ifade eden Çavuşoğlu; Uşak Valisinin gerek Karma OSB ve OSB'nin problemlerinin halli için, gerekse Hamamboğazı ve Ulubey Kanyonları gibi değerlerimizden Uşak'lının ve Uşak'ın daha fazla yararlanabilmesi için gayret sarfettiğini ancak kimseyi bir araya getirmediğini belirtti. Ayrıca İl Emniyet Müdürü'nün de atandığından bu yana kente müspet katkılar sunduğunu ifade etti.Ayırca Uşak halkının da yeni gelen Uşak Valisi ve İL Emniyet Müdüründen razı olduğunun altını çizerek Rektör Prof.Dr. Sait Çelik'in de kendi çağında kente katkı sunmaya gayret etmekte dedi.

Uşak'ta Sporu Belediye Ekibi Siyaset Sokmak Sureti İle Mahvetti.Futbolda Şike İddiaları İle Dava Açılan Utaş Uşaksporlu Yöneticiler Var!

İki hafta önce oynanan Utaş Uşakspor Muğlaspor maçında bir futbolcuya ve bir yöneticiye Utaşspor yöneticilerinden birilerinin resmen ve alenen şike teklif ettiğini, şike talebine mukabil para teklif ettiğini iddia ederek Muğlaspor kulüp yönetiminin dava açtığını Gazeteci yazar Mustafa Yüce ropörtaj sırasında dile getirdi. Bu esnada Gazeteci Çavuşoğlu'da kendi eleştiri ve yorumlarını dile getirdi.

MHP İl Yönetimi Kuşatıcı Bir Liste Oluşturularak Kuruldu; Ulubey İlçe Başkanı Kongre İçin Verdiği İmzasını Geri Çekti!

Bir süredir Genel Başkanın ve Genel Merkez yönetiminin tanımadığı ve yok dediği bir sözde kongre sancısı ve süreci yaşanmakta idi. Türkiye'de bu sancılı süreç nasıl sonlanır bilinmez ama Uşak'ta süreç sonlandı konu kapandı diyebiliriz diyen Nurullah Çavuşoğlu; İl yönetiminin resmiyete kavuştuğunu kamuoyu ile paylaşırken, Ulubey ilçe başkanı Şevket Gök'ün kongre için verdiği imzadan feragat ettiğine ilişkin belgeyi de paylaştı.Muhterem Kuruçay'ın süreci çok iyi yönettiğini hatırlatan Çavuşoğlu; Ulubey İlçe Başkanı'nın imzasını geri çekme sebebini bu imzayı paralelcilerin operasyonu için kullanacaklarını anlaması olarak ifade ettiğini belirtti. Şevket Gök'ün Bahçeli'nin değişmesi gerektiği hususundaki fikrini ve görüşünü sürdürdüğünü ancak Partiye operasyon yapmak isteyenlere alet olmak istemediği için imzasını çektiğini ve partisine bağlığının ve aidiyetinin sürdüğünü de kendisine ifade ettiğini belirtti.

CHP Ankara'ya Büyük Buluşmaya Gittiği Esnada İl Başkanı Anıtkabir Önüne Kadar Giden Otobüste Bekledi ve Atatürk'ü Ziyaret Etmedi!

CHP'nin Ankara'da Sivil Toplum KURULUŞLARI'nı davet ederek gerçekleştirdiği Büyük Buluşma ile ilgili Mustafa Yüce'nin yazdığı ve geçtiğimiz günlerde yayımlanan makaledeki görüşlerinin tartışıldığı ropörtajın bu bölümünde Mustafa Yüce Ankara'da yaşananlara ilişkin bomba iddialar da bulundu. Çavuşoğlu'da yazıda Yüce'nin eleştirilerinin çoğuna katıldığını ifade ederken, siyasi beklentilerim beni doğruyu söylemekten alıkoyduğu takdirde, beklentilerimden vazgeçer doğruları söylerim. Siyasi beklentimin olmaması beni doğruları söylemekten alıkoyarsa da siyasi beklentilerim oluşur ben yine doğruyu söylerim şeklinde açıklama getirdi. Can Dündar'ı Kılıçdaroğlu'nun sahiplenmesi hususunda eleştiri getiren Mustafa Yüce'ye bu hususta kısmen katıldığını dile getiren Gazeteci Çavuşoğlu; Can Dündar'ı Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili çektiği "Mustafa" isimli belgeselden dolayı eleştiri bombardımanına tuttu. Can Dündar'ın yaptığı bu belgesel ile adeta Atatürk'ü din düşmanı göstermek isteyenlere çanak tuttuğuna değinerek, belgeselin oluşturduğu kafa karışıklıklarını da giderecek bilgiler verdi. Çavuşoğlu o belgesel ile eleştirmek vazifesi bizden önce CHP genel Başkanının vazifesi olmalıdır derken, CHP Genel Başkanının Atatürk'ün manevi mirasçısı kimliği ile konuyu ele almalı ve Dündar'a gerekli eleştirileri getirmeliydi ama yapmadı dedi. Fakat şimdi gazeteci kimliği ile yaptığı haber sebebi ile haksızlığıa uğramışsa da sahip çıkma hakkının olduğunu da belirtti. Gazetecinin kaynağının kim olduğu sorgulanmaz, gazetecinin ortaya koyduğu belge yada bilgilerin verilerin doğru olup olmadığına bakılır şeklinde konuşarak sonuçta Kılıçdaroğlu'nun Dündar'a sahip çıkma hakkının da var olduğunu belirtti. 

Son olarak Mustafa Yüce; yazıda bahsetmediği ve fakat Ankara ziyareti dönüşü öncesi doğal olarak Anıtkabir'e ziyaret gerçekleştirmek isteyen ADD Başkanı Arif Güvenir'in bu talebinin akabinde yaşananlara ilişkin edindiği bilgileri paylaştı. Yüce'nin kamuoyuna paylaştığı bilgilere göre; ADD Başkanı Dr. Arif Güvenir, programın bitmesinden sonra Anıtkabir'e bir ziyaret gerçekleştirip öyle Uşak'a gidelim, nasılsa umduğumuzdan erken bitti program hiç değilse Atatürk'ün huzurunda saygı duruşunda bulunur dua ederiz şeklinde bir teklifte bulundu. Güvenir'in bu önerisine olumsuz yanıt veren Hizmet İş Sendikası Başkanı Recep Sorkun ise Anıtkabir'e gitmek istemediğini belirtti. Bunun üzerine oylama yapan ve fakat adil davranmayan CHP İl Başkanı Ali Karaoba daha sonra Anıtkabir'in önüne kadar otobüsle gitmek ve dileyenin ziyarete gidip, dileyenin otobüste beklemesi hususunda bir uzlaşıya vardırttı kafileyi. Enteresandır çoğunluğu CHP'de politika yapan insanlardan oluşan kafilede Anıtkabir ziyareti için olumsuz yöne oy kullanan ve görüş bildiren kimseler de var olduğu gibi, otobüs Anıtkabir'in önüne kadar gitmesine ve orada bekelemsine rağmen Anıtkabir'e Ata'nın huzuruna girmeyen kişilerde vardı ve O isimler otobüste bekledi. Daha enteresan olanı ise Atatürk'ü ziyaret için Anıtkabir'e girmeyip kapısının önüne kadar gelen otobüste beklemeyi yeğleyenlerin arasında CHP İl Başkanı Ali Karaoba'da vardı. Mustafa Yüce'nin kamuoyu ile paylaştığı bu bilgi hakkında da üç gazetecide kendi yorumlarını ilave ederek Gündeme Dair programını noktaladılar. Ayrıca Nurullah Çavuşoğlu; halkın sitemize ve kendisine gösterdiği alaka ve teveccüh için de çok teşekkür etti.


Uşak Üniversitesinden,UTSO'ya, Belediyeden, Sağlığa, Spordan Yere

10 MART 2016 PERŞEMBE GÜNÜ YÜKLENEN VE YANLIŞLIKLA DÜN SABAH SİLİNEN VİDEOYU TEKRAR YÜKLEDİK!Uşak Üniversitesinden,UTSO'ya, Belediyeden, Sağlığa, Spordan Yerel Siyasete Uşak Gündemine Dair Her Şey!Uşak Üniversitesi'nin gelişmesine katkı sunması gerekenler hangi siyasi çekinceler ile tam tersine köstek olmaktalar. Uşak Belediyesi ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Yetkilileri Tıp Fakültesini istememek dahil, Üniversitenin gelişimine nasıl engel oluyorlar.Belediye Başkan Yardımcısı Ergün Kırdinli'nin Belediyeden ayrıldığına ilişkin çıkan haberlerin perde arkası nedir? 2 Kata imarlı bir arsaya 8 kata imar veren belediye ayrıca malum yurdun betonunun çürük olmasına da göz yummak istiyor iddiaları doğru mu? AKP'deki Menzil yapılanması niçin siyasi ihtirasları ile hareket ediyor. Uşak Üniversitesindeki akademisyenlerin ve öğrencilerin katkısı nedir? Üniversite kentle bütünleşmesini niçin bir türlü sağlanamıyor? UTSO Binasının satışı meselesinin iç yüzü nedir? OSB ve Karma OSB'de neler oluyor? OSB'nin kuruluşunda kimlerin emeği var? Kimler OSB ve Karma OSB'ye yatırım yapılmasını nasıl önledi? Hangi işletme yada fabrikalar şehrin havasını suyunu kirletiyor? TÜPRAG Firması Uşak'a niçin kazancı oranında katkı sunmuyor? MHP'de sorunlar çözüldü mü? MHP Ulubey İlçe Başkanı Şevket Gök kongre yapılması için verdiği imzayı niçin geri çekti? MHP'de bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek? CHP İl Başkanı Ali Karaoba Anıtkabir'in önüne kadar gittiği halde niçin Anıtkabir'i ziyaret etmeyip, otobüste oturmayı yeğledi? Hizmet İş Sendikası Başkanı Recep Sorkun niçin Anıtkabir'e ziyaret gerçekleştirme fikrine karşı çıktı? Hangi CHP'liler Sorkun'a destek oldu? CHP Yönetim Kurulu üyesi olan hangi isimler, Nurullah Çavuşoğlu ve ADD Başkanı Arif Güvenir'i Faşistlikle suçladı? Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına ters düşen CHP'li yöneticiler, niçin ÖDP ya da TKP gibi partiler yerine CHP'de politika yapmayı tercih ediyor ve niçin bu tür isimler CHP'de vitrine konuyor?

Uşak Haber Merkezi tarafından gönderildi 13 Mart 2016 Pazar
Uşak Politikası Kaynayan Kazan. CHP İl Başkanı Anıtkabirin Önüne

Uşak Politikası Kaynayan Kazan. CHP İl Başkanı Anıtkabirin Önüne Kadar Giden Otobüste Bekledi Ama Atanın Huzuruna Gidip Ziyaret Etmedi. MHP'de Son Durum?CHP İl Başkanı ve Milletvekili Partiyi Nereye Sürüklüyor? AKP'de Menzilci Adı Verilen Grup Uşak Teşkilatını Adeta Paramparça Etti. Partiye Giren Çıkan Bile Yok.Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan'ın Ekibinde Büyük Çatlak. UTAŞ sporda Şike İddiası İle Hakkında Dava Açılan Yetkili Kim?CHP Niçin Cemaatin Adamı Olarak Bilinen İsimlere İmtiyazlı Davranıp O İsimleri Vitrine Sürüyor? TÜPRAG Firması Uşak'a niçin kazancı oranında katkı sunmuyor? MHP'de sorunlar çözüldü mü? MHP Ulubey İlçe Başkanı Şevket Gök kongre yapılması için verdiği imzayı niçin geri çekti? MHP'de bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek? CHP İl Başkanı Ali Karaoba Anıtkabir'in önüne kadar gittiği halde niçin Anıtkabir'i ziyaret etmeyip, otobüste oturmayı yeğledi? Hizmet İş Sendikası Başkanı Recep Sorkun niçin Anıtkabir'e ziyaret gerçekleştirme fikrine karşı çıktı? Hangi CHP'liler Sorkun'a destek oldu? CHP Yönetim Kurulu üyesi olan hangi isimler, Nurullah Çavuşoğlu ve ADD Başkanı Arif Güvenir'i Faşistlikle suçladı? Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına ters düşen CHP'li yöneticiler, niçin ÖDP ya da TKP gibi partiler yerine CHP'de politika yapmayı tercih ediyor ve niçin bu tür isimler CHP'de vitrine konuyor?

Uşak Haber Merkezi tarafından gönderildi 10 Mart 2016 Perşembe

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 14 yorum mevcut

  • işçi @chpli 2 yıl önce yorumlandı

   meşhur atasözü söyle arkadaşını ben sana kim olduğunu söyleyeyim. az cok kimlerle takıldığı üzüçü.

  • uşşaklı 2 yıl önce yorumlandı

   oooo 3 yıl önce de diş fakültesi geldi denildi hala hoca yok deniliyor tıp fakültesine nasıl hoca bulunacak kimse uşak a gelmek istemiyor atama işleri nasıl oluyor bi zahmet bunuda araştırıverin

  • OFF OFFF 2 yıl önce yorumlandı

   ard arda izleğim şu iki videoda söylenenlere bakın yahu. yemin ederim zilerken bunaldım ve öfkem kabardı. bakarmısınız? tıp fakültesinin gelmesini istemeyen üniversitenin gelişimi için tek çivi çakmayanlar kimler? sözde dinci cemaatçiler. osbnin karma osbnin gelişimini istemeyen uşaka yatırımcı gelmesini istemeyenler kimler? yine cemaatçiler.2 kata imarlı arsaya 8 kata imar verenler, mahkeme kararına uymayıp inşaata devam edenler, yurt inşaatına çürük beton atanlarda dinci cemaatçiler, cemaat yurdunun kokmuş etini sağlık müdürlüğünce satın alıp sağlık personeline yedirenler cemaatçiler,insanlara iftira atanlar, kumpas kuranlar sınav sorularını çalanlar cemaatçiler.futbolcuya şike teklif edip mahkemeye verilenler cemaatçler, yolsuzluk usulsüzlük yapanlar cemaatçiler. yol kesip haraç alanlar cemaatçiler.mhp'yi karıştıran partiyi bölmeye yok etmeye çalışanlar cemaatçiler. chp'de siyaset yapıp atatürke hakaret edenler cemaatçiler. anıtkabirin öününde otobüste yatıp atayı ziyaret etmeyenle

  • Galip Acar 2 yıl önce yorumlandı

   bu adam yani nurullah çavuşoğlu uşakın milletvekili olmalı mutlaka. mecliste hayal edin bu insanı bir an.

  • .. 2 yıl önce yorumlandı

   biz kime inanacağız artık yapılan bişeyin altında çıkar olmayacak mı ? insanlara çalışmaktann ziyade dürüst çalışmayı öğretmeliyiz işimiz zor ama dürüstlük olmadan adaleti sağlamakta zor vesselam.

  • üniv 2 yıl önce yorumlandı

   doç.dr. barış metin'den bahs ederken 9 aydır doçenliğe hak kazandığı halde rektör kendisine kadro vermiyor niye vermiyor muhalif olduğu için mi yoksa siyasi görüşünden dolayı mı

  • chpli 2 yıl önce yorumlandı

   ali karaobadan açıklama bekliyoruz.haber doğruysa o koltukta oturamaz.....

  • Yasin Arhan 2 yıl önce yorumlandı

   ergün kırdinlinin istifa ettiği konuşuluyor bu anlattıklarınıza bakılırsa istifa söylentisi doğru.ben bir akpartili olarak sayın çavuşoğlunun her hususta haklı olduğunu rahatlıkla ifade ediyorum her yerde. bu adam yıllardır aynı şeyleri savundu hiç birimiz inanmak istemedik ama malesef hep o haklı çıktı. gülenciler hakkında da ne dediyse çıktı. menzilciler hakkında da aynı şekilde. ülkemizin birlik beraberliğe her zamankinden çok ihtiyacı var.sözlerinde tek katılmadığım konu atatürk konusu. bu konuda fazla duygusal bir yaklaşım içinde olduğunu düşünüyorum abarttığını bazı chpli arkadaşlarım bile kabul ediyor. ama en azından inandığı şeyleri inandığı gibi söyleyebilen bir adam ben şahsen takdirle takip ediyorum.

  TÜM YORUMLAR
  
  TÜMÜ Yazarlar
  Sen de Yaz
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri
  Siz de yazmak istemez misiniz?
  Ziyaretçi Defteri
  Arşiv

  

  banner363

  banner366