Uşak’ta seçimin kazananları belli oldu! ile ilgili haberler

Uşak’ta seçimin kazananları belli oldu!

Yerel seçimlere ilişkin tartışmalar devam ederken ve itiraz süreçleri işlerken yapılan sayım sonuçlarına göre sandıktan çıkan isimler de belli oldu. İşte sandıktan seçimin galibi olarak çıkan isimler...

Uşak’ta seçilen muhtarlar:

  1. Süleyman Yüksek (Atatürk Mahallesi)
  2. Ramazan Kozak (Aybey Mahallesi)
  3. Gökhan Toker ( Bozkurt Mahallesi)
  4. Fadime Türker Meral ( Cumhuriyet Mahallesi)
  5. Ali Küçük (Dikilitaş Mahallesi)
  6. Ayşe Kocabıyık (Durak Mahallesi)
  7. Kadir Gencer ( Elmalıdere Mahallesi)
  8. Cengiz Uludağ (Fatih Mahallesi)
  9. Murat Ali Uysal (Fevzi Çakmak Mahallesi)
  10. Yaşar Orel (Işık Mahallesi)
  11. Taner Öztekin (İslice Mahallesi)
  12. Ali İhsan Özmen (Karaağaç Mahallesi)
  13. Osman Efe ( Kemalöz Mahallesi)
  14. Nevzat Paşacı (Köme Mahallesi)
  15. Mustafa Torlak (Kurtuluş Mahallesi)
  16. Baki Gencer (Mehmet Akif Ersoy Mahallesi)
  17. Süleyman Ertaş (Özdemir Mahallesi)
  18. Cemil Cevher ( Sarayaltı Mahallesi)
  19. Ercan Karakaş ( Ünalan Mahallesi)

İl Genel Meclisi üyeliğine seçilenler

AK PARTİ İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ (MERKEZ)

  1. Mehmet Aslan
  2. Ali Işık
  3. Nuri Demir
  4. Ümit Horzum

AK PARTİ BANAZ ÜYELERİ

  1. Abdülkadir Kılınç
  2. Ali Dinç

AK PARTİ EŞME ÜYELERİ

  1. Osman Ersoysal
  2. Şefika Tosun

AK PARTİ KARAHALLI ÜYELERİ

Durmuş Yavuz

AK PARTİ SİVASLI ÜYELERİ

Yaşar Bozkır

AK PARTİ ULUBEY ÜYELERİ

Tarık Çoruk

İYİ PARTİ İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ (MERKEZ)

  1. İsmail Çavuş
  2. Ayşegül Obalı
  3. Yılmaz Başakçı

CHP İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ

Banaz: Kürşat Ceylan

Eşme: Emin Toplu

Karahallı: Erdal Türkay

Ulubey: Selim Saka

Sivaslı: Engin Özcan

AK PARTİLİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ:

  1. Osman Zeki İşman,
  2. Kazım Kuşcu,
  3. Savaş Acar,
  4.  Mehmet Gün,
  5. Mustafa Yıldız,
  6. İlknur Ertuğrul,
  7. Regaip Emre Hazar,
  8. Hikmet Kahraman,
  9. Kemal Solakhan,
  10. Zeynep Ceylaner,
  11. Altan Tufan,
  12. Osman Tekbaş,
  13. İbrahim Türksoy,
  14. Turgut Özçelik,
  15. Züleyha Yıldırım,
  16. Gökhan Yalçın,
  17. Yusuf Akcan

CHP BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ:

  1. Serdar Varol
  2. Nuri Demirel

MHP BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ:

    1. Harun Güvenç

    İYİ PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ:

    1. Özgül Şeker Çiftçi
    2. Tolga Pirinçci
    3. Necmi Dursun
    4. Selçuk Toker
    5. Yasin Yavuz
    6. Nurten Bakır
    7. Himmet Duygu
    8. Alev Ketboğa
    9. Oktay Yılmaz
    10.  Uğur Keskin
    11.  Dilek Salepçi

    Uşak Belediye Başkanlığı AKP Mehmet Çakın

    Sivaslı Belediye Başkanlığı CHP Hürrüyet ŞAFAK

    Banaz Belediye Başkanlığı AKP Zafer Arpacı

    Karahallı Belediye Başkanlığı  AKP Zafer Topçu

    Ulubey Belediye Başkanlığı AKP Veli Koçlu

    Eşme Belediye Başkanlığı AKP hacı Mustafa Çetin

    Anahtar Kelimeler:
    SeçimUşak
    Avatar
    Adınız
    Yorum Gönder
    Kalan Karakter:
    Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
    Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.