Sonunda bu da oldu! AKP'li vekile göre dün gece meydana inmediyseniz, hainsiniz!

19 Temmuz 2016, 12:56
Sonunda bu da oldu! AKP'li vekile göre dün gece meydana inmediyseniz, hainsiniz!
Nurullah Çavuşoğlu

AKP Uşak Milletvekili AlimTunç dün akşam Facebook hesabında paylaştığı fotoğrafın üzerine öyle şeyler yazdı ki; Halka hakaret etmek hususunda öteden beri AKP'lilerin eline kimse su bile dökemiyor malumunuz. Bugün bu söylediğime ispat niteliğindeki bir hakarette AKP Milletvekili Alim Tunç'tan geldi. Tunç kendileriyle birlikte gösterilere katılmayan herkesi hainlikle suçladı.

Halkın afedersiniz ..mına koyacağız diyen kişi bir AKP Milletvekili idi, yine bakara makara diyerek hem halkla hem de Kuran'la adeta dalga geçen de AKP Milletvekili idi. İzmir'i Haşşaşilerin Başkenti ilan eden de askerle çatışırken ölen PKK'lılara onlar benim evladım diye adeta methusena düzmesiylede tanınan AKP Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten'di. Açılıma karşı çıkan Meclisteki bazı MHP'li ve CHP'li vekillere karşı yobaz diyen de, PKK'lı seviciliği ile ünlü Bülent Arınç'ta AKP Milletvekili idi. MHP liderine terörden besleniyorsun diyen her dönemin adamı lakaplı Akil Adamların başını çeken Fehmi KORU da AKP'li idi. Haşa "Peygamberimiz gurura kapıldı, biz kapılmadık"diyerek Peygamber Efendimize hakaret eden Efkan Ala'da, tıpkı Erdoğan bizim için ikinci bir peygamberdir diyen herif gibi AKP'li idi. Anamı ağlattınız diyen çiftçiye ananıda al git diyen ise AKP'nin kurucu Genel Başkanı idi. Ülkücüleri kastederek bunlar Milliyetçi falan değil, bunlar ırkçı bunlar ayrılıkçı, bunlar Fatiha okumayı dahi bilmez diye hakaret eden ise hepinizin malumu olduğu üzere kimse bizim karşımıza Türklükle de çıkmasın biz Türk Milliyetçiliğini de her türlü milliyetçiliği de ayaklarımızın altına aldık diyen de yine AKP'nin kurucu Genel Başkanı idi. Tabi ki aynı kişinin Başbakan iken sarfettiği iki ayyaş gafını (hakaretini)  ilave etmeme lüzum yok sanıyorum. Neyse konumuz AKP'lilerin hakaret konusundaki mahareti ve ustalığı değil elbette yüzlerce örnek verebiliriz ama bu gün yepyeni bir hakareti kentimizin AKP'li Milletvekili Alim Tunç Facebook hesabı üzerinden gerçekleştirdi ve Uşak'ın 199 bin insanını hain ilan etti. 199 Bin insanımızı Uşak'ta, en az 69 Milyon 900 bin insanımızı ise Türkiye genelinde hain ilan etti. 

Niçin böyle rakamlar verdiğimi izah edeyim; AKP'li Vekile göre darbe girişimine inanmadığı için, ya da darbe girişimi vs umurunda olmadığı için, ya da siyasete güvenmediği için veyahutta olan biteni anlamlandırmadığı için meydana çağrıldığı halde inmeyen, darbe girişimini protesto gösterilerine eşlik etmeyen herkesi hain ilan etti. AKP'li Vekil paylaştığı fotoğrafın üzerine aynen şunu yazdı: BİZ BURADAYIZ, AKP BURADA MHP BURADA, CHP BURADA, BBP BURADA, SAADET BURADA, ÜLKÜCÜ BURADA, SEN BURADA DEĞİLSEN SEN NERDESİN EY HAİN? Bütün fotoğrafları yayımlayacağım en fazla ama en fazla taş çatlasa 500 kişi var ve aralarında tek MHP'liyada Ülkücü veyahutta CHP'li yok. Yani Uşak'ta yaşayan 200 bin kişinin 1000'ini bile orada sayarsak 199 bin kişi yok. Resimleri yayımlayacağım tek bir MHP'li ya da CHP'li tanıdık sima da bulamayacaksınız iddia ediyorum. O halde bu paylaşımın anlamı ne oluyor? Darbe teşebbüsüne inanmıyorsan, ya da siyasetle ilgili değilsen, ya da AKP'ye inanmıyor Onlarla gözükmek istemiyorsan HAİN'sin! Kime göre hain; dediği insanların oyu ile seçilen paralelden tutuklu bulunan Hazim Sesli'nin fabrikasında doktorluk yapmış, Gülen evlerinde çok maklube yemişliği olan AKP Uşak Milletvekili Alim Tunç'a göre...

Şimdi hazır yeri gelmişken az beyin fırtınası yapalım. Aksi takdirde makaleden ziyade haber metni gibi olacak. Düşünsenize sırf darbe girişiminin varlığına inanmadım diye utanmasalar beni bile paralelci ve hain ilan ediverecekler ve bu yönde pek çok yorum da attırdılar aktrollerine. Kendileri diyemese de aktrollerine söylettiler. Gülen ya da Fetö dediğiniz bu adamın Dinler Arası Diyalog ismi verdiği faaliyetin bir hristiyanlaştırma projesi olduğunu Uşak'ta neredeyse tek ben ve ekip arkadaşlarım söylerken, birileri bizi evliyaya Allah adamlarına söz söylemek ile suçlardı. Yani Fetullah o zaman AKP'liler için Evliya idi. Bizim münafık demeye getirdiğimiz insana evliya diyenler bugün bizden fazla hakaret etmeye koyulmuşlar yetmemiş Kardinal yapmışlar yetmemiş bizi de şimdi ona hizmet etmekle haşa suçlayabiliyorlar. Bizim hizmetimiz ancak Allah'ın bunlara hizmet et dediği insanlaradır. Yani anne babamıza eşimize çocuğumuza Milletimize ve Devletimize hizmet ederiz biz. Sizler gibi hacıya hocaya hizmet etmeyiz. Bizi bilen bilir de ben yine de söyleyeyim yeri gelmişken, siz FETÖ'ye KPSS sorularının cevaplarını teslim edip Devlet kadroalarına FETÖcüleri doldururken bir tek biz isyan ediyordukta siz o zaman bizi sen namaz kılan memur istemiyorsun diye suçlayıp hakaret etmiştiniz. Biz bu Fetö Amerika'ya çalışıyor CİA Ajanı olabilir dediğimiz de siz bizi fitnecilkle suçlamış bize yine hakaret yağdırmıştınız. Biz Fetöcü işadamları ZEKA'dan TKDK'dan, Tarım'dan, Orman'dan usulsüz biçimde ciddi rantlar elde ediyor derken siz bize komplo teorisyeni demekle meşguldünüz. Yine biz Fetö'nün ileride ciddi bir tehdit olabileceğini söylerken siz bizi hasetlikle suçlamıştınız. Çoğaltmak mümkün, son videomda da bahsettiğim gibi, Fetö bugün PKK ile birlikte anılıyor, hatta İsrail-ABD ile birlikte anılıyor ve bu suçlamaları bizden fazla siz yöneltiyorsunuz ama nedense Fetöcülere yenice dokunulmaya başlanıyor. Dokunulmalı da nitekim. Kesinlikle bu paralelle mücadele kapsamındaki gözaltıları desteklediğimi de bu noktada belirtmeliyim. Kaldı ki; Milletimizin de ordumuzun şerefi ve izzeti korunmak ve topyekün suçlanmamak kaydıyla içindeki darbe zihniyetlerinin ve ister darbeye kalkışmış olsunlar ister olmasınlar bütün paralelci ya da Gülencilerin ordudan temizlenmesine hiç bir itirazım yok. Ama keşke dert üzüm yemek olsa ve keşke samimiyete ve doğruluğa inanılabilse...

Şimdilerde darbe girişiminde bulundular dediğiniz FETÖ terör örgütünün böyle bir gücü var mı? Ya da buna cesaret edebilir mi acaba? diye soruyorum. Tıpkı Usame Bin Ladin'in çölde sakalındaki biti kururken yayınlanan görüntülerinde ikiz kuleleri ben uçurdum demesi gibi Fetullah bile darbeyi ben yaptım demiyor ama darbe girişiminin varlığını kabul ediyor. Yani aslında hala AKP'nin darbe tiyatrosuna milleti inandırmasına bir nevi yardım eden açıklamalarda bulunuyor. Buna paralel, sıkı paralelci bildiğimiz daha bir hafta öncesine kadar Erdoğan'ın suçlamalarını iftira olarak nitelendiren hatta paralel soruşturma kapsamında faaliyet göstermekten yargılanan bir çok ismin avukatlığını üstlenen bazı Gülen sempatizanları da darbe teşebbüsünü kabul ettiği gibi sosyal paylaşım sitesi hesabından Gülen dahil kim varsa bu darbe girişiminde eli olan hepsinin Allah... gibi beddua ediverdi. Yani Gülen'den habersiz hiç bir iş yapmayanlar bile güya bu konuda AKP'nin tarafını tutuverdi. Yani AKP'nin yazdığı bu senaryoya inandırmak için Gülen'cilerin halen elinden geleni   yapması da odukça manidar geldi bana.

İninden çıkamayan birisi nasıl olacakmışta darbe planlayıp yaptıracakmış. Benim buna inanmamı kimse beklemesin. Ama diyelim ki ben öngörümde yanılıyorum, yani diyelim ki Fetö gerçektende böyle bir darbe girişiminde bulundu ve hükümeti yıkmak istedi. Acaba sonra ne yapacakmış? Halka bu durumu nasıl izah edecekmiş. Türk Milleti bir liderin devrilmesi gerektiğini görürse Ordudan medet ummaz, Türk Milleti başka bir devlet yıkılacaksa veya başka bir devletin lideri devrilmesi gerekiyorsa Ordudan medet umar. Kendi baş ettiğini kendi demokratik yollarla ayak etmeyi bilir ve asla darbeleri tasvip etmez ve onaylamaz. Size soruyorum Allah aşkına söyler misiniz? Hangi aklıevvel, Fetönün ihtilalinden sonra Başbakan olmak ister. Hangi lider fetönün kendisine verdiği  Başbakanlığın meşruiyetine inanır. Hangi dünya devleti Terör örgütü liderliğinden suçlanan ama bir türlü talep dahi edilmediği için ABD'deki ininde yaşamını sürdürmek zorunda kalıp ülkesine dahi gelemeyen, her yeri şaibeli halkının arasında zerre itibarı kalmamış bir meczupun ihtilal ile yaptığı iktidar değişikliğini meşru kabul edip yeni getirilen hükümeti muhatap kabul eder. 

Tüm bunları Fetö denilen ihanetinden benim de şahsen zerre kuşku etmediğim kişi ya da etrafındakiler düşünemez mi? Ben bu darbe girişiminin doğruysa bile Fetö tarafından gerçekleştirildiğini düşünmüyorum. O kesin vardır ama arkasında mutlaka baştan beri dayandığı istihbarat örgütleri de vardır gibi geliyor bana. Ben inanmıyorum ama diyelim ki FETÖ'nün darbe girişimine inanan bir arkadaşım artık Erdoğancı olmak zorunda mı? Hem darbeye karşı tavrını kendi çapında almayı yeterli bulamaz mı? İlle de parası belediyenin yani milletin kasasından ödenen paralarla kiril kiril dönen kamyonlara binip klakson eşliğinde bağırmak zorunda mı? İlla ki kendisine küfrettirmek pahasına saat üçte klaksonlar ve sloganlar eşiğinde konvoya katılmak zorunda mı? İllaki gece saat 2'de çoluk çocuğu uykuda olanların sabah işe gidecek olanların yada yaşlı veya hastası olanların tepkisine aldırmadan kıç kılıyım diye hüloğ diye bağıran kadınlar gibi bağırıp çağırmalı mı? Darbeye karşı olduğunu belirtmek için illa AKP'li belediye başkanı ya da vekillerle heykel önünde selfie çekilmek zorunda mı?

Toparlayacak olursak 2002 seçimlerinde paralel çeteden yargılanan Sesli ailesinin referansı ile milletvekili olduğunu herkesin bildiği, bademliğine giden yolu İl Özel İdaresi'nin kamyonarına yaptırırken yakalayıp görüntülediğimiz ve haberleştirdiğimiz isim olan Alim Tunç beyin, Belediye Başkanlığı boyunca neredeyse her gün bir başka skandal niteliğinde hukuksuzluk haberini işitmeye alıştığınız Hukukçu Nurullah Cahan'ın olurunu gönlünü almayan herkese hain diyebilir miyiz? Hatta AKp'ye hayır diyen veya oy vermeyen herkesi paralelci ya da hain ilan olarak tescileyebilir miyiz? Ne yapsanız halk inanmıyor ve size ayak uydurmuyor işte. İşten çıkartmakla tehdit ettiğiniz Belediye personeli bile görünmüyor meydanda (UTAŞ'çı asgari ücretli garibanların bir kısmı hariç) Artık yüzleşin de kurtulalım MASKE'ler düştü ve artık Türk Milleti herkesin gerçek yüzünü gördü. Artık siz reyini aldıklarınızı hatta iş verdik diye ömrünce başına kaktıklarınızı bile meydana çıkaramıyorsunuz. Siz kendi kendinize her gece Heykel önünde toplanın orası sizin olsun. Halk size orayı terketti artık. Ama lütfen geç vakitte gürültü çıkartmayın ve lütfen gelmeyenleri size uymayanları rahat bırakın. Siz gibi düşünmeyenin ya aklı yok, ya imanı ya da Vatan sevgisi yok; yok böyle birşey. Herşeyi tekelinize aldınız yakındır Atatürk'çülerin kimler olduğunu da siz belirlersiniz zira tam tabiri ile iyi kaptırdınız gidiyorsunuz Allah sonunuzu bildiği gibi eyleye, lütfen bize bulaşmayınız.

İşte Alim Tunç'un o paylaşımı:Alim Tunç'un paylaşımında yer alan fotoğraflar için tıklayınYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 42 yorum mevcut

  • alı eskıt 1 yıl önce yorumlandı

   bız vatan ıcın ılkgun cıktık ve geregını yaptık Allahın ıznıyle senın gıbı sov yapmadık saklanmadık ınsanları ayırmayın gelen gelır gelmeyenın sebebı olabılır

  • zurnanın zırt deliği 1 yıl önce yorumlandı

   bi de bunların hepsi birbirinin ne olduğunu bilip dururlar,ama nedense ortalık yerde foto karesi vermeye gelince sözde kanki oluveriyorlar,ya yemeyin bunları,siz bunlara oy verdikçe çapsız herifler gelip tepenize edecek,onların tuzu kuru siz kendi derdinize yanın derim. ülke yangın yeri her akşam,demokrasi nöbeti safsatasını dillendirip durursunuz.benim paralarımla,belediye imkanları ile şölen yapın durun,hepinize haram zıkkım olsun.piyasa bitmiş kayası umrum mu!

  • ojo 1 yıl önce yorumlandı

   demokrasi nöbetçileriymiş güya,yedim sizin nöbetinizi.demokrasinin için edenler olarak hiç vijdanınız sızlamıyor,hepinizin elinde kan var,kan. ondan sonra gece dışarı çıkmayan hain.çekilin bunların hepsi vatansever biz değiliz.sizin üç beş gündür söyledğiniz,ya da yapmaya çalıştığınız sözde vatanseverlik bizim hayat felsefemiz.sizin gibilerin de biteceğini görecek bu gözler.

  • osman tunç 1 yıl önce yorumlandı

   alim efendi şimdi vatansevermi oldunuz daha düne kadar paralelcilerle el ele kol kola geziyordunuz unutmayın parelelci diye tutuklanan sesli milletvekili adayınızdı ha malum bahaneniz aldatıldık .bu kadar mı cahilsiniz her şeyiniz komedi pkk davulla karşıla patlayıcı yerleştirirken görme eeee kandırıldık.rus uçagını düşür gene olsa gene yaparız de sonra özür dile parelel düşürdü de eee kandırıldık.siz vatan hainliğini önce kendinizde sorgulayın düne kadar fetöden icabet alıyordunuz.önce sen vatanseversen uşaklının vekiliysen belediyede suçsuz yere atılan memura işçiye sahip çık yumrugunu vur nurullah efendi ufuk efendi ne yapıyosunuz partiye zarar veriyorsunuz diye onlara hesap sor.bu kafayla birdahaki yerel seçimi zor kazanırsınız.o zamanda gelen adam sizin partili çalışanlara aynı eziyeti yapar.bu atılan memeurlar suçsuz olularsa hepsi nurullahtan davacı olacaklar haberin varmı.o zaman nurullahta kelepçelenerek götürüle bilir dikkat

  • mert 1 yıl önce yorumlandı

   sen mi karar vereceksin kim hain terbiyesiz

  • mert 1 yıl önce yorumlandı

   sen ne cüretle halkı hain ilan ediyorsun

  • nemutluTÜRKÜMdiyene 1 yıl önce yorumlandı

   o kadar şehit yürüyüşleri teröre karşı yürüyüşler yaptık bir tanesi katılmadı niye? çünkü açılımlarla teröre bunlar destek vermişlerdi şimdide kendi besledikleri pis fetocular darbeye kalkışınca rotayı değiştirdiler yok demokrasi yok darbe nöbeti falan filan yalan kardeşim yalan akp mitingi yapıp rte marşları çalıyorlar her gece.. 1 tane ülkücüde göremezsiniz yalan söylüyor deyyus.?

  • türk oğlu türk 1 yıl önce yorumlandı

   eskiden mahallede cenaze varken düğün yapılmazdı. darbe girişiminde 200 den fazla şehit verdik hegün cümbüş müzik korna insanda utanma ve ar olur şehitlerin ruhlarını sızlattılar ayıp ve günah kardeşim

  • hasım kalkan 1 yıl önce yorumlandı

   alı tunc afedersın (b...k) yemıs... nurullah cavusoglu haklı.... ya bendensın, yada dusman..... olacak sey dııl....

  • yabancı 1 yıl önce yorumlandı

   sokaga çıkma yasağı ve sıkıyönetim ilan edildiğini duyduğum an meydana çıktım.bu darbeye direneceğiz ülkemi hainlere teslim etmeyeceğim dedim.meydanda 8-10 genç vardı.ellerinde türk bayragı ile birlikte.başka kimseler yoktu.saat 11:45 de.saat 1 civarında darbe başarısız olduğu anlaşılınca diğer insanlar meydana geldiler 80-100 kişi civarındaydı.akp il binasında toplanmış korku ile tv izliyorlarmış.cumhurbaşkanı meydanlara inin deyince saat bire doğru, bunlarda gece birde meydana gelmeye başladılar.Allah korusun ya cumhurbaşkanımız o çağrıyı yapamamış olsaydı ülkeyi bu hainlere mi bırakacaktık.korkaklıkta ar ve zillet ileri atılmada namus ve şeref vardır.kişi korkaklıkla eceline mani olamaz.hz peygamberin kılıcında yazar bu söz.her zaman aklınızda olsun.çağrı beklemeyin gereği ne ise yapın.vatan kurtulduktan sonra vatan kurtaran kahramanlar gibi ortada dolaşmayın.

  • Yaşa Be @Uşak Gerçek 2 yıl önce yorumlandı

   çok güzel yorum ağzına sağlık verir mi cevap zor

  • Çapsız herif 2 yıl önce yorumlandı

   yıllar önce bir işi düştü bana görüştük ne kadar bilgisiz be kadar çapsız bir adam olduğunu o gün anladım ve sonrasından milletvekili olunca çok ama çok şaşırdım hoş mesut apaydın gibi bir adamdan belediye başkanı yapan bu kişidende milletveki yapardı

  • ÖZEL OKULLARA DIKKAT 2 yıl önce yorumlandı

   uşakta eskıden dershane olup yenı ozel okul açan okul sahıplerı var onlarda fetocu lutfen bırısı sozumuzu duysun bu adamlar rahat rahat hayatlarını surdurmesın onlarda arastırılsın

  • flash 2 yıl önce yorumlandı

   üniversitede görevden almalar başladı...

  • üNİVERSİTE 2 yıl önce yorumlandı

   ali̇m tunç bey, üni̇versi̇te i̇le i̇lgi̇li̇ bi̇r kaç kelamda senden duyalim düne kadar fetö aleyhi̇ne yazmayan rektörün son günlerde yazdiklarindan gözümüzden yaş geldi̇

  • Sami Yakut 2 yıl önce yorumlandı

   tebrikler.

  • sanayici 2 yıl önce yorumlandı

   sayın vekil;siz yıllarca şimdi terör örgütü dediğiniz cemaatin dispanzerinde çalıştınız şimdi hapiste olan uşakın ömde gelen sanayicelerinin dizinin dibinden ayrılmazdın(şahit olduğum için)senidemi kandırdılar birazdik durun hakan şükür mesela hiç sevmem ama adam dik durdu doğru veya yanlış görüşünden vazgeçmedi ortalık kıvıranlarla dolu olduğu için sizde haklısınız ama darbeciler başarılı olsaydı hepiniz bizim suçumuz yok herşeyi cumhurbaşkanı yaptı diye pensilvanyaya koşardınız size mevlananın sözünü hatırlatmak isterim :ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol:

  • Uşak Gerçek 2 yıl önce yorumlandı

   alim tunç efendi sen bu şakrak görüntüleri bırak da uşak ın sorunları ile ilgilen dün kol kola kardeştiniz bugün birbirinizi nasıl sattığınıza biz mi alkış tutalım. bugün birbirinizi sattınız yarın bu alanlara topladığınız halkı satmayacağınızı mı göstermeye çalışıyorsunuz. bu ülke de son 15 yılda yaptıklarınıza bir bakın alçaklık sizde, terör sizinle arttı, kâr eden kitlerin peşkeşçiliği sizde, desteklediğiniz vakıfların sapıklığı diz boyu, eğitim sisteminiz laçka, kömür dağıtıyoruz makarna dağıtıyoruz diyerek borçlandırdığınız halkı hala mecbur bırakmak sizde, daha saymakla bitmeyen ve her şey benim cebime güdüsü sizde iken kalkmış hainlikten bahsediyorsun aynaya bak mülayim gibi durduğunu sanan celladın suratını göreceksin orada.

  • Notçu @Bulut Soyak 2 yıl önce yorumlandı

   sayın vekil dediğin devletin kamyonları ve kepçelerini günloerce kendi bademliğine yol yaptırmak için bedava kullanan bu şaklaban bahsettiğiniz notu bu yazı yayına girdikjten saatler sonra ili̇ştirdi. yani yine hile yaptı yine yalana başvurdu her zamanki gibi. kendi ailesinin ve anne babasının köylülerinin bile hiç sevmediği bu adamı üstelik ikinci kez vekil seçtiniz ya ben size ne söyleyeyim.yalakalık etmeye doymadınız doymayacaksınız.

  • Bulut Soyak 2 yıl önce yorumlandı

   olayı sapıtmayın ön yargılı olmayın sayın vekilimiz kime hain diyor not kısmını iyi okuyun...

  • gercekten paylaşmış böyle ha 2 yıl önce yorumlandı

   insan utanır bunu paylaşırken. hiç mi Allah korkusu yok bilmiyorum ki. bugün trabzon da 3 tane şehit polisimiz var. nasıl gülüp oynarız. nedir Allahım bu zillet efendiler kendinize gelin. muslumaniz biz ya

  • Demokrasi savunucusu 2 yıl önce yorumlandı

   sn nurullah çavuşoğlu kendinizi siyaset yapıyor sanıyorsunuz ama darbecilere hizmet ediyorsunuz uşak halkı sizin tencere tavanızı dinledi de siz demokrasi için gürültülerden mi rahatsız oldunuz bir tane toplanan halk ile ilgili haber yapmadınız siz savunduğunuz partinin seçmeni tarafından bile itibar görmediniz on seçimler de en az oy alan kişilerden birisiniz onun için siyaseti bırakın da tarafsız haberciliginizi yapin

  • chp'li 2 yıl önce yorumlandı

   genel merkez kaynaklı kulisler, chpnin genel başkanlığına aday olarak hazırlanan bir isim ve çok önemli bir kadro var olduğunu söylüyor. eylül ayı itibarıyla açıklanacak ve ekimde büyük kongre bekleniyor. görünen oki meydan eskisi gibi boş olmayacak.chp'nin başına gerçek chpliler ve atatürkçüler gelirse ülkede çok şey değişir.

  • sen neredeydin vekil bey? 2 yıl önce yorumlandı

   haburda davulla zurna ile pkk lılar karşılanırken neredeydin vekil bey? megri megri şarkısı söylenirken neredeydin vekil bey? herşeyden önemlisi düzce vekili fevai arslanın (haşa)"Allahın bütün vasıflarını taşıyan lider" derken neredeydin vekil bey? sen değilmisin ki seslinin doktorluğunu yapıp bir vekillik alan ve akabinde yine vekillik yapan? zafer kalkınma ajansından sesliler tıkır tıkır hibe alırken sen neredeydin vekil bey? pensilvanyaya gidip fetullah gülenle boy boy fotoğraf çektiren senin vekil arkadaşın değil miydi vekil bey?

  • mhpli bozkurt 2 yıl önce yorumlandı

   demokrasiye sahip çıkmak adına i̇lk günden beri̇ yapilan tüm yürüyüşe katilmiştim ama orada beni rahatsız eden ak partili olmamama rağmen ben orada iken ak partililerin recep tayyip erdoğan şarkılarını söylemesi rabia işaretleri yapmaları beni ak partiliymişim gibi hissettirdiler. aslında ben milliyetçi hareket partisine üyeyim. bir daha gelmem artı benim oraya geliş sebebim darbeye karşı çıkmaktı darbe protestosuna katımlığımı zannederken ak partinin oyununa geldiğimi fark ettim.ben ve birçok milliyetçi arkadaşı akpartini demokrasiye sahip çıkıyorum adı altında siyasi şovlarına alet ettiler.. bayrağa, devlete, millete sahip çıkmak için gitmiştim. ak parti mitinginde buldum kendimi ayrıca belirtmek isterimki ben o meydana geldiğim için ailemle ters düştüm. ve ailemden ak partili olmayıp gelmeyenler oldu milletvekili benim aileme hain mi dedi bundan sonra bende katılmayacağım katılanlarında gelmemelerini istiyorum ve gelmeyenleri hain ilan eden vekili kınıyorum uşak halkı kendine hain diyen bir vekili asla affetmeyecektir gereken cevabı halk verecektir.

  • Alperen 2 yıl önce yorumlandı

   ver gazı yarasi olan gocunur

  • Uşak ölmüş 2 yıl önce yorumlandı

   biz vatan haini diyoruz onlara, onlar bize diyor herşey milletimizde bitiyor işte oy verenler her zaman olduğu gibi hakareti yediniz hain ilan edildiniz hayırlara vesile olsun diyorum

  • Bir Yudum İnsan 2 yıl önce yorumlandı

   anayasa'nın ilk üç maddesine dokunmaya kalkışırsanız, işte ozaman bizler; ''eyleme'' değil, ''ölmeye'' ineriz sokaklara!

  • Bir Yudum İnsan 2 yıl önce yorumlandı

   ne şeriat! , ne de darbe!şiarımız tam bağımsız türkiye!dir bu biline!

  • takipçi 2 yıl önce yorumlandı

   önce kendi geçmişini bir sorgulasın doktor

  • akpli olmayan haindir diyecek yakinda 2 yıl önce yorumlandı

   kendi halkına hain diyen vekil al eline hesap makinesi bak kac tane hain dedigin insan var usakta miting alaninda 5000 kisi yoktu hadi var diyelim. uusak ilinin nüfusu 350 bin. yyani sana göre 345 bin kisi hain. vvay be vekile bak hele vekile

  • asi 2 yıl önce yorumlandı

   burda darbeyi destekleyenlere söyleniyor bu söz bu parti meselesi değil iş memleket meselesi gezi olaylarında sokağa çıkınca halk sokağa çıktı, darbeye karşı dik durunca şov diyorsunuz ilk saatlerde darbe oldu diye sevinen darbe seviciler coşuyordu sonra darbe engellenince tiyatro, senaryo demeye başladı

  • ülkücü işçi 2 yıl önce yorumlandı

   sayın çavuşoğlu sen koŕmüsün? ülkücüler orada işte.akpli mhp li cemaatçi ulkucu mehmet alpkaya orda,alpkayanın korkulu rüyası özgür hoca yok sma. türk ocağı söndüren kemal türk orda. çukur ali orda ama alpay özgür orda. mmenzilcierin yakın dostları ismail ağar da orda. en onemlisi bahçeli ve kılıçdaroğlu da var o meydanda sen görmemiş isen alım tunç ne etsin.

  • Mithat 2 yıl önce yorumlandı

   saglikta ve eğitimde baş olan var onları temizleyin ilk önce.yalakalik ve adaletsiz işlerle arkasına siyasi desteği alan var.

  • berduş 2 yıl önce yorumlandı

   milletvekilinin halkını hainlikle suçladığı bir ülkeyiz artık bu akp den kurtulmalıyiz sayin çavuşoğlu na helal olsun doğru moktalara temas etmiş bence.

  • tuğrul atak 2 yıl önce yorumlandı

   onlarkendi işlerini yapsin onlara mi kalmış evinden çikmak istemeyen cikmaz onlara mi kalmış insanlari hainlikle suclamak

  • ensarda bademlenmiş aktroller 2 yıl önce yorumlandı

   şimdi darbeyi yapan fetoşş tayfası ise bu kuş servet kuş fetoşşcu degilmi malmısınız tipinizmi öyle gösteriyor.bu zihniyet bir adım sonra tayyip erdoganıda satar şimdi nasıl fetoşa herkesten fazla sövüyorlarsa reisede aynı muameleyi yaparlar.liderini bir kez satanda ipnelik gibi alışkanlık yapar devamlı satma peşinde gezer bu minik kuş o bakımdan akpye il başkanı yapılacak son kişidir gerçi akp bu yönden şansız adam gibi adam yok içlerinde

  • Uşak parelel Hemşire baskani 2 yıl önce yorumlandı

   hastane başhemsiresi yıldırım sağlıkta hastanede paralelleri yerleştirdi,sonra yerlerini değiştirdi.ve sonra yalakalikla amirine saygılar sundu.ismail güneş hemsereliğiyle koltuk kaptı,sonra koltuğu korumaya çalışıyor.hemsiler arasında huzursuzlukla çalışanları keyfi atamasıyla darbe yapıyor kısaca.

  • kof insan 2 yıl önce yorumlandı

   bu adam degi̇lmi̇ydi̇ devleti̇n malina çöken kendi̇ özel i̇şi̇nde devleti̇n i̇ş maki̇nasini mazotunu şöförünü kullanan hangi̇ hakla bu şeki̇lde konuşabi̇li̇yor hadsi̇z heri̇f çapsiz heri̇f sen önce adam ol aynaya bak ben ki̇mi̇m nasil bi̇r i̇nsanim di̇ye sonrada başkalarina laf et

  • Emir Özalp 2 yıl önce yorumlandı

   burada vekil darbecilere sesleniyor bukadar acik boş haber

  • akplilerle aynı karede yer almam 2 yıl önce yorumlandı

   akplilerin mitinginde ne isimiz var

  • AŞK 2 yıl önce yorumlandı

   herkes onlar kadar maaş alsaydı ve sabah 8 de değil canları istediği zaman işe gitseydi tabi sabahlara kadar sokaklarda olurdu. o olmaycakta ben mi olacağım.

  TÜM YORUMLAR
  
  TÜMÜ Yazarlar
  Sen de Yaz
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri
  Siz de yazmak istemez misiniz?
  Ziyaretçi Defteri
  Arşiv

  

  banner363

  banner366