Uşak Üniversitesinden,UTSO'ya, Belediyeden, Sağlığa, Spordan Yerel Siyasete Uşak Gündemine Dair Her Şey!

10 Mart 2016, 15:11
Uşak Üniversitesi'nin gelişmesine katkı sunması gerekenler hangi siyasi çekinceler ile tam tersine köstek olmaktalar. Uşak Belediyesi ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Yetkilileri Tıp Fakültesini istememek dahil, Üniversitenin gelişimine nasıl engel oluyorlar.Belediye Başkan Yardımcısı Ergün Kırdinli'nin Belediyeden ayrıldığına ilişkin çıkan haberlerin perde arkası nedir? 2 Kata imarlı bir arsaya 8 kata imar veren belediye ayrıca malum yurdun betonunun çürük olmasına da göz yummak istiyor iddiaları doğru mu? AKP'deki Menzil yapılanması niçin siyasi ihtirasları ile hareket ediyor. Uşak Üniversitesindeki akademisyenlerin ve öğrencilerin katkısı nedir? Üniversite kentle bütünleşmesini niçin bir türlü sağlanamıyor? UTSO Binasının satışı meselesinin iç yüzü nedir? OSB ve Karma OSB'de neler oluyor? OSB'nin kuruluşunda kimlerin emeği var? Kimler OSB ve Karma OSB'ye yatırım yapılmasını nasıl önledi? Hangi işletme yada fabrikalar şehrin havasını suyunu kirletiyor? TÜPRAG Firması Uşak'a niçin kazancı oranında katkı sunmuyor? MHP'de sorunlar çözüldü mü? MHP Ulubey İlçe Başkanı Şevket Gök kongre yapılması için verdiği imzayı niçin geri çekti? MHP'de bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek? CHP İl Başkanı Ali Karaoba Anıtkabir'in önüne kadar gittiği halde niçin Anıtkabir'i ziyaret etmeyip, otobüste oturmayı yeğledi? Hizmet İş Sendikası Başkanı Recep Sorkun niçin Anıtkabir'e ziyaret gerçekleştirme fikrine karşı çıktı? Hangi CHP'liler Sorkun'a destek oldu? CHP Yönetim Kurulu üyesi olan hangi isimler, Nurullah Çavuşoğlu ve ADD Başkanı Arif Güvenir'i Faşistlikle suçladı? Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına ters düşen CHP'li yöneticiler, niçin ÖDP ya da TKP gibi partiler yerine CHP'de politika yapmayı tercih ediyor ve niçin bu tür isimler CHP'de vitrine konuyor?
Uşak Üniversitesinden,UTSO'ya, Belediyeden, Sağlığa, Spordan Yere

10 MART 2016 PERŞEMBE GÜNÜ YÜKLENEN VE YANLIŞLIKLA DÜN SABAH SİLİNEN VİDEOYU TEKRAR YÜKLEDİK!Uşak Üniversitesinden,UTSO'ya, Belediyeden, Sağlığa, Spordan Yerel Siyasete Uşak Gündemine Dair Her Şey!Uşak Üniversitesi'nin gelişmesine katkı sunması gerekenler hangi siyasi çekinceler ile tam tersine köstek olmaktalar. Uşak Belediyesi ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Yetkilileri Tıp Fakültesini istememek dahil, Üniversitenin gelişimine nasıl engel oluyorlar.Belediye Başkan Yardımcısı Ergün Kırdinli'nin Belediyeden ayrıldığına ilişkin çıkan haberlerin perde arkası nedir? 2 Kata imarlı bir arsaya 8 kata imar veren belediye ayrıca malum yurdun betonunun çürük olmasına da göz yummak istiyor iddiaları doğru mu? AKP'deki Menzil yapılanması niçin siyasi ihtirasları ile hareket ediyor. Uşak Üniversitesindeki akademisyenlerin ve öğrencilerin katkısı nedir? Üniversite kentle bütünleşmesini niçin bir türlü sağlanamıyor? UTSO Binasının satışı meselesinin iç yüzü nedir? OSB ve Karma OSB'de neler oluyor? OSB'nin kuruluşunda kimlerin emeği var? Kimler OSB ve Karma OSB'ye yatırım yapılmasını nasıl önledi? Hangi işletme yada fabrikalar şehrin havasını suyunu kirletiyor? TÜPRAG Firması Uşak'a niçin kazancı oranında katkı sunmuyor? MHP'de sorunlar çözüldü mü? MHP Ulubey İlçe Başkanı Şevket Gök kongre yapılması için verdiği imzayı niçin geri çekti? MHP'de bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek? CHP İl Başkanı Ali Karaoba Anıtkabir'in önüne kadar gittiği halde niçin Anıtkabir'i ziyaret etmeyip, otobüste oturmayı yeğledi? Hizmet İş Sendikası Başkanı Recep Sorkun niçin Anıtkabir'e ziyaret gerçekleştirme fikrine karşı çıktı? Hangi CHP'liler Sorkun'a destek oldu? CHP Yönetim Kurulu üyesi olan hangi isimler, Nurullah Çavuşoğlu ve ADD Başkanı Arif Güvenir'i Faşistlikle suçladı? Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına ters düşen CHP'li yöneticiler, niçin ÖDP ya da TKP gibi partiler yerine CHP'de politika yapmayı tercih ediyor ve niçin bu tür isimler CHP'de vitrine konuyor?

Uşak Haber Merkezi tarafından gönderildi 13 Mart 2016 Pazar
Uşak Politikası Kaynayan Kazan. CHP İl Başkanı Anıtkabirin Önüne

Uşak Politikası Kaynayan Kazan. CHP İl Başkanı Anıtkabirin Önüne Kadar Giden Otobüste Bekledi Ama Atanın Huzuruna Gidip Ziyaret Etmedi. MHP'de Son Durum?CHP İl Başkanı ve Milletvekili Partiyi Nereye Sürüklüyor? AKP'de Menzilci Adı Verilen Grup Uşak Teşkilatını Adeta Paramparça Etti. Partiye Giren Çıkan Bile Yok.Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan'ın Ekibinde Büyük Çatlak. UTAŞ sporda Şike İddiası İle Hakkında Dava Açılan Yetkili Kim?CHP Niçin Cemaatin Adamı Olarak Bilinen İsimlere İmtiyazlı Davranıp O İsimleri Vitrine Sürüyor? TÜPRAG Firması Uşak'a niçin kazancı oranında katkı sunmuyor? MHP'de sorunlar çözüldü mü? MHP Ulubey İlçe Başkanı Şevket Gök kongre yapılması için verdiği imzayı niçin geri çekti? MHP'de bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek? CHP İl Başkanı Ali Karaoba Anıtkabir'in önüne kadar gittiği halde niçin Anıtkabir'i ziyaret etmeyip, otobüste oturmayı yeğledi? Hizmet İş Sendikası Başkanı Recep Sorkun niçin Anıtkabir'e ziyaret gerçekleştirme fikrine karşı çıktı? Hangi CHP'liler Sorkun'a destek oldu? CHP Yönetim Kurulu üyesi olan hangi isimler, Nurullah Çavuşoğlu ve ADD Başkanı Arif Güvenir'i Faşistlikle suçladı? Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına ters düşen CHP'li yöneticiler, niçin ÖDP ya da TKP gibi partiler yerine CHP'de politika yapmayı tercih ediyor ve niçin bu tür isimler CHP'de vitrine konuyor?

Uşak Haber Merkezi tarafından gönderildi 10 Mart 2016 Perşembe

Bu içeriğe yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  
  TÜMÜ Yazarlar
  Sen de Yaz
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri
  Siz de yazmak istemez misiniz?
  Ziyaretçi Defteri
  Arşiv

  

  banner363

  banner366