Gey'lik yada İbnelik bir hastalık yada engel türü değil bilakis sapıklıktır ve normalleştirilemez.

Gey'lik yada İbnelik bir hastalık yada engel türü değil bilakis sapıklıktır ve normalleştirilemez.

Pardon ama hangi hakları imiş verilmeyen? Yaşadıkları gayri ahlakilikleri uluorta yaşama hakkı. Yahu arkadaş adam karşı cinsle yani bildiğini kadınla gayri meşru ilişki yaşıyor da bunu bile uluorta yapmıyor. Sen sapıklık derecesindeki bir gayri meşru ilişkinin meşru olarak kabul edilmesini istiyorsun öyle mi? Siz bırakın sokakta el ele dolaşmayı yalnızken bile kırıta kırıta yürüdüğünüzde bizimle karşılaşıyorsunuz ve sizi dövmüyorsak ona dua edin.

Bir kere en baştan söyleyeyim Geylik asla bir hastalık değildir. Yada söylendiği gibi doğuştan bu özellik olamaz insanda. Siz hiç 6 yaşında yada 12 yaşında gey olmuş bir çocuk gördünüz mü? Bu yaşlarda istismar edilip ileride yüzleşerek işi geyliğe dökmüşler belki olabilir. Ama asla ibnelik insanın içinden gelemez. Hele günümüzde geylik afedersiniz ama bir rant aracı olarak kullanılmaya başlanmış durumda. Geysen aç kalmazsın mesela sermayeni yanında taşıyorsun kaldı ki geysen eğlence mekanlarında iş bulman bir erkek sanatçıya göre çok daha kolay oldu mesele. İki sallayıver afedersin masada oturan erkeklere de sarkıver arada arada cinsel içerikli espriler patlatıver bir de şarkı söyleyebiliyorsan oldun müzisyen. Biz de işletmeci olduğumuz için gözümüze ister istemez batıyor maalesef bu pozitif ayrımcılık. İçkili yada içkisiz eğlence mekanlarında bu işin ciddi bir pazar payı maalesef oluşmuş durumda.

Hem başta da söylediğim gibi çok sıkışırsan geylik başka türlü de para kazandırabiliyor. Tabi günümüz şartlarında çalışmadan para kazanmak çok zor. Hele çok para kazanmak lüks içinde yaşamak istiyorsan çok daha zor. O zaman ne yapalım kolay olanı seçip işimize bakalım. Sonra da yüzleştiririz çevremizi ve toplumu olmadı hastalık deriz bizde bir nevi engelliyiz işte deriz işin içinden çıkarız. Suçu Allah'a attık mı mesele kökünden hallolmuyor mu? Biz hilkat garibesiyiz yaradılıştan mayamız bozuk dedin mi mesele çözülmüş olur ve serbestçe ve özgürce hayatımızı yaşarız. Hiç kusura bakmayın arkadaş siz bu ahlaksızlığı bizim toplumuzun içinde biz istemesek de bir biçimde yaşatabilirsiniz ama uluorta yapmanıza normalleştirmenize asla izin veremeyiz. Hiç bir gayri meşru davranış meşruiyet çerçevesine oturtulamaz. Nasıl olsa Hacı değilsiniz ki Zilhicce ayı gelecekte Mekke’de buluşacağız diyesiniz. Derviş değilsiniz ki tekkede yatıp dervişi bulabilesiniz. Her tekkede kalan da derviş olmadığına göre kim derviş seçmeniz için tekkede kalmanız gerekir. Yani Hacı Hacıyı Derviş dervişi kolay bulamayabilir. Bu yüzden biri Mekke'de biri Tekkede buluşur sizin için dakkada buluşur derler meşhur halk deyimidir. O halde gizli kapaklı halktan örtülü ne halt ederseniz edersiniz bizim özgürlük alanımıza girmediğiniz sürece ve toplum ahlakına ve örfüne fazla zarar vermediğiniz sürece mücadele edilmesi kaydıyla yaşayabilirsiniz belki. Ama arkadaş biz bu işi meydana koyacağız da denmez ki.

Üstelik bizim inancımıza göre fiili livata lanetlenmiş suçlar arasındadır. Türk Milleti olarakta tarih boyu bu işlere pek sıcak bakmamışızdır. Zaman zaman padişah saraylarında iç oğlan müessesesi adı altında meşru kılıflar uydurulmuş olsa da Türk Milletinin asla meşru görmediği bir illettir geylik vb sapıklıklar. Çok net söylüyorum SAPIKLIĞIN adını HASTALIK olarak değiştiremezsiniz ve asla bize bu durumun bir rahatsızlık yada engelli statüsüne konabilecek bir sakatlık olarak dayatamazsınız. Kim ne derse desin LUT Kavmi örneğini bu millete ve de dünya insanlığına unutturamazsınız. Sağolsun Rusya Devlet Başkanı Putin ve Onunla beraber hareket eden bazı Devletlerin yöneticileri bu konuda gerekli hassasiyeti gösteriyor ve tüm dünyada estirilmeye çalışılan bu Lgbt rüzgarına izin vermeyeceklerini söylüyorlar. Aklı selim her siyaset yada Devlet adamının aklı selim her insanın bizim verdiğimiz reaksiyonu vermesi ve bu işe karşı durması lazım. Kaldı ki çıkardıkları gürültüye göre sayıca da hayli azlar. Sadece İstanbul'da 300 Kadar insan toplayabiliyorlar hepsi bu. Toplanıp gösteri yapmaya kalkışanlara polisimizin ne yapması gerektiği belli de bizim iş tarif etmemiz uygun olmaz şimdi. Bu arada her ne sebeple olursa olsun İmamoğlu başta olmak üzere bu LGBT işine destek veren bütün belediye başkanı yada siyasetçileri partisi ne olursa olsun esefle kınıyorum. Hiç olacak iş mi Allah aşkına? Hadi inanç yada etnik köken üzerinden siyaset yaptınız da sapıklık üzerinden siyaset yapmakta neyin nesi arkadaş? İnsanın aklına hemen şu geliyor acaba bunların da mı kasetleri var? Aşağıdaki videoda anlatılanları lütfen dinleyin. Bütün ayrıntıları ile bu pervasızlık ve kepazelikten amaçlananın ne olduğunu anlayın? AİLE kavramımıza karşı açılan bir savaş bu. Zaten boşanmaların arttığı AİLE olmanın ve AİLE kalmanın günden güne zorlaştığı bu çetin şartlarda bu işin özendirilmesi için para ayıran Emperyalizm herhalde hayrımıza bir iş olacağı için sponsor olmuyordur değil mi? Ben de inanıyorum ki bu işin arkasında Soros vb. emperyalist çete baronları var. Cinsel eşitlik dediğin kadın erkek eşitliğidir siz bir cins daha mı ortaya çıkarmak istiyorsunuz? İyi de Allah böyle bir cins yaratmamış. Adam eşekten hoşlanıyorum dese mesela O'nu damı hoş göreceğiz. Yada bazı sapıklarda ağaç kovuğu ile falan hallense. Neyse sorgularsak çoğa gidebilir ama ben şahsım adına tepkimi koymuş olma adına bu yazıyı kaleme aldım. Umarım olaya farklı bakış açıları katabilmiş ve okuyanların faydalandığı bir yazı ortaya koyabilmişimdir..

(Yazarımız Erkan Cuhadar a ait 1 yıl önce bugün yaptığı facebook paylaşımını istifadenize sunduk)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.