CHP Uşak Milletvekili Aday Adaylarına Renkli İsimler Eklendi.. Reyhan Özgöbek, Ural Köklü...

CHP Uşak Milletvekili Aday Adaylarına Renkli İsimler Eklendi.. Reyhan Özgöbek, Ural Köklü...

Uşak CHP de Milletvekili aday adayları arasına her gün bir yenisi ekleniyor dün Cumhuriyet Halk Partisi Uşak İl Teşkilatı Binasında düzenlenen basın toplantısı ile Ural Köklü aday adaylığını duyurmuştu bu günde ANASOLM Hükümeti döneminin başarılı Milletvekillerinden Hasan Özgöbek in eşi Uzman Fzt. Hatice Reyhan Göksal ÖZGÖBEK Hanımefendi düzenlediği bir basın toplantısı ile CHP den Milletvekili aday adayı olduğunu duyurdu..

CHP Uşak İl binasında basın toplantısı düzenleyen H. Reyhan Özgöbek kendisini tanıtığı ve adaylığını açıkladığı açıklamasında şunları kaydetti.

             03. Ocak. 1969 yılında Uşak ta doğdum. İlk, orta ve lise tahsilimi Uşak’ta yaptıktan sonra 4 yıllık yüksek öğrenimimi Hacettepe Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde tamamladım. Fizyoterapist olarak 21 sene özel sektör ve devlet kurumlarında hizmet verdim. Mesleğimin ilk yıllarında,  engelli çocukların rehabilitasyonu alanında çalıştım. Daha sonra devlet memurluğu sınavını kazanarak 1998 yılında Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda (SHÇEK) fizyoterapist olarak başladım. Son 7 yıldır SHÇEK Süleyman Demirel Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde fizyoterapist olarak çalışmaktaydım.

 Uşak Tema Vakfı Kurucu Başkanı ve İl Temsilcisiyim..

Türkiye Fizyoterapistler Derneği 2. Başkanlığı yaptım

Geriatri Fizyoterapistleri Derneği (Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde) bulundum.

Uluslararası sosyal hizmet platformunun (CIF) Türkiye ayağı olan Sosyal Hizmet Alanında Çalışanlar Derneği’nde iki dönemdir 2. Başkanlık görevindeyim.  Norveç’te bir aylık süreçte Oslo Üniversitesinden dersler alarak sosyal hizmet alanında incelemelerde bulundum.

Halen, 21. Dönem Uşak Milletvekilliği de yapmış olan eşim Hasan ÖZGÖBEK ile 21 yıllık bir evliliği sürdürmekteyim. Üniversite öğrencisi kızımız Elif Nur (19) ve ilköğretim öğrencisi oğlumuz Sabri Taha (13) ile birlikte mutlu ve uyumlu bir aile yaşantısı sürmekteyim. 

 “Yeni Bir Uşak” ve “Yeni Bir Türkiye” için bütün bilgi ve birikimlerimi, tüm coşkumla, değişime olan inancımla, partimin başarısı adına, politikaya kadın duyarlılığını da taşıyarak CHP çatısı altında üretmek için milletvekili aday adayı olmaya karar verdim.

1982-1985 Uşak Lisesi nde okudum, 1985-1989 Hacettepe Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Y.O.-Lisans bitirdim 2004-2007 Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sağlık Kurumları Yönetimi- Yüksek Lisans yaptım..

ÜYESİ OLDUĞUM SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ

 • 1989-1998 Türkiye Sakatlar Derneği Uşak Şubesi- Dernek Üyeliği
 • 1995- 2002 Tema Vakfı Uşak İl Temsilciliği- İl Temsilcisi
 • 2000- 2002 Türkiye Fizyoterapistler Deneği- 2. Başkan
 • 2007- 2011Sosyal Hizmet Alanında Çalışanlar Derneği (Council Of Internatıonal Fellowshıp CIF)- 2. Başkan (2. Dönem olarak halen devam etmekte)
 • 2011 Türkiye Fizyoterapistler Deneği Bilimsel Eğitim Araştırma Komisyonu- Üyelik (halen devam etmekte)
 • 2009- 2011 Türkiye Geriatri Fizyoterapistleri Derneği-Yönetim Kurulu Üyeliği (halen devam etmekte)
 • 2011 Evde Bakım Derneği –Üyelik (halen devam etmekte)
 • Ankara Uşaklılar Derneği -- Üyelik

YÜRÜTTÜĞÜM VE KATILDIĞIM PROJELER

 • Kırsal Alan Kalkınma ve Mera Islahı Projesi- Köseler Köyü-Uşak-1995
 • Erozyon Kontrol Projesi- Karaağaç Köyü-Uşak- 1997
 • USKO Sakatlar Derneği Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Projesi- Uşak-2000
 • Kadın Emeğini Koruma Kooperatifi Kurma Projesi- Uşak-2002
 • Sosyal Hizmet Alanında Çalışanların Bilgi ve Deneyim Paylaşımı Süreci (Norveç’te 1 aylık çalışma ) - 2003
 • Avrupa Birliği Huzurevi Eğitim Ve Hizmeti İyileştirme Projeleri (4 Tane)             S. Demirel Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi-Çubuk, Ankara 2006-2007  

HAYAL ETTİĞİM PROJELER

 • “Oyuncak Kütüphaneleri” Sosyal dezavantajlı bölgelerdeki bebek ve çocukların gelişimine destek projesi
 • “Bütün Çocuk ve Gençlerin Spor ve Sanatla Uğraşmak Hakkıdır” Yarının büyüklerinin sağlıklı gelişimlerine destek projesi
 • “Temizlik, Yaşlı Bakım ve Çocuk Bakımı Yapan Kadınların Çocuklarına Ücretsiz Kreş Hizmeti”  Çalışan dar gelirli kadına destek projesi (Montesöri Yöntemi İle)
 • “Her Mahalleye Toplum Merkezi” Sosyal dezavantajlı bölge insanına destek projesi
 • “Aktif ileri yaş kampanyası” Birikime saygı duyduğumuz büyüklerin yaşama katılımlarını destekleme projesi
 • “Engelliler İçin Korumalı İşyerleri” Engelli istihdamı projesi 
 • “Engelliler için Korumalı Yaşam Evleri” Engelliler için bağımsız yaşama destek projesi..

 

Uşak Haber Merkezi ekibi olarak Sayın Reyhan Özgöbek e başarılar diliyoruz..

 

 

 Ural Köklü de CHP den Milletvekili Aday Adayı olduğunu geçtiğimiz gün duyurmuştu..

Ural KÖKLÜ Parti binasında yaptığı basın açıklamasında demokrasi vurguzu yaparak CHP nin aday adaylığı tespiti için tüm üyelerin oy verdiği bir seçim yapması nedeniyle aday adayı olduğunu izah etti.

Köy Enstitülerinin topluma olan katkılarından da söz eden Köklü Köy enstitülerinde kendilerine siyaset etiği öğretildiğini şahsi menfaatleri değil ülke ve millet menfaatlerini öncelikle düşünmenin öğretildiğini vurguladı..

 Siyaset yapmanın herkesin hakkı olduğunada değinen Ural KÖKLÜ Türkiye de AKP Hükümetinin bir korku imparatorluğu kurarak ülkeyi karanlık noktalara sürüklemeye çalıştıkları bu ortamda siyasetin artık bir görev olduğunu söyledi ve bu duygu ve düşüncelerle aday adayı olmaya karar verdiğini anlattı.

Uşak Haber Merkezi olarak Ural Köklü ye de başarılar diliyoruz..

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.