İlluminati İle Manevi Değerler Tahrip Edilmeye Çalışılıyor!
İslamiyet inancına göre, kıyamete yakın bir zamanda Deccal'in geleceği öngörülüyor. Figürlerde deccal tek gözlü bir adam olarak resmediliyor ve illuminati deccali kendine ilah kabul ediyor. Türk televizyonlarında ki yarışmalarda ve dizilerde Deccali simgeleyen tek gözlü görseller, arka plana koyularak insanların bilinçaltı değiştirilmeye çalışılıyor. Böylelikle, devlet düzeni ve  manevi değerlerin sarsılması ve insanların yeni Dünya düzenine kolayca adapte edilmesinin zemini hazırlanıyor.

İlluminati; zihin kontrolü uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni'ni sağlamak amacıyla hareket ettiği iddia edilen, monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen; ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamış bir yapılanmadır ve maalesef artık Türk televizyonlarında da illuminati simgeleri ekranlarda gösterilerek bilinç altı etkilemeye çalışılıyor.

Devlet Düzenini ve Manevi Değerleri Tahrip Etmeye Çalışıyorlar!

Peki bunu nasıl yapmayı planlıyorlar; "Kendi düzenlerini, ilkelerini benimsetmek ve yoluna koymak için ülkeler arası çıkar kavgaları, ekonomik krizler ve terör yanlısı savaş sinyalleri ile ellerinde tuttukları güç ile Dünya geleceğine yön çiziyorlar. Peki bunu neden mi yapıyorlar? işte sebebi; İlluminati örgütünün esas ilkesi ‘kaostan kaynaklanan düzen’ olarak nitelendirilen var olan rejimi bozup, tek devlet ve tek dine dayalı istedikleri tek dünyayı kurmak..."

İllimunati ile ilgili gerçekler o kadar ürkütücü türden ki, illimunatinin başındaki 10 kişinin servetinin, 100 ülkenin gayri safi milli hasılasından bile fazla olduğu iddia ediliyor. 11 Eylül olayları, Irak savaşı, El kaide ve Işıd belalarının hepsinin illuminati etkisi ile oluştuğu tahmin ediliyor.

Acun Ilıcalı'nın bir çok yarışma programında illuminati simgelerini görmek mümkün. Hatta survivor adlı yarışmada üzerinde deccali simgeleyen bir tshirtle bile programı sundu. Çocuklar duymasında, muhteşem yüzyılda ve daha çok bir dizide de illuminati simgelerini temsil eden görselleri gördük ve kimse bu adamlara dur demiyor.

Televizyon Ekranları Şarlatanların Elinde!

PKK Kobani Kürt sorunu, çözüm süreci derken milli duruşu olan hiç kimseye medyada yer verilmiyor. Televizyon ekranlarındakiler ya PKK yandaşı ya da PKK'yı masum göstermeye çalışan sözüm ona yazarlar.

Çeşitli kanallarda yayınlanan ve ülkenin gerçekliğini anlattığı iddia edilen dizilerde, devletin PKK ile pazarlık yaptığı görüntüler verilerek bilinçaltı etkilemeye çalışılıyor.

Öyle bir hale geldi ki medya akıl alacak durumda değil. Kıran kırana bir yarış. Onur duyulacak meslek gruplarındaki kişiler, birbirleriyle bel altına varacak türden yarıştırılarak, meslek grupları itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor. Kimler yarıştırılmıyor ki; berberler, modacılar, şarkıcılar, aşçılar, sporcular...Yarışmalarda " hadi aşkım beni başkasıyla düşün diyecek eşler bile artık mevcut" ve kimse bu durumu yadırgamıyor. Böyle görüntüler televizyon ekranlarında pervasızca yayınlanıyor. Aile bireyleri birbirleriyle yarıştırılarak birbirlerine para ile bağlı hayatlar ifşa ediliyor.

Feminen bir çok insan televizyon ekranlarında yer alıyor ve sempatik gösterilemeye çalışılarak manevi duygular tahrip ediliyor. Yeter ki elde bir fırsat olsun, hemen bu fırsat değerlendiriliyor. Acun Ilıcalı'nın TV 8'de yer verdiği Ütopya adlı yarışmada komün hayatı yaşayan insanların kendi aralarındaki çekişmeleri ekranda gösterilerek, insanların devlet düzeni olmadan nasıl yaşayabilecekleri bilinçaltına işlenmeye çalışılıyor.

Hayatlarında bir türlü kendi hataları yüzünden mutlu olamamış bir çok insan, evlilik programlarında izleyicilerin karşısına çıkarılarak, evlilik kurumuna zarar verilmeye çalışılıyor. İki dakikalık görüşme sonrasında "elektrik aldım, elektrik alamadım" şeklinde konuşmalarla iş modern pazarlayıcı sunucu tarafından bağlanmaya çalışılıyor.

Değerli okuyucularım; manevi değerleri tahrip eden bu sahtekar insanlara lütfen taviz vermeyelim, izlemeyerek en büyük protestoyu zaten gerçekleştirirsiniz. Türk milleti için devlet kutsaldır. Devletin kutsallığına zarar veren programlara prim vermeyelim. Elimizdeki en büyük güç inancımız; manevi değerlerimize sahip çıkalım.

Saygılarımla...
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
azat yurumez 4 yıl önce

muhteşem

Avatar
emekli 6 yıl önce

kerim çiber'i önemli bir hususu kaleme aldığı için tebrik ederim.bu gerçekten dünya için önemli bir sorun. illuminatinin faaliyetleri ile ilgili halkımıza uyarı ve açıklamalarda bulunan degerli bilim adamı araştırmacı yazar aytunç altındal zehirlenerek geçen yıl öldürülmüştü.

Avatar
bankacı 6 yıl önce

tebrik ederim.gayet sade ve anlaşılır bir dil ile yazılmış.günümüz gerçeği ve dikkat çekilmesi gereken bir konu.

Avatar
kelebek 6 yıl önce

elinize ve kaleminize sağlık çok dogru

Avatar
sezer 6 yıl önce

helal olsun sana

Avatar
Sadik Tosbiyik,, Bravo Kerim Ciber 6 yıl önce

kesinlikle yoruma kapali anlasilir ve cok cok dogru bir yazi olmus bravo...

Avatar
Hakan Demir 6 yıl önce

müthiş bir yazı olmuş kusursuz tebrik ederim kimsenin farkında olmadığı bu rezilliği yüzlerine çarpmışsınız nerde bir pislik orada Acun

Avatar
Remzi KARADURAK 6 yıl önce

tebrik ederim gerçekten güzel bir yazı olmuş