Binomo ticaret platformu - inceleme

Binomo ticaret platformu - inceleme

Gerçek zamanlı piyasalarda yapacağınız yatırım ve işlemlerle ek gelirler elde edebilirsiniz. Binomo’ya giriş yapabilmeniz için yapmanız gereken Binomo websitesi www.binomo.com adresine gitmeniz. Müşteri odaklı bir şirket olarak karşımıza çıkan Binomo, sizlerin tecrübelenmesi ve bilgilenmesi için internet sayfasında eğitici birçok içerik barındırıyor. Eğer tecrübesiz veya yeni ticaret yapmaya başlayan bir kullanıcı iseniz Binomo’nun eğitim ve stratejiler bölümüne göz atmanızı öneriyoruz.

Türkiye’de Binomo nedir?


Dolphin Corp şirketi bünyesinde 133 farklı ülkede faaliyet gösteren Binomo, Türkiye’de de faaliyet göstermeye başlamıştır. Binomo ticaret platformuna eriştikten sonra Türkçe dil desteğiyle platformu kullanmaya başlayabilirsiniz. Online ticarete yeni başlayan ve hali hazırda online ticaret yapan tecrübeli yatırımcılara avantajlar sunan Binomo’yu detaylı olarak incelemek için sitesine gitmeniz yeterli. Değinmek istediğin önemli konulardan biri ise Binomo’nun ticaret platformu olduğu gerçeğidir. Kullanıcıların Binomo’yu bir oyun veya bir bahis gibi görmemeleri, aksine profesyonel bir ticaret platformu olduğunun ciddiyetini kavraması gerekmektedir.

Demo hesap


Binomo’ya üye olduktan sonra otomatik olarak aktif hale gelir. Binomo demo hesap ile deneme yatırımları yapabilir, platforma daha kolay bir şekilde alışabilirsiniz. Demo hesabın bakiyesi gerçek değil sanaldır.

Demo hesabın dışında Standart, Gold ve VIP olmak üzere üç farklı hesap türleri mevcuttur. Gelin bu hesap türlerini daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

Standart hesap

 • 40 ve üzeri varlıklar
 • Sermaye çekme talebinizden sonra 3 iş günü içerisinde sistemden geri dönüş alabilirsiniz
 • Yüzde 100’e varan sermaye yatırma bonusundan yararlanabilirsiniz
 • Yatırım sonucunu doğru tahmin ettiğiniz takdirde %85’e varan kar getirisi elde etme fırsatınız vardır

Gold hesap

 • 50 ve üzeri varlıklar
 • Para çekme yönteminize göre 24 saat veya daha kısa sürede para çekme talebiniz işleme konur. Bazı ödeme seçenekleri ile çekilmesi yine de 3 güne kadar sürebilmektedir.
 • Yüzde 150’ye varan sermaye yatırma bonusundan yararlanabilirsiniz
 • Yatırım sonucunu doğru tahmin ettiğiniz takdirde %90’a varan kar getirisi elde etme fırsatınız vardır
 • Olumsuz işlem yapmanız durumunda her Pazartesi yatırımınızın yüzde 5’lik bir kısmını iade alabilirsiniz
 • Yöneticinize talep etmeniz durumunda sigortalı yatırımlar yapabilirsiniz
 • Happy hour imkanından yararlanabilirsiniz
 • Kişisel yöneticiye sahip olabilir, bu yönetici sizin için bireysel program hazırlayabilir

VIP hesap

 • 60 ve üzeri varlıklar
 • Para çekme yönteminize göre 4 saat veya daha kısa sürede para çekme talebiniz işleme konur. Bazı ödeme seçenekleri ile çekilmesi yine de 3 güne kadar sürebilmektedir
 • Yüzde 200’e varan sermaye yatırma bonusundan yararlanabilirsiniz
 • Yaptıkları tahmin doğru olduğu takdirde %90’e varan kar elde edebilirler
 • Olumsuz işlem yapmanız durumunda her Pazartesi yatırımınızın yüzde 10’luk bir kısmını iade alabilirsiniz
 • Yöneticinize talep etmeniz durumunda sigortalı yatırımlar yapabilirsiniz
 • Happy hour imkanından yararlanabilirsiniz
 • Kişisel yöneticiye sahip olabilir, bu yönetici sizin için bireysel program hazırlayabilir
 • VIP turnuvalara katılabilirsiniz
 • VIP yatırımcıların risksiz işlem veya bonus alma şansları vardır (Binomo bonus kodu ve Binomo no deposit bonustan bağımsız bonus)
 • Hediyeler yatırım miktarlarına bağlıdır, detayları kişisel yöneticiniz ile konuşabilirsiniz

Sermaye nasıl çekilir?


Bu bölümde sizlere Binomo sermaye çekme nasıl yapılır (Binomo withdrawal) sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Binomo sermaye çekimi için Binomo üye girişi yaptıktan sonra “Kasiyer” bölümüne gidiniz. Oradan istediğiniz miktarı belirleyerek Binomo sermaye çekme talebi oluşturun. Talep oluştuktan sonra 3 iş günü içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Binomo sermaye çekme limiti günlük olarak 3.000 $ veya denk bir tutar, haftalık 10.000 $ veya denk bir tutar ve aylık 40.000 $ veya denk bir tutar olarak belirlenmiştir. Binomo sermaye çekemiyorum veya Binomo sermaye çekme sorunu yaşıyorum diyorsanız 7/24 canlı teknik destek ekipleriyle iletişime geçebilir, sorunun çözülmesi için talepte bulunabilirsiniz.

Eğitim


Binomo eğitim sekmesi altında platform ve yatırımlar ile ilgili birçok bilgiye erişebilir, kendi bilgi ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Eğitim sekmesiyle birlikte Binomo, diğer ticaret platformlarından da kendini ayırmaktadır. Müşteri odaklı bir platform olan Binomo’nun eğitim sekmesini ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Binomo nasıl kullanılır?


Binomo nasıl oynanır diye değil, nasıl kullanılır sorusuna cevap vermek istiyoruz. Lakin Binomo bir oyun veya kumar değil, yatırım platformudur. Oynamak fiili oyun ile bağdaştırılacağı için ticaret platformunu kullanmak daha doğru bir tabir olacaktır. Binomo’yu kullanmaya başlamak için https://binomo.com/ adresine giderek üye girişi yapmalısınız. Üye girişinizi yaptıktan sonra çeşitli emtialar, döviz çiftleri ve endekslerinde ticaret yapmaya başlayabilirsiniz. Gerçek hesabınızdan yatırım yapmaya başlamadan önce demo hesap ile alıştırmalar yapabilir, Binomo mekaniğine daha aşina olabilirsiniz.

Peki Binomo’dan ek gelir elde etmek mümkün müdür? Binomo nedir nasıl ek gelir elde edilir? Sorumuzun cevabı evet, ek gelir elde edilebilir. Sizin bilgi birikiminize dayalı Binomo platformunda uygulayacağınız stratejiler, yapacağınız yatırımlar ne kadar tutarlı olursa, o kadar fazla ek gelir elde etme fırsatı yakalarsınız. Binomo bir para kazanma platformu olarak değil ticaret platformu olarak algılanmalıdır. Bu platform üzerinde yapacağınız işlemler olumlu veya olumsuz sonuçlanabilir. Binomo sizlere ek gelir elde edebileceğiniz bir platform sunuyor. Online ticaret konusunda bilgi ve becerileriniz ise sizin ek gelir elde etme şansınızı belirleyecektir. Turnuvalara katılarak, tutarlı yatırımlar yaparak ve doğru risk alarak ek gelir elde edebilirsiniz. Ancak tekrar söylememiz gerekir ki Binomo hiçbir yatırımın olumlu sonuçlanacağını garanti etmez ve risk tamamen size aittir.

Stratejiler


Binomo hakkında ilgimizi çeken önemli noktalardan biri de stratejiler bölümü. Binomo, size sadece bir yatırım platformu sunmuyor. Bu platformda sizlerin yararına olacak, ticaret becerilerinizi arttıracak olan stratejileri de öğretiyor. Siz de Binomo platformuna girdikten sonra stratejiler sekmesine giderek aşağıda verilmiş olan stratejileri detaylarıyla inceleyebilir, yatırımlarınızı yaparken bu stratejilerden yararlanabilirsiniz.

Başlangıç seviyesindeki stratejiler şu şekildedir:

 • “Bollinger Kırılması” ticaret stratejisi
 • Zarar etmeden nasıl işlem yapılır? 7 altın kural
 • "Gece Kanalı" işlem stratejisi
 • Teknik göstergeler
 • Haberler üzerinden işlem yapmak: bilgiyi kazanca dönüştürmek

Orta seviyedeki stratejiler aşağıda verilmiştir:

 • “Pathfinder”: yatay seyirde alım-satım versiyonu
 • RSI ile piyasa konverjansı/diverjansı: hadi düzeltme başlangıcını belirleyelim ve doğru tahminler yapalım
 • Fibonacci seviyelerine göre işlemler
 • Puria Metodu Gösterge Stratejisi

Profesyonel seviyedeki strateji ise şöyledir:

 • "Elder'in üç ekranı" stratejisi

Unutulmaması gerekir ki hiçbir strateji size yüzde yüz bir sonuç getirmeyecektir. Yatırımın sonucunu sizin bilgi ve becerileriniz belirleyecektir.

Turnuvalar


Binomo platformunda ücretli ve ücretsiz olarak düzenlenen turnuvalarda yerinizi alabilir, turnuvada sonucunda performansınıza bağlı olarak ödül kazanabilirsiniz. Ücretli turnuvalara katılmanız için hesabınızın bakiyesinde turnuvaya giriş tutarı veya daha fazla bir miktar bulunmalıdır, aksi takdirde turnuvaya giriş yapamazsınız. Ücretsiz turnuvalar ise herkese açıktır.

Uygulamayı indirin


Binomo mobil uygulamasıyla sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. iOS işletim sistemi için de, Android işletim sistemi için de uygulamayı indirebilirsiniz. Eğer iOS işletim sistemini kullanan bir akıllı cihazınız varsa uygulamayı App Store'dan, Android işletim sistemini kullanan bir akıllı cihazınız varsa Google Play Store'dan uygulamayı indirebilirsiniz.

Android kullanıcısıysanız Binomo uygulamasını akıllı cihazınıza kurmak için bir yöntem daha var, o da uygulamanın APK dosyasını telefonunuza yükleyip kurulumu oradan yapmak https://binomo.com/tr/promo/android. Uygulama ile Binomo’nun birçok fonksiyonuna erişebilir, istediğiniz zaman istediğiniz yerden yatırımlarınıza yön verebilirsiniz. Yalnızca hafta içleri değil hafta sonları da uygulamayı kullanarak ek gelir elde etme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Binomo helal mi?


Birçok insanın Binomo helal veya Binomo haram mı sorularına verecek net, kesin bir cevabımızın olmamasıyla birlikte şunu söyleyebiliriz ki; Binomo bir oyun veya bir kumar sitesi değildir. Binomo, ticaret yapmak isteyen kullanıcılara çeşitli avantajlar sağlayan bir ticaret platformudur. Bu platform üzerinde çeşitli varlıklara yatırım yapabilir, yaptığınız yatırımlara göre kazanç elde edebilirsiniz.

Tüccarların yorumları


Şimdi sizlere gerçek tüccarların YouTube üzerinden yaptıkları çeşitli Binomo yorumlarını göstermek istiyoruz.

Taabeer Ahmad: “7/24 desteğiyle mükemmel müşteri yönetimi. Eğitimde uygun rehberlik, ticaret için bu uygulama olmazsa olmaz”.

Milind Pant: “En iyi müşteri ve destek hizmetleriyle en iyi ticaret platformu, herkese şiddetle öneriyorum”.

Shekhar Bhati, “Ticaret yapmak için harika bir platform. Binomo hizmetlerini seviyorum” diye bir Binomo videosu altına yorum yapmış.

Alperen Aykul: “Söyle söyleyeyim 40 TL yi 100 TL yapmıştım ama biraz zor oldu tabi küçük yatırımlar ile yavaş yavaş büyüyebilirsin”.

Anika Rina: “Ticaret yapamıyorsan çok fazla risk alma. Ticarette yardımcı olması için bir profesyonelden destek al”.

Binomo güvenilir mi?


Binomo güvenilir mi sorusuna evet diyerek konuya giriş yapmak istiyoruz. Binomo, müşteri hizmet kalitesini ve müşterilere sunduğu diğer hizmetlerin kalitesini arttırmak için çalışmakta olan bir şirket. Sizlerin herhangi bir sorunla karşılaştığı takdirde sizlere 7/24 destek olabilecek canlı teknik destek ekipleri mevcut. Canlı destek dışında sorununuzu Binomo email adresi olan support@binomo.com adresine yazarsanız, sizlere destek ekipleri geri dönüş sağlayacaktır.

Eğer size yapılan geri dönüşten memnun kalmazsanız, sizin için tatmin edici bir cevap gelmezse veya sorununuz hala devam ediyorsa, complaints@binomo.com adresine, Müşteri Anlaşmazlık Çözümü Departmanı’na mail atarak sorununuzun veya şikayetinizin ele alınmasını ve çözüme kavuşturulmasını talep edebilirsiniz. Binomo şikayet konularında hassas olduğu kadar dolandırıcılığa karşı da önlemlerini almış durumda. Binomo dolandırıcılığı önlemek için doğrulama işlemleri yaparak sizlerin güvenliğini sağlamaktadır.

Binomo 2018 yılından itibaren Uluslararası Finans Komisyonunun Kategori “A” üyesidir. Bu kategoriye ve komisyona istinaden, Binomo, müşterilerine hizmet kalitesini, ilişkilerin şeffaflığını, tarafsız ve bağımsız bir uyuşmazlık çözümü kuruluşu tarafından sağlanacak korumayı garanti etmektedir.

Sonuç


Güvenilir bir ticaret platformu olarak karşımıza çıkan Binomo’nun sadece bir ticaret platformu değil, ticaret yapmak isteyen herkes için birçok eğitimi ve stratejileri de içinde barındıran çok yararlı bir platform olduğunu düşünüyoruz. Ticaret tecrübeniz ve bilginiz hangi seviyede olursa olsun Binomo’da yararlı bilgiler öğrenebilir, bilginizi arttırabilir ve daha tutarlı yatırımlar yapma olasılığınızı arttırabilirsiniz. Ticaretin riskli bir iş olduğunu unutmayıp, ne kadar bilgili olursanız riski o kadar azaltacağınızı hatırlatmak isteriz. Ancak, her ne olursa olsun yaptığınız ve yapacağınız yatırımlardan yalnızca kendiniz sorumlusunuz. İşleminizin olumlu veya olumsuz sonuçlanmasında Binomo’nun herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sebeple sizlere ticaret konusundaki bilginizi ve ticari becerilerinizi arttırmanızı öneriyoruz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.